Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tapasztalatok nyelviskolákkal fórum

Tapasztalatok nyelviskolákkal (beszélgetős fórum)


2012. márc. 16. 12:35
Én Katedrába járta, normál kurzusra, szerintem nagyon hasznos és jó volt. Sok függ a tanártól és a csoporttársaktól, de ezt meg előre nem lehet tudni. MInden esetre ha rossz is a tanfolyam, azért akkor is tanulsz valamit, otthon ki tudod egészíteni, semmiképpen nem haszontalan.
2012. márc. 16. 12:26
Az Olasz Kultúrintézet (Budapesten) tanfolyamait jó szívvel tudom ajánlani neked: anyanyelvi tanárok, nincsenek elmaradt órák, sokat beszéltetnek, nekem nagyon hasznos volt, egymás után 3 szintet is ott végeztem el, pedig akkor még csóró kis diák voltam.
2012. márc. 16. 11:48
hat senki nem szeret olyanra peznt kiadni, ami nem eri meg. Sajnos ezt utana tudod meg. Raersz, nyar van, van ra penzed, akkor vagj bele, valamit fgosz tanulni.
2012. márc. 16. 10:50

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy nektek milyen tapasztalataitok voltak a nyelvsulikkal? Mire jó egy intenzív vagy normál kurzus? Megérte pénzt kiadni erre?

Olaszul vagy franciául szeretnék nyáron tanulni (angolul és németül már tudok). De elég bizonytalan vagyok, és ha tudom, hogy nem éri meg pénzt kiadni ilyesmire akkor nem is szeretnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook