Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátom szeret, mégis szakított... fórum

A barátom szeret, mégis szakított... (beszélgetős fórum)


1 2
40. 39694c0c70 (válaszként erre: 1. - Vikybaby)
2012. márc. 20. 12:59

Vajon miért gondolják azt a nők közül többen is, hogy irgalmas szamaritánust kell játszaniuk?

Miért éreznek kényszert arra, hogy "problémás" férfiakkal nyűglődjenek?

Aztán meg egy idő múlva, amikor jönnek a gondok, bajok, mert nem képes/akar/tud megváltozni (továbbra is csalfa, szerencsejátékos, alkoholista, kábszeres, hűtlen, játékgépfüggő, dologtalan, stb.) akkor lehet itt, vagy máshol panaszkodni, hogy "Nem is értem, miért nem jött össze a dolog, pedig én mindent megtettem/próbáltam!"

Hagyni kell a PROBLÉMÁS embereket! Oldják meg maguk a gondjaikat!

Vagy, ha valaki erre szánja az életét, akkor tegye bátran és nyugodtan!

Csak utána ne panaszkodjon!

39. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Vikybaby)
2012. márc. 18. 13:51

Nos, a lelki állapot egy fontos tényező. Labilisan nem érdemes belekezdeni egy párkapcsolatba, mert az eleve nem szerelem lesz, hanem "terápiás" kapcsolat. Igen, van ilyen elnevezés, amikor mindkét fél csak mankónak használja a másikat. Nem sok értelme van. De azért lehetnek még csodák, csak ritka. Ott sosem beszélhetünk igazi szeretetről/szerelemről ahol mindkettő vagy egyik fél lelkileg instabil. Elég ha szeretet van, de már ahhoz is kell egyfajta lelki kiegyensúlyozottság.


Persze, mindenben te döntesz...

2012. márc. 18. 08:40
van az a tipus is aki azért szakit mert nem akarja a saját bajával terhelni a nőt, ugy érzi hogy a csajnak nélküle jobb lenne, ami általában így is van, de ha a lány szerelmes...:D
37. 4aa8f77a48 (válaszként erre: 1. - Vikybaby)
2012. márc. 18. 08:33

Ja...csak veled nincs értelme...!Nem szeret.

Megkérdezném a helyedben,hogy kivel van értelme?:D

Aztán hadd menjen oda ahonnan jött..

2012. márc. 17. 21:42
Szerintem mar eleve ott kezdodik a gond, hogy tobbszor szakitott veled. En biztos nem fogadnam vissza mar ezekutan se, mert ne jatszon az erzeseimmel, es tiszteljen mar meg annyira, hogy hoz egy komoly dontest. A masik dolog, nekem is volt tavkapcsolatom, de megoldottuk, mert szerettuk egymast. Talan 1-2 honapig volt tavkapcsink, de akkor is minden heten talalkoztunk, es utana ugy gondoltuk hogy komoly lesz a dolog, igy tettunk erte, hogy egyutt tudjunk lakni.
35. 1dc16653d6 (válaszként erre: 21. - Cukorfalatka78)
2012. márc. 17. 16:44
Ezt tényleg jó volt olvasni.Ez az amikor két ember tudja össztartoznak,akár mi legyen közösen akarják megélni.
34. 2a69f78972 (válaszként erre: 12. - Vikybaby)
2012. márc. 17. 16:23

Bocs', nem Te lettél kidobva?...és már nem elsőre!


Szerintem is lépj tovább, ne alázd magad egy idegbeteg f.sznak, akiben az egyetlen pozitívum, hogy messze él Tőled.

33. 6b006fc769 (válaszként erre: 30. - Ea010c7029)
2012. márc. 17. 14:00

dehogy mondom:D

el bírok képzelni akár az adott szituációra levetítve olyan helyzetet, hogy igenis zavaró a "szeretlek"

Mondjuk azon túl, ami most van, mert ez sem eccerűű

32. f16feffa10 (válaszként erre: 12. - Vikybaby)
2012. márc. 17. 13:35

"Kétlem,h elsöre kidobnátok akit szerettek."


Itt nem ez a kérdés szerintem. A képlet egyszerű: ő hagyott ott téged, így igazából nem neked kell törnöd rajta a fejed, hanem neki. Remény az mindig van, de inkább azt érdemes mérlegelni, hogy értelme van-e így? Ha lelkileg labilis a srác, akkor nem biztos, hogy egy távkapcsolat jót tesz neki. Szerintem hagyd, hogy magától jöjjön rá mit akar, én meg a helyedben megpróbálnék felejteni. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Persze én elfogultságból beszélek, mert mindig is tudtam, hogy alkalmatlan vagyok/lennék a távkapcsolatra.

2012. márc. 17. 13:32

van rá esély hogy összeköltözzetek valahol? náluk? nálatok? albiban? félúton? bárhol?



én 7 éve vagyok távkapcsban, lett volna olyan amikor én feladtam volna mindent érte és ott kerestem volna munkát ahol ő lakik igyaz rosszabb lett volna mint a mostani lehet hogy meg is bántam volna. akkor ő volt az aki lebeszélt róla... akkor nehezteltem rá, most meg már annyira megszoktuk igy külön hogy én már nem is erőltetem az összeköltözést sőt kicsit tartok tóle, szerintem két hét alatt kicsinálnánk egymást:D



szóval szerintem még az elején költözzetek össze, amint lehet:D

30. ea010c7029 (válaszként erre: 29. - 6b006fc769)
2012. márc. 17. 13:29
Mondd,hogy nincs igazam!!:)
29. 6b006fc769 (válaszként erre: 27. - Ea010c7029)
2012. márc. 17. 13:28
:D
28. 1f95464bd4 (válaszként erre: 27. - Ea010c7029)
2012. márc. 17. 13:27
de mennyire...
27. ea010c7029 (válaszként erre: 14. - Frommer)
2012. márc. 17. 13:26
Sőt,sokszor kifejezetten nehezíti a helyzetet...:)
26. zebracsikó (válaszként erre: 19. - Viva70)
2012. márc. 17. 13:19
Na, ez a valódi kérdés itt!!!!
25. zebracsikó (válaszként erre: 15. - Vikybaby)
2012. márc. 17. 13:18

Nem kioktatásnak szántam. Sokkterápiának.

A tutujgatással ugyanis semmire se mész.

24. 1f95464bd4 (válaszként erre: 21. - Cukorfalatka78)
2012. márc. 17. 13:11
Jó volt olvasni!:)
2012. márc. 17. 12:58

Ha dolgotok van egymással, amit nem oldottatok meg, akkor előbb vagy utóbb össze fogtok keveredni megint. A leckét meg kell oldani :)

Voltam már hasonló szituban...

2012. márc. 17. 12:57
Szerintem egy távkapcsolatnak csak akkor van értelme, ha már látod az alagút végét, azaz tudod, mikor lesz az nem távkapcsolat. Én az első szerelmemmel csak kb. 2-3 havonta tudtam találkozni. Utólag bánom az egészet, holott óriási volt a láng! Az embernek nem arra van szüksége, hogy tudja, valahol, valaki szereti, hanem arra, hogy valaki a szomszéd városban, utcában vagy akár a szomszéd szobában szereti stb. Szóval, ha nem tudtok a közeljövőben gyakrabban találkozni, veszett fejsze nyele...
2012. márc. 17. 12:51
Teljesen hasonló szituban vagyok 2 éve vagyunk együtt és távkapcsolatban.Telefonon éljük az életünk.Néha vannak nehéz pillanataink és gondjaink.De mindig megtaláljuk a kiutat és megbeszéljük a dolgokat.Nem könnyű lelkileg se érzelmileg távol élni attól akit igazán szeretünk de ha igazán szeret akkor nem szakít.Ha pedig úgy érzi nem megy tovább így akkor változtatnia kell.De ha ő szeret téged akkor megteszi a lépést és ha törik ha szakad véget vet a távolságnak és bátran mer kockáztatni.Ha nem tud ezen változtani akkor lehet nem akar mert igazán anyagilag mi se vagyunk jó helyzetben de egy kapcsolat nem szabad,hogy attól függjön mert a szerelem két ember között vagy van vagy csak látszat és nem mindegy.A távolság a mi esetünkben például jobban összekovácsolt.Mindig akad vita mindenhol de az utolsó percig nem szabad feladni ha két ember szereti egymást.A távolság csak kérkedő ellenfél semmi más.Az igaz sajnos anyagi téren nem olcsó ha úgy nézzük.Az én párom mindig küld nekem apróságokat postán vagy telefonon beszélünk és neten órákat.Nem unjuk mert szeretjük egymást.És tudjuk,hogy van kiút és azt is tudjuk minden bonyolult de szeretjük egymást és várunk ha nehéz is de egymásról soha nem mondunk le.Bízunk egymásban és szerencsém van a páromat illetően mert a 2 év alatt se én őt se ő engem nem csalt meg.A kapcsolat ezen is múlik én csak azt kívánom nektek,hogy maradjatok együtt és kívánom,hogy a párod rájöjjön fontos vagy az életében és meg teszi a szükséges lépést.
20. 6b006fc769 (válaszként erre: 3. - Vikybaby)
2012. márc. 17. 12:51
Lehetőleg legközelebb ne a mentálhigiéné várójában ismerkedj. Vannak nem zűrös, nem labilis férfiak is, még az is lehet, hogy a közeledben.
19. viva70
2012. márc. 17. 12:49
Lehet, hogy van remény..., csak kérdés, van-e értelme...?
2012. márc. 17. 12:48
Na akkor még egyszer, világosabban:) Szóval. Az irjon aki volt már hasonló szituban! Nem konkrét megoldást várok, mert azt csak mi tudhatjuk mit érzünk...
17. Jasmine24 (válaszként erre: 4. - Vikybaby)
2012. márc. 17. 12:47
Honna tudod?
16. andi6020 (válaszként erre: 12. - Vikybaby)
2012. márc. 17. 12:46

Hát aztat mi honné tudjuk, hogy van-e remény? :)

Üljetek le, beszéljétek át.

2012. márc. 17. 12:45
Zebra ,kérlek ne itt, föleg ha életedben nem voltál ilyen szituban. Valószinüleg lövésed sincs erröl. Ja, és kioktatással meg nemigen tudok mit kezdeni..
14. Frommer (válaszként erre: 12. - Vikybaby)
2012. márc. 17. 12:44

Hát azt meg miért mástól kell kérdezni, hogy van-e remény? :D Ha akarjátok, megoldjátok, ha nem, akkor meg nem. Ennyi. :D

Ja, és az, hogy ,,Szeretlek" néha rohadtul nem elég. :)

13. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Vikybaby)
2012. márc. 17. 12:43
marha boldog lehetsz egy folyamatosan nyafogó szakítgatós pasassal távkapcsolatban.
2012. márc. 17. 12:42
Lehet rossz helyen mozgolódok:) de ha szeretem csak kitartok mellette. Sokat le tett már az asztalra, boldog voltam vele. Kétlem,h elsöre kidobnátok akit szerettek. Nem szenvedek, nem erröl van szó. Azt kérdeztem, van e remény, nem azt,h én mit tegyek...
11. andi6020 (válaszként erre: 10. - Vikybaby)
2012. márc. 17. 12:42

Szerintem ezt vele beszéld meg.


De tényleg miért gondolod, hogy mindenki rottyant lelkileg?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook