Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen probiotikus hüvelykúpot használtok/használtatok? Nektek melyik vált be? fórum

Milyen probiotikus hüvelykúpot használtok/használtatok? Nektek melyik vált be? (tudásbázis kérdés)


14. Sanka02 (válaszként erre: 6. - Lov.ildi)
2013. aug. 4. 16:48
Nekem is bevált a joghurt, én fecsendővel szoktam a kívánt helyre juttatni. És ez a legolcsóbb, és hatásos.
2013. aug. 4. 16:44

A legolcsóbb és leghatékonyabb a tejsavas hüvelyöblítés. A tömény tejsavat a patikában lehet kapni, fél l vízhez 5-6 csepp.(Ha csak higítottat adnak, akkor 1 kk) Néhány napon keresztül, napi 1x használva tökéletes az eredmény. Nincs benne hordozó, stabilizáló, fényező stb. stb., csak a lényeg, ugyanis a hüvelyt normál esetben is tejsavköpeny védi (a probiotikum(magyarul tejsav baktérium) is azt csinál a laktózból és az egyéb cukrokból). 2dl tejsav a fél életeteket kiszolgálja!


Ui: A szükségtelen lúgosítás kemény hüvely diszkomfortot tud okozni! (Meg sok egyebet.) Ne tegyétek!

2012. márc. 15. 06:57
Vitagyn- C hüvelykrém, nekem ez a legjobb.
11. lov.ildi (válaszként erre: 9. - Youcus777)
2012. márc. 14. 20:30
Az a jó amire rá van írva,hogy élőflórás vagy probiutikumos.
10. indi66 (válaszként erre: 9. - Youcus777)
2012. márc. 14. 20:26
nem is érdemes ha van már rá való a gyógyszertárban. én azt is használtam egyébként grape fruittal, sőt teafa olajjal is. hát már nem tömnék magamba semmi ilyet.
9. youcus777 (válaszként erre: 6. - Lov.ildi)
2012. márc. 14. 20:21
halottam már, de a boltokban a hűtőpultok előtt állva nem tudom melyik fajta joghurtot merném a hüvelyembe használni...:S
8. youcus777 (válaszként erre: 7. - Indi66)
2012. márc. 14. 20:20
Igen bevizezem. A felhelyezéssel és a használattal semmi gondom, sokkal kényelmesebb mint a társai. Van olyan nap amikor alig folyt kis aztán másnap több...
7. indi66 (válaszként erre: 5. - Youcus777)
2012. márc. 14. 20:17
bevizezed előtte? Kicsit csurog, de ha azt nézed hogy a társai mennyire feloldódnak nagyok és folynak akkor ahhoz képest tök kényelmes használni. Én ezt tartom a leg jobbnak. :)
2012. márc. 14. 20:16

A joghurt kúra csodákra képes.)


Probiutikumos joghurttal kell átitatni egy tampont. Azt kell felhelyezni. Mensi után legalább egy hétig éjszakánként használni. Nekem bevált.

Ha van egy kis gomba,stb,akkor a joghurtba alkoholmentes grépfruitmagcseppet kell csepegtetni és az is nagyon hatásos.

5. youcus777 (válaszként erre: 2. - Indi66)
2012. márc. 14. 20:15

Pont ezt vettem most. Jónak tűnik, már 5 elhasználtam, de nekem folyik napközben (olyan színű mint a por a kapszulában), meg ilyen édeskés "tejes" szaga van. Ez normális? Bocsánat ha undi, de most használok ilyet először.

Régebben próbáltam a Floragynt, de az kicsit irritált, a Gynoflor meg volt, hogy egybe kiesett.

2012. márc. 14. 20:11
ja és aszem ez a legolcsóbb is közülök, nem vény köteles, mint más társai.
2012. márc. 14. 20:11
Nekem egyik sem...egyszer vettem olaszban egy mézes-körömvirágosat az jó volt,de sajnos az nincs otthon.
2012. márc. 14. 20:11

protexin gynophulis.

Az a tuti. Nem csak laktózt tartalmaz hanem a baktériumokat is. kis kapszulák, könnyű használni, nem folyik kifelé össze vissza. 14 db- van egy dobozban

2012. márc. 14. 20:01
Milyen probiotikus hüvelykúpot használtok/használtatok? Nektek melyik vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook