Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Háziorvos berendelt felülvizsgálatra, mi lesz ott? fórum

Háziorvos berendelt felülvizsgálatra, mi lesz ott? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 20. 00:06

A felülvizsgáló orvostól függ, hogy hogyan zajlik a felülvizsgálat. Van olyan, aki látni sem akarja a beteget, csak a papírjait, de van olyan is, aki meg is vizsgál minden egyes beteget. A szakorvos véleményét csak nagyon kirívó esetben bírálja felül a felülvizsgáló orvos (pl. igen hosszadalmas, hónapokig tartó, indokolatlannak tűnő táppénz), akkor is max. annyit tesz, hogy hamarabb visszaküld hozzá kontrollra egy beutalóval.

Munkköröm miatt részt vettem jópár felülvizsgálaton :)

4. Ditta67 (válaszként erre: 2. - Sajert)
2012. márc. 19. 18:26

Kötelező behívnia,ha jön a táppénzes felülvizsgáló főorvos és ő kéri,hogy hívja be a táppénzeseket.

Nem vizsgál,max. a papírjaidat nézi meg.

Ne izgulj,nem lesz gond,főleg,ha a traumáról is így szól a papirod.

3. éva1951 (válaszként erre: 2. - Sajert)
2012. márc. 19. 15:40

Nem kell izgulni, nálunk úgy zajlik,hogy mondta a doki, legyek ott, ha a felülvizsgáló látni akar.

Ott voltam, be se hívott.

2012. márc. 19. 14:44

Február közepe óta vagyok táppénzen. Baleseti sebészet küldött a háziorvoshoz, hogy ő vegyen táppénzre. Balesetibe egy hete voltam, kaptam papírt, hogy 27-én kell visszamennem, és addig is tartsanak táppénzen - ezt rá is írta a papírra, mivel én már nagyon akarok menni dolgozni, nehogy kijátsszam őt.

Szóltak az orvosiból, hogy szerdán jön felülvizsgálat, és át kell mennem.

Ott most mi lesz? Kérdezgetni fognak, és miket? Megnézik, megvizsgálják a lábamat? "Kirakhatnak" a táppénzről? Mert dolgozni szeretnék, de "béna" se akarok maradni a magyar egészségügy miatt... A balesetis dokit felülvizsgálhatja valaki "jött-ment"??

2012. márc. 19. 14:40
Háziorvos berendelt felülvizsgálatra, mi lesz ott? Írom..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook