Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » K&H netbankkal kapcsolatban tudnátok nekem segíteni? fórum

K&H netbankkal kapcsolatban tudnátok nekem segíteni? (tudásbázis kérdés)

11. kicsilányka1984 (válaszként erre: 10. - Nanuka)
2012. márc. 16. 11:05
köszönöm így biztosan menni fog..........................................
10. nanuka
2012. márc. 16. 10:19
hát akkor a SÁRGA postai csekket keresd, ne a rózsaszínt ;) sárga biztosan van :)
2012. márc. 16. 10:07

ezt írtak:

Sárga postai csekk átutalás menűpontot választva a minta sablon postai készpénzátutalási megbízás átutalásként való rögzítéséhez , amely azonban csak megjelenítésében hasonlít a postai csekkhez, a könnyebb rögzítés érdekében, de azzal nem azonos!

A bal oldali mezők kitöltésével a jobb oldali ugyanazon tartalmú mezőket a felület automatikusan kitölti.

A "Befizető neve, címe", valamint a "Befizet·azonosító" mezők az átutalás közleményében feltüntetésre kerülnek.

A tranzakció csak azonnaliként rögzíthető, értéknap megadására nincs mód.

A már berögzített tranzakció nem módosítható, és nem törölhető.

8. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Kicsilányka1984)
2012. márc. 16. 09:51

valamit félreértettél


a sárga csekket lehet, hogy be tudod fizetni, mert azon van bankszámlaszám


de arózsaszín csekken csak címzett neve, címe szerepel, arra meg utalni nem tudsz.

2012. márc. 16. 09:51
Átutalni tudsz.Számlaszámra.Lakcímre nem tudsz pénzt küldeni netbankon keresztül,csak postán.
2012. márc. 16. 09:50
Ilyen nincs.Bankban dolgozom.
2012. márc. 16. 09:44
igen persze tudom.de ha van az embernek kodja akkor a csekken szereplő összeget átutalhatom a nettbankon keresztűl .megkérdeztem telefonon.azt mondák ezt a menüpontot keressem
2012. márc. 16. 09:26

?????

Rózsaszín CSEKK??????


A netbankban utalni lehet az összeget!

2012. márc. 16. 09:24

neten keresztül csak átutalni tudsz


a rózsaszín csekk a postán létezik, ott úgy tudsz befizetni valakinek pénzt (az való annak, aki nem tud neten keresztül utalni)

2012. márc. 16. 09:22

keresem azt a menü pontot,hogy

befizetés rózsaszín csekken



órák óta keresem:(((

2012. márc. 16. 09:21
K&h nettbankhoz segítséget kérek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook