Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Létezik fiú-lány barátság? fórum

Létezik fiú-lány barátság? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. jún. 8. 10:39
letezik,de ritka,mert nehez megallni cask a baratsagnal.
118. grizus
2013. máj. 3. 02:31
Létezik, de valahol a kapcsolatban már akkor is felmerült, hogy mást akar valaki. Nekem van egy barátom, aki még jó pár éve bevallotta, hogy tetszem neki. Erre megbeszéltem vele, hogy mi csak haverok vagyunk. Azóta is ez a felállás, bár igaz, ritkán látjuk egymást, de én tuti hogy ennél többet nem akarok tőle, és szerintem már ő se tőlem.
2013. ápr. 30. 10:07
igen
116. Angele
2012. dec. 1. 18:06
Nem és ha létezik is akkor csak kevés ideig.
2012. dec. 1. 14:50
nem
2012. dec. 1. 13:23

Ritka kivételtöl eltekintve, nem

Mindig benne van , hogy azért egy dugás jó lenne vele

Aztán vagy összejön vagy nem , de marad a barátság, ha marad

113. Bugs02
2012. dec. 1. 12:40
az ex pasikból válnak a legjobb barátok!:)))
112. Bugs02
2012. dec. 1. 12:40
szinte azt mondhatom, hogy csak fiú barátom bvan, jobban kijövök velük mint a nőkkel.
111. Bugs02
2012. dec. 1. 12:39
Létezik!
2012. dec. 1. 12:29

Én hiszek a ffi-nő barátságban, szerintem minden csak intelligencia kérdése. :)

Viszont valamiért a pasik velem NEMCSAK haverkodni szeretnének. Én tudok úgy nézni jópár pasira, csak mit emberre, de bennem azonnal mindig csak a NŐT látják meg.Ezek miatt sok férfinak törtem már le az egóját, és sajnos akinek nagyobb az egója az IQ-jánál, azzal sosem maradtam jó baráti kontaktba, hanem azóta is utál, merthogy nekem nem jött be mint FÉRFI.

na puff....... :S

2010. máj. 28. 10:12
Szerintem nem, mert ha az egyik barát nagyon megkedveli a másikat akkor végül beleszeret.
108. Zeusz33 (válaszként erre: 56. - Zsu81)
2010. jan. 19. 17:42
Nem minden esetben.Nekem gyerekkorom óta a legjobb barátom nő.
2009. dec. 25. 15:32

Sajnos a kapcsolat nem a legjobb csak én nagyon szeretem őt. Eszem szerint elhagynám, szívem szerint nem...

Boldog Karácsonyt!!:)

106. reni79 (válaszként erre: 105. - Reni79)
2009. dec. 25. 08:42
És BOLDOG KARÁCSONYT NEKTEK!
105. reni79 (válaszként erre: 104. - Őszintelány)
2009. dec. 25. 08:38
Ha szeretitek egymást és amugy jó kapcsolat akkor igen,maradj vele.Lehet hogy tényleg nem volt köztük más.
2009. dec. 24. 18:25
Egyetértek, de mivel nem hajlandó a párom normálisan megbeszélni a volt "barátság kapcsolatukat", illetve azt mondja nem volt több köztük barátságnál, én viszont úgy érzem igen most nagyon nehéz helyzetben vagyok, érdemes e így vele maradnom?!
103. reni79 (válaszként erre: 102. - Őszintelány)
2009. dec. 23. 21:31
Hát én biztos nem nézném jó szemmel.Lehet hogy önző vagyok de nehogy már egy másik csajnak kibeszélje a magánéletünket.
2009. dec. 23. 21:28
Sziasztok!! Az én páromnak volt egy nagyon jó barát barátnője, akivel mindent megbeszélt, még a kapcsolatunk is teljesen kibeszélték, amit a párom csak utólag ismert be. Mivel a szexuális témákat is megbeszélték, ezért kételkedem abban, hogy tényleg csak barátság lehetett e köztük. Úgy érzem csúnyán át lettem vágva, mert régebben minden örömét-baját vele osztotta meg a párom, engem meg nagyon elhanyagolt. Kíváncsi lennék, mi erről a véleménytek, mert nem szeretném tévesen megítélni a dolgokat. Szerintetek létezik e ilyen barátság?
2009. dec. 23. 16:12

1 szív és egy másik…

1 fiú és egy lány.

Barátok.

De a lány többet érez, boldog mikor vele van, a szíve lángol.

Mikor a fiú elmegy, õ szomorú és sír.

A fiú talán gondol rá, talán szereti .

A lány várja, talán a fiú is rá vár, talán szomorú is…

Titokban egymásért élnek és egymásért halnának meg, boldogok lehetnének.

De miért nem kérdezik meg egymástól?

Talán félnek, hogy az is elveszik ami eddig volt köztük, a barátság?

De így csak szenvednek…üres az életük.

„Fáj viszonzatlanul szeretni valakit, de a legfájdalmasabb úgy szeretni

valakit, hogy sosem vesszük a bátorságot elmondani az érzéseinket neki."

100. Hokifli
2009. dec. 19. 19:18
"Lehet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem?" :D
2009. dec. 17. 12:54
Egyértelmű!
2009. dec. 17. 12:51
igen
2009. dec. 16. 08:54
Összevonták a tegnapi fórumom,szívesen várom,további véleményeiteket :)
96. 04d410066e (válaszként erre: 89. - Vivcsykeee)
2009. dec. 15. 19:03

Volt olyan is, pl. mikor megismerkedtünk, hogy egyikünknek sem volt párja, mégsem kezdtünk el járni. Mi nem ellentétesek vagyunk, nagyon sok mindenben hasonlítunk gondolkozásmódban, de egyrészt hiányzik a szexuális vonzalom, (és nem csak az én részemről...) ami valljuk be, elég fontos lenne egy párkapcsolatban. Másrészt pedig képtelenek lennénk együtt élni, már azon is kiakadt, ha elmosogattam a lakásukban, mert utána nem töröltem cseppmentesre mindent de mindent. :)

A mostani barátnője szintén rendmániás, így együtt törölgethetnek cseppmentesre mindent. :)

És lehet, hogy te akkor is tudsz szexuális vonzalmat érezni, ha nem tetszik az illető... De nekem ez nem menne. Többségében nagyon jó pasijaim voltak. A mostani 3 éve tart, 185 cm magas, 85 kg, gyönyörűen izmos, és nagyon jóképű. :) Nekem ez fontos. Neki is fontos, hogy csinos legyen a barátnője. Persze nem a legfontosabb, és mindketten tisztában vagyunk vele, hogy egyikünk sem lesz ilyen szép örökké, de most még így huszonévesen nagyon élvezzük a szépség és fiatalság örömeit együtt. :)

És még annyit, hogy ha 7 év alatt akartunk volna járni, már régen megtehettük volna... De ha egyszer nem illünk össze, (ami nem jelenti azt, hogy ellentétek lennénk, ugyebár...) akkor minek eröltetni. Tudtommal ő sem volt szerelmes belém soha, egyébként meg az egyik húgom után kajtatott egy időben... De aztán semmi sem lett belőle. :D

95. Vivcsykeee (válaszként erre: 94. - Globus)
2009. dec. 15. 18:57
Hát igen ..
94. globus (válaszként erre: 92. - Vivcsykeee)
2009. dec. 15. 18:57
Buktatója abban rejlik, hogy akivel egyszer már "több" volt, azzal utána "kevesebb" nem lehet.
93. 89e1b2e283 (válaszként erre: 69. - Re87)
2009. dec. 15. 18:54
ühüm :DDD
2009. dec. 15. 18:47

Az osztályomban éppen van egy lány, akinek már lassan 4 éve van egy fiú barátja.

Rengeteget látom őket együtt, bár a fiúnak van barátnője már másfél éve.

A Niki mindig azt mondta , hogy nem is tudna úgy nézni a Petire, mint pasira, nem az ő esete, meg persze barátnője is van.

A Peti is ugyanezt állította.


És azthiszem pont tegnaphoz 3 hete. Lefeküdtek egymással.

Ez a fránya testi vonzalom... =/ A Peti párkapcsolatának ezért vége lett. A Niki azóta csak a Petiről tud beszélni, szereti. Legalább is azt állítja, viszont, azóta nem mernek egymással beszélni.Éppen hogy csak köszönnek. A Petit is megkérdeztem erről..és elmondása szerint semmit nem érez a Niki iránt, csupán testi vonzalom volt. Sőt még haragszik is a Nikire, hogy miatta vesztette el a barátnőjét. Pedig szerintem mindenhez két ember kell.


Végülis evvel arra akartam kilyukadni, hogy a fiú lány barátságoknak elég gyakran a testiség vet véget.

91. globus
2009. dec. 15. 18:47
Nem ismerek ilyent.
90. huszka
2009. dec. 15. 18:45
Szerintem, ha két ember egyenlő félként tekint a másikra, akkor lehet barátság fiú és lány között. És nem értek egyet azzal, hogy ez önámítás lenne. Nekem van egy jó barátom, akit szinte az öcsémnek tekintek. És sosem gondoltam többet, mint ami volt illetve van..
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook