Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mikor lesz mobil változata ennek a weboldalnak? fórum

Mikor lesz mobil változata ennek a weboldalnak? (tudásbázis kérdés)


15. M0ncsa (válaszként erre: 14. - Hoxa)
2012. márc. 19. 14:17
ezen en is jot mosolyogtam :))))
14. Hoxa
2012. márc. 19. 13:00

Gondoljátok, hogy appokat olyan egyszerű fejleszteni? Csak eldöntöm, hogy fejlesztek egyet-kettőt, rászánok pár órát és kész? :DDDD


Én is használom az oldalt androidos mobilról és nincs gondom az alap funkciókkal. Opera minit is használok mellette, ha pl. képeket akarok feltenni weblapokra.

13. M0ncsa (válaszként erre: 7. - Aville)
2012. márc. 17. 22:12
Androidra van opera mini is es mobile is. lehet vele bongeszni, csak nem praktikus. az eredeti weboldal tul bonyolult a mobilos bongeszeshez, normal meretben olvashatatlan, kinagyitva atlathatatlan. En megelegednek egy dominojatek-appal is, nem kell az eges site mobilra :)))
12. k_nm
2012. márc. 17. 08:34
szerintem is egyszerübb lenne egy app-ot létrehozni, mint hogy mindenki opera minit használjok. Én sem szívesen töltögetnék fel más böngészöt, tökéletesen jó nekem, ami van. Nekem is bejön minden rendesen, tudok remekül írni-olvasni a honlapon, de akkor is kényelmesebb lenne, ha nem kéne állandóan a böngészöben szórakoznom, hanem csak egy kis gomb, aztán annyi...
11. tundee16 (válaszként erre: 3. - RockyRoad)
2012. márc. 17. 08:28
Nekem is bejon csak Mikor jatszok nem frissit rendesen. Ez miatt hiaba Tudom a megfejtest szinte az utolso helyen allok.
2012. márc. 16. 16:51

Én egyszer kétszer még jelet is tudtam küldeni, most már nem, képeket telóról nem tudok menteni:/


Olvasni, írni viszont bárhol, bármikor sikerült eddig, főzés közben is, dugóban is:))))))

2012. márc. 16. 14:06
En androidos telefonrol nezem most es semmi bajom vele az alap bongeszot hasznalom,semmi extra. Ekezet csak azert nincs m lusta vagyok :-) dominozni is szoktam innen. Egyedul a kedvenc naplokat meg klubokat nehez elerni m mire valasztanek mar a kedvenc forumokat dobta be
2012. márc. 16. 12:17
Opera minivel tényleg szuperül működik :)
7. Aville (válaszként erre: 5. - Hoxa)
2012. márc. 16. 12:13

Nem tudom, h az menne e az én telefonomon, ennyire nem értek hozzá. Megszoktam az Androidot és rengeteg androidos alkalmazást használok, és minden más oldal tökéletesen működik, amit használok. Egy oldal miatt nem fogom lecserélni a böngészőt.

Viszont az új okostelefonok legtöbbje androidos. Más mást is hallottam az oldalon bosszankodni emiatt. Nem lehetséges, h az oldalt kellene úgy fejleszteni, h androidos telókról is élvezhető legyen? Csak azt a felugró ablakot kéne eltűntetni valahogy, mert az a gáz benne, amúgy jó.

6. RockyRoad (válaszként erre: 4. - Aville)
2012. márc. 16. 12:03
Hm erdekes, nekem semmi ilyen gondom nincs, hozzaszolast is teljesen jol tudok irni. Lehet, telefon fuggo akkor.
5. Hoxa
2012. márc. 16. 12:02
Opera minit telepítsd fel és minden tökéletesen böngészhető benne.
2012. márc. 16. 11:56

Bejön igen, nekem is, de konkrétan élvezhetetlen az oldal. "Az új cikk, új fórum..." ablak ellepi az egész képernyőt, lehetetlen bezárni, mert ha bezárom és lejjebb görgetek újra megjelenik. Úgy kell kicselezni, gyorsan le-fel görgetni, h el lehessen olvasni ami mögötte van.

Hozzászólást meg konkrétan lehetetlen írni. Azaz lehet, csak nem lehet látni, szintén a felugró ablak miatt. Szerintem ha a mobil változatban azt szüntetnék meg, nem lenne semmi gond, mert az minden baj forrása nálam, ami miatt nem szeretem mobilról elérni az oldalt.

3. RockyRoad (válaszként erre: 1. - Tundee16)
2012. márc. 16. 11:50

marmint a hoxanak?

Nekem mobilon siman bejon. meg barmelyik oldal.

2012. márc. 16. 11:32
ennek én is örülnék :)
2012. márc. 16. 11:29
Mikor lesz mobil valtozata a web oldalnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook