Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tegnap előjegyeztek petefészek ciszta műtétre, 3 hét múlva műtenek.Ma reggel óta nagyon fáj az egyik oldalon, mit tegyek? fórum

Tegnap előjegyeztek petefészek ciszta műtétre, 3 hét múlva műtenek.Ma reggel óta nagyon fáj az egyik oldalon, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 18. 15:14
sziasztok. Nekem augusztusban lesz egy éve , hogy egy 5cm es megrepedt petefészek cisztám volt. Most ugyanott egy 4,3 szor 3,3 as . Ebben is vért látnak megakarnak műteni..De van ,hogy nagyon fáj, van ,hogy kevésbé . 25 . -én kell befeküdnöm, ha addig nem lesz baj...
2012. márc. 17. 18:46
Én is magán járok de nem kér pénzt mióta cisztam lett. Előtte sokat hordtam oda de azóta nem kér pénzt.
2012. márc. 16. 18:37

Szerintem jobb ha minél előbb mert ebből komoly baj is lehet!

Nekem is ugy 12-évvel ezelőtt volt, mindig csak viszahivott a nőgyógyom controlokra,állandóan azt fújta majd feszivódik,de nem igy történt!2008 nyarán végig szenvedtem annyira fájt már lépni is alig birtam,és még akkor is azt modta nincs semmi baj,aztán elkezdtek a belgyógyon kivizsgálni a hasi ultra már folyadékot igazolt a hasban,és a bel gyógyász már tudta mi a baj!Sajnos nagyon rossz lett belőlle,egy jobb oldali petefészek tumor lett a vége!Nem akarom taglalni de azóta nem kivánom senkinek min mentem keresztül!Sőt arra biztattak hogy jelenssem fel a nőgyógyász dokit,végül is rájöttünk hogy a pénz végett hivogatott mindig vissza !Jelnleg jól vagyok,bocs hogy megosztottam ezt a problémamat,de senki ne legyen soha ilyen helyzetbe!

2012. márc. 16. 18:17
Még mindig nem mentm be, költözik az irodánk,holnap állatkert, e vasárnap bemegyek mert ma már mégrosszabb volt a helyzet:(
2012. márc. 15. 14:16
Lujzával értek egyet! Jobb, ha "feleslegesen" bemész, mintha valami komoly baj lesz belőle!
15. Luijza
2012. márc. 15. 13:49

Szia!


Nem szeretnélek megilyeszteni, de vedd komolyan és menj be a kórházba, főleg hogy stimu után vagy. Akármi lehet. Megcsavarodhatott a petefészked, vagy esetleg túlstimuláltak! Inkább nyugtassanak meg ők és menj egy kört feleslegesen, mint hogy nagy bajod legyen!

2012. márc. 15. 13:46
nekem is volt es nekem is borzalmasan fajt kaptam 2 het haladekot es amikor ket het mulva visszamentunk akkor kiderult azert fajt annyira mert tisztult ki
13. Porcica (válaszként erre: 11. - Dd874e511d)
2012. márc. 15. 13:35

Sajnos ezeket a dolgokat nem nagyon értem... úgy értem nem tudom mit jelent.

Ne érts félre, nem lebeszélni akarlak a műtétről, nem hiszem, hogy jó lenne, ha így élnél tovább.

Okoskodni sem akarok!

Csak annyit szeretnék elmondani, hogy vannak tapasztalataim, és ha a műtét után érdekelne egy életmódváltás, tudok tanácsot adni. Sajnos ugyanis a régi mondás igaz: "Az vagy, amit megeszel". Én rengeteg allergiával, érzékenységgel, és efélékkel küzdöttem Ciszta ia!). Most jól vagyok, évek óta tünetmentesen. Az új életmódom pedig nem erőltet meg. Szeretem.

2012. márc. 15. 13:31

A naplómban, az első oldalon le van írva röviden a történetem, aki térdekel, olvassa el.

Engem végül nem műtöttek meg (7,5 cm volt), hanem felszívódott.

Egy életmódváltással meg lehet szabadulni tőle műtét nélkül is, de nyilván nem szabad várni, hogy ilyen nagy legyen... És ha megtartod az új életmódod, nem is fog visszanőni...

2012. márc. 15. 13:29

ja az fáj ami elvileg kisebbedett

policisztás ovárium szindrómám van és inzulin rezisztenciám

2012. márc. 15. 13:28

Folyásom nekem is végig volt. Arra mondták, hogy összébbment, amelyik most fáj?

Nem tudom mi az a "pcos"... Azt írtad az vagy.

2012. márc. 15. 13:27

Nekem is volt és nagyon fájt a műtétig,de miután megműtöttek elmúlt a fájdalom.

Nekem egy 5 cm-es volt és már az is nagynak számít.

2012. márc. 15. 13:26
Eddig nem fájt, ma kezdett el.
2012. márc. 15. 13:26

A ciszta akkor is fáj, mikor összemenő fázisában van...

Ennek ellenére nem mondom azt, hogy ne menj az ügyeletre, ha komoly fájdalmaid vannak, mert lehet, hogy kifakadt. Az pedig veszélyes.

Nekem is voltak rossz napjaim, a méretcsökkenése jobban fájt, mint a növekedése.

6. dd874e511d (válaszként erre: 4. - Dórika1980)
2012. márc. 15. 13:26
mindkét oldalon van de most csak a bal oldalon fáj és ahogy görcsöl ugy jön belőlem ilyen nagyon sűrű sárgaás fehéres folyás is.
5. dd874e511d (válaszként erre: 2. - Porcica)
2012. márc. 15. 13:25

hosszu a sztori, pcos vagyok, de a stimutól lett 2 10 centis cisztám , laparos drillinget terveztünk ehelyett most ciszta eltávolitásos műtét lesz.

De mondom bonyolult a sztori, aki olvasengem már forumon az tudja, most nem akarom leirni az egészet ujra.

4. dórika1980 (válaszként erre: 1. - Dd874e511d)
2012. márc. 15. 13:24

Szia.

Ott fáj ahol a ciszta van?

Mekkora a cisztád?

2012. márc. 15. 13:24

lesugárzik már a lábamba is a fájdolm alig birok ülni meg járni meg felkelni is. Pár napja néztek uh-on és akkor azt monmdták az egyik kisebb lett.

Nem értem akkor most miért fáj?? Megint nőne esetleg?

Hova a fenébe menjek most hétfőig???? Ha bemegyek a kórházba akkor szólnak vajon a dokimnak?

Nem merek bemenni mert mi van ha befektetnek?Nem szeretnék 4 napig bent üdülni mikor itthon az egész család.

2012. márc. 15. 13:23
Szia! Hány éves vagy? És mekkora a cisztád?
2012. márc. 15. 13:22
Tegnap előjegyeztek petefészek ciszta műtétre, 3 hét múlva műtenek.Ma reggel óta nagyon fáj az egyik oldal, a derekam és a hasam is,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook