Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi okozhatja a hasmenést? fórum

Mi okozhatja a hasmenést? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 16. 19:45
Napi 1-2kaki van.Hányás,láz hálistenek nincs!!
2012. márc. 16. 14:20

lehet, hogy csak legyengült az immunrendszere az oltástól. Mi is mindig utána szedünk össze vmi kis náthát és hasonlót. Szerintem ha nem kóros hasmenés (úgy értem, hogy nagyon sokszor naponta) akkor nem kell neki adni semmit amíg nem látta doki.


Legalábbis én ezt az elvet vallom, mert nem szeretek magamtól gyógyszereket adni neki. Adjál neki nagyon sokat inni, de mindig csak keveset kb 15-20mlt és kb 20 percenként (ez hányásnál is jó)és diétásat egyen amíg nem rendeződik a kaki. Tejtermékest lecsökkenteni, krumpli, főtt natúr husi, alma, banán, rizs, keksz, répa.


Ha nem rendeződik vidd el megmutatni az ügyeleten én azt mondom. Én vinném. De ha nincs láza és tényleg csak napi 1-2 híg kaki van akkor nincsen nagy gond. Nálunk hányás is volt hozzá de hála elég enyhe volt

2012. márc. 16. 13:06

Az en kislanyom most ket es fel eves mult. Amikor kisebb volt es jott a foga, mindig ezzel jart. Azaz vizes orrfolyas es hig szeklet naponta tobbszor. Mindig azt hittem, hogy nathas. Kozben rajottunk, h a fogacska... Szerintem nyugi!

Ne gondolj rogton a rotara!!!

2012. márc. 16. 10:37

Szerdán kapott oltást utána kezdett el folyni az orra és utána jött a hasmenés...

szerintetek vigyem ügyeletre?vagy csak túlaggódom?

2012. márc. 16. 10:34

prokid van itthon.

most olvasgattam a neten és azt találtam a rota is hasmenéssel jár:(

2012. márc. 16. 10:32

Szia! Lehet a foga, de lehet baci is! Ezzel a doki is csak annyit tudna kezdeni, hogy adj neki babáknak való probiotikumot és van egy humana elektrolit nevű por abból adj neki 1-2 napig(ezek mindig jó ha vannak otthon)


probiotikum: prokid vagy laktroprotekt baby

a humana elektrolit meg megfogja a pocakját, de nem kell belőle sok elég egyszer 1 tasakot 2,5dl vízben feloldani egy nap alatt megitatni vele, kóros hasmenésnél kell tovább adni! Ja fincsi banán ízű, ezek mind recept nélküliek!

2012. márc. 16. 10:20

Kisfiam 1éves.3napja nagyon híg a széklete és nem tudom mi okozhatja?

Fogzás esetleg?De eddig nem volt ilyen tűnete.Náthás is pár napja...

Persze ma nem rendel a doktornőnk:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook