Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Debrecenben melyik könyvesboltban kapható tankönyv? (Gimnáziumi) fórum

Debrecenben melyik könyvesboltban kapható tankönyv? (Gimnáziumi) (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 24. 11:06

Heheheeeeeeee, na ezt csak most olvastam és jót nevettem magamban, mert beetettél alaposan.


Elindultam a Burgundián, át a Klaipédára. Mondom ott van a Szent Anna. De visszagondoltam, hogy azt írtad BUrgundia. Na visszasétáltam, bementem a piac ucára, hogy végig sétálok a Szent Annán és majd csak meglátom. Ugyanott kötöttem ki. Megsétáltattam magam alaposan.


Megnéztem minden boltban, sehol nem kapható. Végül nézegettem a netes hírdető oldlakat. Ránéztem a jof_gas. hu-ra. Soha nem szoktam amúgy, csak mondom még megnézem azon is, mert a töbin nem volt. És láss csodát, olyan mázlim volt, megvolt a 3 könyv, szinte új formában hírdette egy nő a közelemben. Kicsit utaztam érte, de megszereztem még másnap, és kedvező áron. :)

10. klarika5 (válaszként erre: 7. - Csirivirir)
2012. márc. 19. 14:10
Rosszul írtam, mert a Szent-Anna és a Klaipeda sarok. Még ott nem Burgundia. De hogy ott van egy tankönyvbolt, az biztos. Bocs., hogy nem pontosan adtam meg, de a Szt.Anna, az stimmt.:)
2012. márc. 18. 22:52
Igen, a Gambrinusz közben még bizományi tankönyv értékesítéssel is foglalkoznak, ha jól emlékszem.
2012. márc. 18. 20:51

Alternatív könyvesbolt.

A pontos címet nem tudom, de a Nagytemplom mellett van. Talán Hatvan utca 1

2012. márc. 18. 20:44

De jó, pl a burgundiánál nem is tudtam, köszi, meg mindet, jöhet még.


Holnap végig járom őket, csak lesz valamelyikben.


Tudtok még?

6. Csirivirir (válaszként erre: 3. - 8ef78160df)
2012. márc. 18. 20:43
Neten megnéztem az oldalukon, keresgéltem, de nem kapható a libriben, a lírában sem.
2012. márc. 18. 20:41
Tankönyvbolt van a Szent Anna-Burgundia sarkon. Be is szerzik az igényelt könyvet.
2012. márc. 18. 20:39
Az Alexandra könyvesházban is vannak tankönyvek az emeleten, a Piac utcán.
2012. márc. 18. 20:36

A gambrinusz közben érdeklődtél? Ott van egy tankönyv bolt.

Libri, Líra.... szerintem ezeknél előre meg kell rendelni, ha egyáltalán kapható ez a könyv.

2012. márc. 18. 20:33

Amit be kellene szereznem:


Belügyi rendészeti ismeretek I, II, III.

2012. márc. 18. 20:32
Debrecenben melyik könyvesboltban kapható tankönyv? (Gimnáziumi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook