Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobic-ozók, Zumbázók! Ti rögtön első alkalommal követni tudtátok a lépéseket? fórum

Aerobic-ozók, Zumbázók! Ti rögtön első alkalommal követni tudtátok a lépéseket? (beszélgetős fórum)


10. Aurora_becca (válaszként erre: 9. - 3afd30d28d)
2012. márc. 21. 14:51
Rendben, nekiugrok mégegyszer. Csak félek hogy a többiek neheztelnek rám hogy feltartom vagy összezavarom őket a bénázással.
9. 3afd30d28d (válaszként erre: 5. - Aurora_becca)
2012. márc. 19. 21:40

Jártam én is évekig step aerobikra.Az elején elég esetlenke voltam.A nehezebb kombinációkat nem tudtam követni.Kb.8-10 alkalom után belejöttem.Eleinte zavart,hogy csak ketten voltunk teltebbek,de egy idő után nem érdekelt.

Nagyon szerettem,és szépen lefogytam vele.

Ne add fel!

8. Aurora_becca (válaszként erre: 7. - Kangaroo Island)
2012. márc. 19. 20:54
Egy olyan rugós cipőben nem is tudom hogyan nem esnék el... amilyen "fejlett" az egyensúlyérzékem, én ott is bénáznék..
7. Kangaroo Island (válaszként erre: 5. - Aurora_becca)
2012. márc. 19. 18:25

ja, bocsánat...hát a zumba az alapból táncra épül ugye, salsa meg mittudomén milyen tánclépések az alapok, én életemben nem táncoltam a baletton kívül semmit, csak sportoltam, szóval...hát no comment volt amit ott műveltem, de nem is tetszett. :-D

A kangoo az nagyon klassz szerintem, az tetszett, és ezerszer jobb, mint a zumba, hatékonyabb is, csak az ember hajlamos 1 edzés után azt mondani, hogy ide soha többet nem jön, mert beledöglik. :-D

2012. márc. 19. 17:20

:)

Én jártam zumbázni, ugyanazt éreztem, mint Te :)

De nem szabad ezen izgulni, a zumba akár egy életérzés, csak átjár és mosolyogsz :) Nekem ezt adta és nem is érdekelt, hogy bénázok... A 3. alkalommal már felfedeztem a nálam bénábbakat :D

5. Aurora_becca (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2012. márc. 19. 16:43

Nem Zumbán voltam most (azt ezek után ki se merem próbálni), hanem step aerobicon. De az volt az érzésem, hogy mindenki keni vágja, és csak én idétlenkedek ott, ezzel feltartva a társaságot. :(


Meg hát egyikük sem volt túlsúlyos, szóval gondolom régóta csinálhatják. :)


Ezért érdekelt, hogy most csak kifogtam egy ilyen extra helyet ahol mindenki csinos és ügyes és profi, vagy ez egyből megy az embereknek általában?

2012. márc. 19. 16:28

de amúgy nekem nem jött be a zumba, nem vagyok az a seggrázós, kangoozni annál inkább szeretek, vagy alakformálóra járni.

de ha neked alapjában véve tetszik, akkor ilyen miatt ne hagyd abba, úgyse csinálnak egy darabig más lépéseket és belejössz

2012. márc. 19. 16:27
háhá, nem :-D extra béna voltam/vagyok :-D
2012. márc. 19. 16:19
Jártam régen folyamatosan tornázni, de az nem volt ilyen bonyolult, lábemelgetés, súlyzózás aztán kész.
2012. márc. 19. 16:17

Sziasztok!

Alakformálás céljából el akartam kezdeni tornázni. El is mentem egy aerobic órára, de egyszerűen nem tudtam követni a lépéseket.

Állítólag a Zumba még nagyobb élmény, de azzal már nem merek próbálkozni, ez a kudarc elvette a kedvem. :(


Általában mindenki rögtön először tudja, vagy nem csak én bénázok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook