Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt már így valaki anyajegy levétel után? fórum

Járt már így valaki anyajegy levétel után? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 16. 20:58

nem történt még ilyen, igaz nekem csak kettőt távolítottak el.

az előfordulhat, hogy a heg szétnyílik, de inkább abban a fázisban, amikor még friss a nyílás és nem forrt össze a bőr. te hegről beszélsz, ezért gyanítom, már összeforrt?!

ne izgulj túlságosan, mert nem használ és az időt sem tudod gyorsítani vele. hétfőn megtudod.

persze én is remélem, hogy nincs semmi komolyabb baj, de ha nem nagy most a seb, lehet hétfőre helye sem marad.

2012. márc. 16. 20:36

Sziasztok!


Kb 1,5hónapja kivágtak egy anyajegyet a hátamról.Ez kb a 4. ilyen eset volt,de ilyen még nem történt ami most van.Miután már gyógyult volt a seb,teljesen ledöbbentem amikor azt láttam vérzik egy ponton a heg.Jobban megnéztem és egy lyuk van rajta.Páromnak megmutattam,addigra sebesedett és azt mondta hogy egy tök szabályos kör alakú seb van a hegen,mintha az anyajegy helyén seb keletkezett volna.Gondoltam kaparásztam ,de egyrészt arra emlékeznék,másrészt 1,5hónapos heg már nem viszket és párom szerint ez nem kaparászás mert az nem ilyen szabályos..történ már mással is ilyen?Hétfőn megyek a dokihoz..csak kicsit beparáztam most ahogy párom fejét megláttam..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook