Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Depresszió fórum

Depresszió (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Depresszió

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1134. Giba81 (válaszként erre: 1133. - Tumbo2)
dec. 5. 14:38
Nem is kell felejteni valójában.Bár a rossz dolgokat nyílván jó volna.
1133. tumbo2 (válaszként erre: 1131. - Giba81)
dec. 5. 13:10
igen,mert nem panaszkodhatok,jól elvagyok,de sosem felejtek.pedig már meghaltak.
1132. Giba81 (válaszként erre: 1126. - Tumbo2)
dec. 5. 10:48
Csak egy mód volna rá:ha elveszítenénk az akkori emlékezeteinket.
1131. Giba81 (válaszként erre: 1124. - Ágio8405)
dec. 5. 10:47
Mindent a gyerekkor határoz meg!Lehet utána bármilyen életed,az beléd van vésve...
1130. tumbo2 (válaszként erre: 1128. - Liliom10)
dec. 5. 10:32
az a furcsa benne,egyik szülőnk sem ért hozzánk.netán,hogy megsimogasson, mikor nagyobb nagyobb lettem,csak csúfoltak a soványságom miatt.de mindkét unokájukat szerették.igaz mikor jött az orvos, mondta,milyen szép unokái vannak.
1129. Ágio8405 (válaszként erre: 1126. - Tumbo2)
dec. 5. 10:29
Nehéz dolog ez, már fiatalkorban kellett volna kikezelni. Csak régen végképp alig foglalkoztak ilyennel. 😞
1128. liliom10 (válaszként erre: 1126. - Tumbo2)
dec. 5. 09:11
A gyerekeink ezt nem érthetik, mert ők nem éltek ilyen szülővel, szülőkkel. Nekem is mondják a gyerekek, de hiába. Annyit tudok tenni, hogy igyekszem minél kevesebbet gondolni a gyerekkorra, és csak keveset emlegetni már a gyerekeknek.
1127. tumbo2 (válaszként erre: 1123. - Bigus2)
dec. 5. 08:52
rajtam a gyógyszer csak segített.de most már,ahogy lesz,úgy lesz.
1126. tumbo2 (válaszként erre: 1124. - Ágio8405)
dec. 5. 08:50
a lányom is mindig azt mondja,engedjem a múltat,de amit tett bennem,hogyan?
1125. liliom10 (válaszként erre: 1120. - Zentebaba2023)
dec. 5. 08:40

Szia ! Ismerek olyat, aki - több évtizede - szülés utáni depresszióban szenvedett. Neki is gyógyszer kellett, de elmúlt a depije, és azóta se tért vissza. Felnevelte a gyerekét, már nagymama.

Most a családunkban lett valaki depresszós, neki 1-2 hónap kellett, mire be tudták állítani a gyógyszereket.

Ha tudsz, beszélj a pszichiáterrel ! Férjed, szüleid tudnak segíteni ? Akár a háztartásban is, és a lelki támogatásban ?

1124. Ágio8405 (válaszként erre: 1121. - Tumbo2)
dec. 5. 07:39
Szörnyű hogy milyen egész életre kiható gondot okozhat egy szeretetlen gyerekkor😞 Úgy tudom haragudni az ilyen szülőket, akik így megnyomoritják a saját gyerekük életét. Nagyon szomorú lennék ha Anyukám igy lenne.
1123. Bigus2 (válaszként erre: 1122. - Tumbo2)
dec. 5. 07:04
Szerencsére én mikor kezdem érezni, hogy elindulok a lejtőn lefelé, keresek valamit, amibe belekapaszkodhatok és nem tud lehúzni. Soha nem szednék rá orvosságot, van a közelemben aki szed és látom a mellékhatását.Olyan kényszermozgása van, hogy rossz nézni. Segíteni csak annak lehet orvosság nélkül, aki maga is nagyon akarja a javulást.
1122. tumbo2 (válaszként erre: 1108. - 4578f87d30)
dec. 4. 16:30
nem hiszem,hogy gyógyszer nélkül lehet segíteni,már el is felejtettem a gyógyszer nevét.életem legjobb évei voltak,beszédesebb lettem,a kapcsolatom mindenkivel javult.de aztán nem hatott többé,beleuntam az egészbe,már így halok meg.kísérleteztek vagy öt gyógyszerrel,inkább hagyjuk,ha jönnek a lányomék megpróbálom a jobb formámat mutatni,de aztán magamba zuhanok.
1121. tumbo2 (válaszként erre: 1119. - Csocsóka3)
dec. 4. 16:19
legyen szerencséd-én nem rettegtem,csak egész életemben lehangolt ,rosszkedvű voltam.nem szóltam kettőt sem.a gyógyszer csak rövid ideig segített,beleuntam az egészbe.
dec. 4. 16:13

Sziasztok!

11 hónapos babával vagyok itthon.

Februártól szedek Rexetint és Parnassant.

Pár hete azt érzem, hogy nem tudok úgy örülni semminek,nincs erőm,kedvem bármit is csinálni és állandóan aludnék, pedig alszunk éjszaka.

Volt így valaki?

Teljesen magam alatt vagyok

A Rexetint pénteken felemelte a dokim, remélem segít,mert most azt érzem, hogy semmi kedvem az élethez.

Mondjátok, hogy van kiút ebből...

Az emelt adag gyógyszer, mennyi idő alatt hat?

Kérlek,segítsetek,ha tudtok!

2023. jan. 28. 06:50
Sziasztok! Depresszióval küzdök már egy jó ideje. Igazából gyerekkorom óta, sokszor jött-ment, voltak súlyos és kevésbé súlyos epizódok. Nyáron megszületett a kisfiam, és most két hete megint nagyon lent vagyok. Rettegek, képzelt betegségektől, félek mindentől. Kapok szaksegítséget, szedem már a gyógyszert. Van olyan, aki meggyógyult? Kinek mi segített?
2022. júl. 27. 07:38
Még nemcsináltál, csinálj bátran! hajrá!
1117. Józsibirka (válaszként erre: 1116. - 49809588b2)
2022. júl. 23. 18:26
Csinálj bátran!🍀👍
2022. júl. 23. 18:24
Az idei év elején én is depresszióval küzdöttem. Az hogy ezt hogy éltem meg és hogy miért volt és hogy most mit gondolok arról szeretnék 1 napló írás csinálni.
1115. orgomari
2022. jan. 2. 14:59

Kedves Mindenki!

Fiam 52 éves és súlyosan depressziós és alkoholista. Tudja mindezt magáról.

Tudnátok olyan magánorvost, pszichiátert ajánlani (Budapest),aki szívvel-lélekkel tudja gyógyítani az ilyen betegeket? Meggyógyult már valaki ebből?

Kérlek segítsetek, nagyon nehéz neki is és nekem is ezzel a betegséggel. orgomari@index.hu

1114. kate29
2021. dec. 31. 11:25

Sziasztok!


Olvassa valaki ezt a fórumot? Segítséget keresek!

2021. dec. 26. 18:42
Ma lattam 1 kis fenyt amikor lattam hogy esik a ho.
2021. dec. 25. 06:33
Mar csak arnyeka vagyok egykori onmagamnak.
2021. dec. 21. 22:20
Ugy erzem magamat mint 1 rakos beteg aki tudja hogy mar csak napjai vannak hatra.
1110. 4578f87d30 (válaszként erre: 1109. - New(l))
2021. nov. 17. 15:50
köszi de ez nem enyhe.
1109. New(l) (válaszként erre: 1108. - 4578f87d30)
2021. nov. 7. 09:22
Rózsagyökér, orbáncfű leginkább, ami kifejezetten kedélyjavítók. Ja meg az ashwaganda. De ezek nagyon maximum közepes depresszióra hatnak, inkább enyhére.
2021. nov. 7. 09:20

Sziasztok depisek (nem sértés én is az vagyok)


én csak azt szeretném kérdezni valami kedély javítót keresek ami nem tea nem só ami tényleg beválik?


amitől mosolygós leszek és nem éltutunt recept nélkül?


elég sürgős lenne..köszönöm annak aki segít

1107. cicc11
2020. aug. 19. 08:28

Sziasztok. Meg nincs egy hete hogy kijott rajtam a panikbetegseg.. Nagyon nagyon rosszul ereztem magam feszultnek idegesnek szomorunak es nagyon szorongtam. A surgossegire szivpanaszokkal kerultem be de annyit se mondtak h hova menjek innen. Kiderult h a pszihiatriai ambulanciara kellett volna menjek. Ehejett haza mentem. Folyamatos rohamaim voltak. Magyon kimerultem. A macskagyoker nekem szart se ert mar elnezest a kifejezesert. Aztan felhivtam az ugyeletet tanacsadasert ahol azt mondtak h szedjem a frontint. Legalabb harmat egy nap. Eloszor nagyon jol lettem tole sot ugy ereztem h meggyogyultam de nem sokaig tartott. Legfeljebb fel orat orat. Aztan ujbol ereztem az egesz vilag fajdalmat. Betegszallito vitt el az otthonombol a pszihiatriai ambulanciara ahol felirtak a scippat. Aztan haza.

24 eves no vagyok. Egyebkent stresszes az eletem. De elotte annyira tudtam orulni mindennek. . Nemtudom hogy jutottam idaig de mindenkepp mindenki kovesse az orvos utasitasat. Ha o azt mondja gyogyszer akkor gyogyszer. Nem erdemes evekig kinlodni. Napokig kinlodni is szornyu. Borzalmas. A legrosszabb ellensegemnek sem kivanom. Anya vagyok es osszekell szednem magam. Nem kiserletezhetek magamtol h majd en magamtol majd jobban leszek. Biztos van akinek sikerul gratulalok hozza de. Nalam ez annyira mas. Nem egyszeru depresszio. Panikzavar. Rohamokban jon ram. Es falra tudnak tole maszni.

1106. mikkmókus (válaszként erre: 1103. - Stefi2)
2020. máj. 13. 23:41

A 10 ujjamon nem tudom megszámolni hányszor akartam segítséget kérni, de én mint makacs ember, úgy voltam vele pár nap kisírt szem után, hogy nah.. majd én megoldom, vagyok annyira erős. Én a mai napig nem kecmeregtem ki a depresszióból, mióta az eszemet tudom, egész kisgyerekként is gyötört az egész (legfőképp családi konfliktusok és iskolai kiközösítési okok miatt)... pedig tudom jól, hogy kezelni kell. Legutóbb tavaly kezdtem el egy magánpszichológushoz járni, de annyira lassan haladtunk, drága volt (9 ezer/óra) és nem láttam eredményét, hogy végül azóta sem mentem többet, mint kb. 15 alkalom.

14 éve halt meg Édesanyám 35 évesen, aki öngyilkos lett... most 30 éves vagyok. Anno nem kértem segítséget és az addig sok-sok felhalmozódó stressz, düh, tehetetlenség olyan szinten eluralkodott rajtam, hogy a mai napig iszom a levét. Tavaly meghalt az egyik nyuszim és érdekes módon ugyanazokat a tüneteket produkálta a szervezetem, amiket Anyu halálánál tapasztaltam. Az emberi test nem felejt. Még mindig szükségem lenne egy terápiára, ami valóban hasznos... létezik ilyen?

2020. máj. 13. 09:15
Mindennap azt kívánom hogy bárcsak felebrednek ebből a remalombol!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook