Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehet ez a lüktető érzés a hasamban? Pár napja érzem, eddig nem zavart.. de most már igen. fórum

Mi lehet ez a lüktető érzés a hasamban? Pár napja érzem, eddig nem zavart.. de most már igen. (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. aug. 18. 15:12
Mi lett ennek a vége...?:)
56. Búgócsiga* (válaszként erre: 55. - Tilbog)
2012. ápr. 16. 18:50

Én az utána való lábadozástól (is) félek... Mondjuk szülések után nem volt gondom. 2-3 óra múlva simán sétáltam:)

Ha most választani kéne,egy ugyanannyi órán át tartó epegörcs, vagy vajúdás +szülés között... utóbbit választanám:)

55. tilbog (válaszként erre: 54. - Búgócsiga*)
2012. ápr. 16. 16:08

Nekem is volt epeműtétem. Kolléganőm besértődött mert kórházba kellett mennem, előtte azt hajtogatta hogy rutinműtét. Hát kösz. Nekem nem volt belőle rutinom.

A görcsök meg hajaj... Hát ezért bírtam a vajúdást :) (a végén viszont császár lett)

54. Búgócsiga* (válaszként erre: 52. - Várhegyi Márton)
2012. ápr. 16. 11:42

Megvan... de jobban félek egy epeműtéttől, mint a szülésektől:S Komolyan!

Pedig tudom, rutinműtét nem kellene parázni... de még szerencsére, sose vágtak...

53. EsztyMorgan (válaszként erre: 51. - Búgócsiga*)
2012. ápr. 15. 18:23
Hát a szülésről még nem nyilatkozhatok, de ha az is van ilyen fájdalmas, akkor..........
52. Várhegyi Márton (válaszként erre: 51. - Búgócsiga*)
2012. ápr. 15. 16:06
Ha megvan még az epehólyagod, jó volna kivenni.
2012. ápr. 15. 15:00
mondjuk (ha ez pozitívum) az erős epegörcs sokkal rosszabb, mint egy szülés... szülésből 3 volt, epegörcsből kb ...sok... vagy 15:(
50. EsztyMorgan (válaszként erre: 49. - Búgócsiga*)
2012. ápr. 14. 22:52
Tegnap volt egy kicsi :// nem volt vészes, de leányálom sem. Szerencsére hamar elmúlt.
2012. ápr. 14. 08:24
uh...epe... (sajna tudom, mi az) vigyázz magatokra, mert babavárás alatt epegörcs nagyon rossz lenne:SSS!
48. EsztyMorgan (válaszként erre: 47. - Sajert)
2012. ápr. 13. 09:54
Én is kb. így voltam.. mikor megmozdult a picikém, akkor én eleinte a bélmozgásra fogtam.. :// ciki vagy nem, de tényleg. Semmilyen tünetem nem volt a gyomorégésen kívül, de mivel év végén megállapították, hogy epés vagyok, és már akkor mondták, hogy ne lepődjek meg, ha égni fog a gyomrom, így nem terhességre gyanakodtam, ráadásul a terhességem első pár hónapjában én még menstruáltam is. Tök hülyének éreztem magam a doktornál, mikor mondta, hogy ez már szép, nagy baba. Persze időközben elmaradt a vérzésem, de időközben haláleset történt, apukámról kiderült, hogy nagyon beteg, nagyapámat műtötték.. rengeteg volt a stressz, így csak utólag tűnt fel a dolog. Be is jelentkeztem nőgyógyászhoz: március elején május 11-re kaptam időpontot. Úgyhogy mikor pozitív lett a teszt, kénytelen voltam magándokihoz menni. Ma szerencsére a "sima" doki is fogad, nagy rábeszélésre, így ma már megtudom, hogy kisfiam lesz e vagy kislányom :) tegnap voltam védőnőnél.. ő is meglepődött, de azt mondta: van ilyen, főleg ha valakinek nem rendszeres a ciklusa és ehhez még tünetek sincsenek, akkor meg persze, hogy nem terhességre gondol az ember. Az émelygés is mostanában jött elő, de nem vészes. Kívánós sem vagyok.. kivéve a fagyit :)) de azt mindig is imádtam. Tegnap meghallgattuk a szívverését, nagyon szépen vert :))
47. sajert (válaszként erre: 43. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 12. 19:34
Én lombikkal estem teherbe, és még pszichoszomatikus tüneteket se produkáltam :-). Se hányinger, se émelygés, se kívánosság, semmi. Az első tünetem a gyerek mozgása volt, a második meg félidőtől a számomra iszonyú gyors szívverés volt (általán 60-62, akkor meg 100-110 volt alapjáraton).
46. sajert
2012. ápr. 12. 19:30

Az ismerősömnek már akkor évek óta nem volt meg (pedig fiatal!), így nem gondolt a védekezésre, és nem is gondolt volna a terhességre, hiszen már évek óta nem védekeztek...

A doki bácsi javasolta neki, hogy olvassa el újra a Gólya hozza-t, ha nem akar több meglepi gyereket :-)).

45. sajert
2012. ápr. 12. 19:28

Gratula :-)))).


Én írtam, hogy egy ismerősömnél is így volt.


Hány hetes?

2012. ápr. 11. 09:37

Mindhárom terhességet úgy kezdtem, hogy az első három hónapban 5 kg-kat fogytam!:) Szerencsére nekem se volt hányós időszakom, némi émelygés ,de csak az első hetekben. Igaz, én mindhármat tudtam már a második héttől:)

Párod? Mit szólt?

43. EsztyMorgan (válaszként erre: 39. - Búgócsiga*)
2012. ápr. 10. 20:55
Ja igen! Én mindig azt hittem, hogy majd végig fognak kísérni a klasszikus, filmbéli tünetek is: ájulás, émelygés, hányinger, falánkság. Ehhez képest: semmi. Igazából én az utóbbi időben több mint 10 kilót fogytam, és részben arra is fogtam, hogy nem jött meg, de aztán csak bejelentkeztem a dokihoz..
42. EsztyMorgan (válaszként erre: 39. - Búgócsiga*)
2012. ápr. 10. 20:53
Engem is meglepett.. nem volt semmi tünetem. Még az se tűnt fel, hogy a hasam kerekebb lett. Annyira rohantam mindenhova, hogy nem is figyeltem, anyukámnak tűnt fel. Most kezdem érezni, hogy fáj a mellem, hányinger, stb.. de amúgy semmi. Az feltűnt, hogy nincs menzeszem, be is jelentkeztem a nőgyógyászhoz, és május 11-re kaptam időpontot (március közepén). Úgyhogy marad a magándoki, holnap megyek.
41. snowgirl (válaszként erre: 36. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 10. 14:05
dejóóóóóó! gratula! sok boldogságot Nektek!
40. tilbog (válaszként erre: 36. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 10. 12:55
Érdekes :) Gratulálok! Nem gondoltam volna :O
2012. ápr. 10. 09:23

Pont azon gondolkodtam... : első babámat a 18. héten kezdtem érezni...az meg már majdnem félidő:)


Igaz a 2. és 3. -nál már a 13. héten tudtam, hogy ficánkolnak, de akkor már tudtam, hogy mire kell figyelni!:)

38. 97f33311ff (válaszként erre: 36. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 9. 17:13
Lehet gratulálni akkor? :) Kívánom, hogy minden rendben legyen veletek :)
37. Gavrilo1 (válaszként erre: 36. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 9. 17:06
Ez jó hír!!! Akkor most már tudod miért lüktetett! :-))
2012. ápr. 9. 14:30
Gondoltam itt is megírom :) csináltam három tesztet, mind három pozitív lett, a héten irány a doki. Nem kicsit lepődtem meg, hiszen jóformán semmi tünetem nem volt.. :O most meg tessék! :)) az orvos is meg fog lepődni. Remélem minden rendben lesz...
35. sajert
2012. márc. 30. 19:42
Voltál dokinál?
2012. márc. 22. 13:28
Mikor mész dokihoz?
33. EsztyMorgan (válaszként erre: 32. - Búgócsiga*)
2012. márc. 22. 11:12
Azt rendszeresen szedem, ideig óráig segít.. most vettem két zacskó ropit, meg háztartási kekszet.. hátha segít. De ez a lüktető akármi is egyre jobban idegesít.. :))
2012. márc. 22. 09:50
Vagy Rennie... a savmegkötők közül kipróbáltam mindent, amikor egy időben annyira égett a gyomorszájam... ez vált be a legjobban.
31. EsztyMorgan (válaszként erre: 30. - Ilike46)
2012. márc. 21. 13:37
Allergiás vagyok a kukoricára.. :((
2012. márc. 21. 13:06
A natur pattogatott kukoricát próbáld meg gyomorégés ellen.
29. EsztyMorgan (válaszként erre: 28. - Búgócsiga*)
2012. márc. 21. 11:11
Tegnap este ropit ettem már kínomban, attól elmúlt, de reggel már megint így keltem. Most megpróbálkozom a pirítóssal.. hátha.
2012. márc. 21. 10:26
Lehet attól ég, mert nincs mit a savnak dolgoznia... LEgalábbb 1-2 ht kekszet egyél, az nekem jó volt a gyomorégésnek általában.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook