Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet ez-hányás, hasmenés, majd láz, egyébként vesebeteg a kislányom-, menjünk megint kórházba? fórum

Mi lehet ez-hányás, hasmenés, majd láz, egyébként vesebeteg a kislányom-, menjünk megint kórházba? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 19. 14:51
ugyanilyene van a fiamnak most! és ő nem vesebeteg...fájlalja a hasát nagyon de már nem hányt és nem megy a hasa...csak lázas napi 1 szer és irtóra fáj a hasa. 4.5 éves ovis. Doki szerint vírus.
2012. márc. 19. 14:37
1 napja nincs hányás és hasmenés, csak láza van, meg a széklete is elég fura(zöldes), ezt ma közöltem is az orvossal, aki vírusra gyanakszik.
2012. márc. 19. 14:35
Igen otthonról járunk be, ma meg is vizsgálta a doki és tegnap is, azt mondják vsz. elkapott 1 hete valamit a kórházban, de azért eléggé aggódom...Kb. 1 éve is elkaptunk egy hasonló virust, csak akkor nem volt láza és 1-2 nap alatt elmúlt...most meg...na mind1 biztos ami biztos alapon holnap elviszem a háziorvoshoz.
2012. márc. 19. 14:33

Valószínű vírus. Nagyon figyelj, mert a láztól, hányástól hamar kiszárad.

Kisfiamnak is ugyanez a betegsége.

Mikor kórházaztunk csecsemőkorában, én kaptam el ott egy hányás, hasmenés vírust. Kegyetlenül megkínzott.

2012. márc. 19. 14:32
vagy otthonról jártok be a gyógyszerért?
2012. márc. 19. 14:31
ha az orvos elengedett így akkor ne kételkedj. Mivel vese probléma volt gondolom vettek vért tegnap de vizeletet biztosan és abból látják hogy mi a helyzet. Egyébként persze hogy van ilyen vírus.
2012. márc. 19. 14:29

Létezik, a múlt héten én is így voltam....

még most sincs minden rendben velem.


jobbulást a kislányodnak. Azért lehet megnézethetnéd!

2012. márc. 19. 14:27
3 éves kislányommal múlthéten pénteken mentünk be a kórházba, mert vese refluxos( jobb veséjébe visszafolyik a pisi és emiatt tágulatok keletkeznek a veséjén és pang ott a vizelet és vesegyulladása lesz), 10 napja zinacef 500mg-os vénás gyógyszert kap,napi 2x. 2 napja elkezdett hányni 4x hányt és volt 3 hasmenése is, meg hasi görcsei. Állítólag vírus...ma adja oda a doki a kórházi zárójelentését és ma kapta az utolsó adag zinacefjét. Nagyon féltem a kislányom, mert tegnap óta 38 fokos láza van...nem szeretnék vele bemenni kórházba csak ha nagyon szükséges, mert így is le van gyengülve az immunrendszere...le is fogyott 1-2 kilót. Létezik ilyen vírus ami hányással, lázzal vagy hasmenéssel jár? Vagy esetleg nem lehet gyógyszer mellékhatás? (elvileg nem lehet baja a veséjének)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook