Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol érdemes természetgyógyászatot tanulni? fórum

Hol érdemes természetgyógyászatot tanulni? (beszélgetős fórum)

2016. máj. 14. 12:27
Kínaiaktól, ha hajlandók át adni a tudásuk, de nem könnyen állnak rá.
6. 4975ebdc2f (válaszként erre: 5. - A31cf0fa6a)
2016. máj. 12. 08:41
Néha több mint amit a hagyományos orvoslás el tud érni.
5. a31cf0fa6a (válaszként erre: 4. - Tavasz007)
2012. márc. 18. 10:01

Minden "működik" rajtam, amiben hinni akarok, a vágyvezérelt gondolkodás, és az elfogult megerősítés miatt.

Ezér aztán a terészetgyógyászatnak talán több száz területe is van, mindenféle praktikákkal, hókuszpókuszokkal, melyek azonban tudományosan vizsgálva nem mutatnak többet placebo hatásnál.

4. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Varis)
2012. márc. 18. 08:51
termeszetgyogyaszathoz nem kell iskolaba menned, rengeteg terulete van, olvasd azt, ami erdekel, minel tobbet, alkalmazd, es ha rajtad mukodik, hogy az erot es hitet ad, attol leszel hiteles. Vannak forumok, csoportok, akk talalkoznak havi szinten, tapasztalat fontosabb, mint a papir.
2012. márc. 16. 21:58
Egyébként meg nemigen tanítják, arra születni kell. :P
2012. márc. 16. 20:00
A természetgyógyászat illetve azom a területeknek a nagy része amiket ehhez sorolnak, eleve nem hitelesek és megbízhatóak, tudományosan nem igazoltak, vagy cáfoltak.
2012. márc. 16. 14:05

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni, remélem, ti tudtok nekem tanácsot adni. Nagyon szeretnék természetgyógyászatot tanulni és egy olyan iskolát/képzést keresek Budapesten, ami tényleg kellőképpen felkészít erre a pályára és hiteles, megbízható. Tudnátok nekem tanácsot adni, hogy hol lenne érdemes elkezdeni a képzést? Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook