Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Konizáció másodszor is? fórum

Konizáció másodszor is? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 22. 20:48
Mikor mész?
11. newfeel (válaszként erre: 10. - Anisha)
2012. márc. 22. 20:48

Nagyon szorítok neked, majd írj, hogy minden rendben volt-e és, hogy jól érzed-e magad!

Én nem feküdtem be, az egész kórházi procedúra másfél óra alatt lezajlott, remélem, most sem lesz másként.

10. Anisha
2012. márc. 21. 21:12
Nekem úgy néz ki, előbb lesz a műtétem. Utána írok majd, milyen volt. Ha minden jól megy, másnap haza is mehetek.
2012. márc. 19. 13:21
Már csak a műtétnél találkozunk, én febr vége felé tudtam meg, másnapra be is rendelt, hívott volna már a múlt héten a másodikra, de meg kell várni a 4 hetet. Doki, hogy vígasztaljon, mondta, hogy van, akinél 3x kell megcsinálni, nem találtam viccesnek :)
2012. márc. 19. 06:24
Ismerős.... én karácsony előtt tudtam meg a "jó hírt". Még várni kellett a teljes gyógyulásig. Na meg közben államvizsga, utazás.... ezért én csak most megyek a másodikra. Reményeim szerint nagy baj nem lehet, hiszen az első műtét szövettanjából mindent megnéznek. Elvileg a 2. műtét teljes gyógyulást hoz:) Mikor mész személyesen a dokihoz?
2012. márc. 18. 20:35
Délpesti Kórház. Dr. Weidner András az orvosom. Neked van jó dokid? Elmondták, milyen lesz?
2012. márc. 18. 19:58

Sziasztok! Köszönöm a válaszotokat!

Anisha! Hová mész? Ki az orvosod?

2012. márc. 18. 14:02
Szia! Én is most megyek (márc. 28.) második konizációra. Itt most más eljárással csinálják és nagyobbat vágnak. Többször ismételhető elvileg, de szerintem ha nem jó a szövettan, kiveszik a méhemet.
2012. márc. 18. 00:08
Lezeres vagas, vagy szikes volt? Mit mutatott a citologia? Van elvaltozott sejt? A vagas elerte vagy benne volt az erintett teruletben? (rezekcios szel) Nekem egyebkent az orvosom azt mondta,hogy szamtalanszor ismetelheto, mert kb egy centis mehszajkuprol beszelunk. Sokszor metszheto. Valoszinuleg nem a megfelelo reszt sikerult kivenni, es nem szunt meg a baj.
2012. márc. 16. 21:13
Ezt az oldalt már ismertem, de nagyon köszönöm! :)
2012. márc. 16. 20:58
Remélem, tudtam segíteni. [link]
2012. márc. 16. 20:53

Sziasztok! 2 hete voltam P4 miatt konizáción, de meg kell ismételni, így 2 hét múlva ismét megyek. Van valakinek tapasztalata, hogy hányszor ismételhető meg, vagy mi történik, ha a 2. után sem megfelelő az eredményem?

Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook