Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Balsam Pear Fit Loss kapszula - Használta már valaki? fórum

Balsam Pear Fit Loss kapszula - Használta már valaki? (beszélgetős fórum)


5. Laar
2012. jún. 10. 19:11

Ne haragudj, ezt azért kevésbé hiszem el, vagy azért nem fogytál, mert nem szedted rendesen, vagy más miatt.Körülöttem aki szedte mind lefogyott, diéta nélkül..Én diétázom is mellette, van hogy bűnözök is, és 3 hét alatt majdnem lement 5 kg.Hozzáteszem máskor sima diétával meg sem mozdult vagy csak nagyon lassan.

Ahogy láttad 90x-et írtam, mert pontosan nem emlékeztem mennyit mondott a csaj.Sztem te még nem szedtél semmiféle fogyasztókapszulát azért írtad ezt, mert ha szedtél volna akkor tisztában lennél azzal, h ennél csak sokkal de sokkal károsabbak vannak...az h több mint 90%ban gyógynövény van benne, az nagyon is jó...Én szedtem Reductilt,meg mindenféle káros vacaknak tettem ki a szervezetem..tény, h sokat fogytam..de meg is halhattam volna...ahogy azok az emberek akik miatt kivonták a forgalomból.Én nem akarok erre senkit sem rábeszélni,én lefordíttattam,és nyugodt szívvel kezdtem el szedni.Azt gondolom mellette azért fontos a megfelelő étkezés és egy kicsi mozgás legalább...

2012. jún. 1. 12:28
Én szedtem,nem fogytam semmit.és az is elég gáz hogy csak 90%ban van benne természetes anyag, a többi meg ki tudja mi benne.
3. Laar
2012. jún. 1. 07:56
Szia!Lefordítattam a leírását és semmi káros nincs benne 90x%ban gyögynövényt tartalmaz..
2. Laar
2012. máj. 8. 10:33
szia!Nekem is csak az egyik ismerősöm szedte, én is rendeltem, kicsit félek is tőle...de ő is sokat fogyott vele..
2012. márc. 16. 10:26
Egy közeli ismerős elkezdte szedni és látványosan fogyott. Nem volt éhségérzete. Kritikus vagyok mert magyar nyelvű, de még angol nyelvű leírás sincs hozzá csak kínai. Furcsállom hogy sehol nem lehet hallani, olvasni a termékről. Szedi, szedte már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook