Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csupán ezen múlik? fórum

Csupán ezen múlik? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csupán ezen múlik?

1 2 3
79. Mítea (válaszként erre: 78. - Böbusz)
2012. márc. 27. 12:44
Köszönöm! :)
2012. márc. 26. 12:58

Hahó! :)


Ha gondolod jelöld a naplóm, beengedlek, ott több info van részletesen leírva... :)


PUSSZANCS

77. Mítea
2012. márc. 26. 12:32

Szia Böbusz!


Gratulálok a fogyásodhoz! Nagyon szeretek ilyen történeteket olvasni, mert mindig felcsillan nálam a remény, hogy nekem is sikerülhet. A kenyeret én is próbálom hanyagolni és az édességről is lemondok. De azt sose tudom, hogy a "jó" kajákból mekkora az a mennyiség, amit meg lehet enni?

Volt hogy azt hallottam, hogy soha nem szabad tele érezned a gyomrod. De a fehérjétől én elég nehezen leszek tele, sőt. Ezért eszem és eszem, de mindig félek attól, hogy sokat. Te mekkora mennyiségeket ettél egy-egy étkezésnél? Pl. egy ebédnél?

Majd lesem a receptjeidet is, mert úgy láttam, hogy egyszerűek.

További sok sikert minden fogyizónak! :)

2012. márc. 21. 07:34

Köszi Csajok, nagyon drágák vagytok!!! :)


Esztici, ha előbb nem is, de utóbb tuti le fog esni az atkins-mániás dokim álla!!!!!!! :D :D


PUSZI!!!!!!!!!!!!

2012. márc. 20. 11:33
Böbusz, nagyon örülök a cikkednek :) Drukkolok ezerrel, hogy mihamarabb olvashassuk, hogy sikerült és elérted az álomsúlyod! Hadd essen le az Atkins doki álla is :D
74. kiandi
2012. márc. 19. 22:01
Nagyon ügyes vagy, tényleg így kell hozzáállni és akkor nem maradhat el a siker! :-) Én is hasonlóan fogyok, de nekem a Te kiinduló súlyod a cél. :-)))
2012. márc. 19. 09:06

Drágáim, nagyon szépen köszönöm a kedves kommenteket!!!!!! :D

Édesek vagytok, de ezt már említhettem párszor... :)

Nagyon jó érzés, hogy mások is át tudják érezni azt, amiről szól ez a cikk: kell egy kattanás, egy lökés, hogy belevágjunk, LE KELL FOGYNUNK!!!

Hiszen helyettünk senki más nem fog lefogyni... Ez van. :)

Viszont csak egyszer kell elkezdeni, egyszer kell belevágni... utána "csupán" KI KELL TARTANI!!!!!!

Ki hogyan... én így csinálom. :)


/Ma reggel dokibácsi megdícsért... hogy csinos vagyok. :) Tudjátok, az atkins-mániás dokim. :) xD /


Brutálisan közeledik a jóidő, bele kell húznunk!!!!!!!!!!!!

Biciklire fel, irány a szabadba, mozogjunk ezerrel!!! :) És figyeljünk oda az étkezésre...


PUSSZANTÁS DRÁGÁIM!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. márc. 19. 08:12
Kedves Böbusz! Gratulálok a sokat emlegetett "életmódváltáshoz"! Te tényleg végigjárod azt az utat, ami az eredményt meghozza! Nehezen megy, néha nagyon nehéz kitartani, de a Te példád másoknak is lelkesitő, hogy SIKERÜLHET!:)
71. Böbusz (válaszként erre: 66. - Baxi1979)
2012. márc. 19. 08:08
HáHááááá, a szomszédasszonyom!!!!!!!!!!!!! :D :D
2012. márc. 18. 17:51
Szívből kívánom minden fogyni vágyónak, hogy megtalálja a számára megfelelő utat az álomsúly eléréséhez és megtartásához! Ha ezt sikerül megtalálnotok, még olyan nagy kitartásra sincs szükség, hisz élvezni fogjátok az új életeteket :)!!!
69. 04be84614c (válaszként erre: 68. - Dinkaanyu)
2012. márc. 18. 16:13
:) Köszike.
68. Dinkaanyu (válaszként erre: 63. - 04be84614c)
2012. márc. 18. 16:11
Gratulálok az elhatározáshoz,és sok sikert:)
2012. márc. 18. 07:38

Sziasztok!

Én már visszavonulót fújtam, remélem nem offoltam szét ezt a fórumot, kár lenne érte.

Legyen szép napotok!

2012. márc. 17. 17:47
Sziasztok!Ha már a kornál tartunk és a kilóknál,én 33 éves vagyok és nem fogyókúrázom.Nem azért olvastam el a cikket,nem azért olvasom a naplót mert fogyni szeretnék.Személyesen ismerem Böbuszt,nap mint nap találkozunk,mivel egymás szomszédságában dolgozunk."Élőben" kísértem végig a kezdeti nehézségeket,és "élőben" látom a változást,ami egyre jobban szembetűnő.Tudom,hogy milyen lelkierő kell ahhoz a pár kiló leadásához,amit ő elért,főleg,hogy tartós is legyen az eredmény.Eszem a csokit előtte,iszom a kávét sok cukorral,szintén a szeme láttára,ő meg számolja a kalóriákat:).És persze hallgatom,hogy egy csoki hány kockacukorral ér is fel.Már néha lelkiismeret-furdalásom is lenne,ha nem lennék 50 kilós:).Szóval igenis eredmény pár kiló is,sőt szerintem pont a kezdet a legnehezebb.Valamiért csak díjazták azt a cikket??????Persze mindenki azt gondol amit akar.Sok sikert az álomsúlyhoz!Sziasztok!
65. 04be84614c (válaszként erre: 64. - 960c831efd)
2012. márc. 17. 17:43
Tényleg úgy van: csak akarni kell, de azt viszont nagyon!!
64. 960c831efd (válaszként erre: 63. - 04be84614c)
2012. márc. 17. 17:27
sok sikert es kitartast neked!nem lesz konnyu de sikerulni fog neked is ,nekem is,es mindenkinek aki komolyan elhataroszta!
2012. márc. 17. 17:23

Sziasztok!

Nem lehet meg nem történtté tenni, amiket írtam-de Böbusz: köszönöm, azt hiszem ez a cikk, és ti akik itt hozzászóltatok adtátok meg nekem a végső lökést!!

Igen, eltunyultam, kudarcba fulladtam eddig az elmúlt 1-2 évben. 78-80 kg. között ingázok folyamatosan. Rámutattatok olyan dolgokra, amiket én nem akartam meglátni: hogy csak a kifogásokat kerestem, és nagyon hamar feladtam, ha nem úgy alakult, ahogy én elképzeltem.

Ennek a mai naptól vége!! Abban viszont biztos vagyok, hogy ezt a mai napnak köszönhetem!

További szép napot!!

2012. márc. 17. 14:46
Gratulálok Neked! kellenek ezek a siker sztorik, akárhány kilóról is szóljanak. ezek adják meg a löketet azoknak, mint én is. szóval köszi és csak így tovább!
61. 8ffce0973f (válaszként erre: 1. - Böbusz)
2012. márc. 17. 14:35
Köszönöm neked ezt a cikket. Én is fogyózom. Hajrá nekünk, és az összes többi fiúnak, lánynak, nagypapának, nagymamának, kutyának, macskának, aki csinálja, mert tényleg NEM lehetetlen. Csak tényleg akarni kell. :)
2012. márc. 17. 12:26
nevelő apám 45évesen 200as vérnyomással cukorbetegséggel, és epekővel fogyott 30kilót 8hó alatt....szóval semmi se kifogás....
59. dafke
2012. márc. 17. 12:24

Anyukám 65 éves. -7kg-nál tart azóta, hogy legutóbb láttam. Irtó büszke vagyok rá! Még sosem mondta, hogy "neked könnyű"! Sosem. Pedig nekem nem fáj a gerincem, nem magas a vérnyomásom stb... Ő mondhatná pedig. Nem mondta. Hát igen. Ez a különbség.

Innentől kezdve nekem az, hogy "nem vagyok már 20-30 éves" rohadt nagy kifogás.

2012. márc. 17. 11:46
Nagyon jó lett a cikked! Grtatulálok!!!
57. Kolli1987 (válaszként erre: 35. - Vacsa)
2012. márc. 17. 10:51
Boldog szülinapot! :)
56. Kolli1987 (válaszként erre: 53. - Vacsa)
2012. márc. 17. 10:50

Ha írsz akkor nagyon szívesen elolvasom. :)

Böbusz akkor is jó a cikked. A lényeg megvan mindent meglehet oldani, sőt nem szégyen segítséget sem kérni ahogyan leírtad. :)

55. Böbusz (válaszként erre: 53. - Vacsa)
2012. márc. 17. 10:33

NAGYON HELYES!!!!!!! :)


/Bár, ... nekem elment tőle a kedvem.

Még szerencse, hogy a naplóm titkos, szépen néznék ki egy ilyen olvasóval. :( /


vacsa, lehet a mai nap pont alkalmas erre!!!!

:D Szülinaposunk............. :)

54. venyigeszú (válaszként erre: 53. - Vacsa)
2012. márc. 17. 10:21
Feltétlenül írjál!
53. vacsa
2012. márc. 17. 10:17
Lehet hogy én is írok egy cikket:) Most valahogy kedvet kaptam:)
2012. márc. 17. 10:06

Már alig tudom követni a kommenteket (közben melózom is...), de a lényeg:

HÉTÁGRA SÜT A NAP, BELE KELL HÚZNUNK!!!!!!

Egyre jobban vetkőznek lefele az emberek... :)

HAJRÁ CSAJOK!!!!!!

MEGCSINÁLJUK!!!!!! "Csak" ki kell tartani... :)

51. Böbusz (válaszként erre: 49. - C14bfda162)
2012. márc. 17. 10:03

Bocsánat...

Rajtam kívül minden családtagom vallásos, nem akartam senkit megbántani. Ez olyan szavam járása. :)


Köszönöm a gratulációt, szép napot kívánok!!!!!

50. Pici Manócska (válaszként erre: 48. - 04be84614c)
2012. márc. 17. 09:42

fiatalom is ugyan úgy kell megdolgozni érte...

mint idősebb korba...

nem a kor számít, HANEM AZ AKARAT ÉS A KITARTÁSI ERŐ ENNYI!!!!!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook