Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislány nélkül élni... fórum

Kislány nélkül élni... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. márc. 20. 21:42
Nem múlik el...
104. Clau26 (válaszként erre: 100. - SusanneF)
2012. márc. 20. 20:40

Köszönöm..az rám fér..egyébként pár napja tök aranyos..mintha kicserélték volna..persze a szája akkora mint a ház,de ez a legkevesebb:-)

Még jó hogy csak 1 lányom van és nem több.kitesz vagy 10-et..ja és azt bírom amikor odajönnek gratulálni,h olyan mint egy kis angyal..na ilyenkor jót nevetek..mert ha tudnák..:-)

103. 2a69f78972 (válaszként erre: 101. - SusanneF)
2012. márc. 20. 18:50

Olyan lehetőség nincs, hogy a családjához is és az anyjához is???...csak természetesen másképp.


A szeretet osztogatható, minél többet adunk, annál többet kapunk!

Sem az Anya, sem a fiatalasszony nem lesz megrövidítve, ha a férj/fiú a másikat is szereti.


Mint már alább írtam én sajátomként szeretem a menyemet, de valószínűleg azért, mert soha nem indított vetélkedőt a fiam szeretetéért.

Tudta, hogy Ő soha nem lesz az Anyja, én pedig nem leszek a felesége, mindkét fél fontos.

102. SusanneF (válaszként erre: 50. - Zsakagi)
2012. márc. 20. 18:47

Nahát..!!!

Nálad 4 fiú,nálam 4 lány...

Nem hozzuk össze őket?:)

Hány évesek?Hogy hívják őket?

Zsu

101. SusanneF (válaszként erre: 79. - Egypt)
2012. márc. 20. 18:41

Na,milyen jó,hogy ez nálunk egészen másképp van..!!!

A férjem a családjához,hozzánk ragaszkodik,és nem anyucihoz-ez a normális szerintem!!!

100. SusanneF (válaszként erre: 93. - Clau26)
2012. márc. 20. 18:37

Igen,ez az a helyzet,amit túl kell élni,pár év múlva egészen más gondjaid lesznek...:)

Ugyanakkor én is fellélegzem,amikor elmegyek egy-egy ilyen gyerek mellett,mert nem az én felelősségem,jó is,hogy az enyémek már nagyok....

Egyszer majd Te is eljutsz odáig,addig pedig sok-sok türelmet és bölcsességet a nagyjelenetekhez...!

2012. márc. 20. 18:34
Lehet...de minek...
2012. márc. 20. 18:33

Én másodjára még elfogadtam könnyen,hogy kislány,de aztán már nem...!:)

4 lányunk van,mindíg is irigyeltem azokat a mamákat,akiknek fiuk is,lányuk is van..:)

Ráadásul a férjem olyan aranyos volt kissrácnak,és jó gyerek.

Van egy ismerősöm,40-es korosztály-,heten vannak lányok..!!!És egy fiú se.

Eleinte a legkisebb lány előtt is mondogattam-most 11 éves-,hogy mennyire szerettem volna fiút,de egyzser megkérdezte,hogy akkor nekem nem is örülsz??Ez kijózanított,meg az is,amikor ismerősnek 2 fiú után fogyatékos lánya született....

Én kérek egy kisfiút...

Volt,hogy megemlítettem a férjemnek,hogy ha örökbe fogadnánk egy fiút,az legalább biztos az lenne..

Nem értem,hogy miért nem engedik,hogy az ember 2-3 azonos nemű gyermek után választhasson?

Mert a tudományos,biztos módszert már rég kidolgozták,csak nem engedélyezik!

97. zsakagi (válaszként erre: 88. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 16. 10:57

Én kérem :)

Írjak címet, v menjek érte? :D

96. mazsola33 (válaszként erre: 94. - Egypt)
2012. márc. 16. 09:24

Rengeteg ismerősöm és rokonom él vegyes-testvérpárként, és nagyon-nagyon jó tesók! Pedig legtöbbjüknek már saját családja is van.

Remélem rajtunk, szülőkön is múlik valamelyest, hogy milyen tesók lesznek. (meg persze egyéniség, barátok, leendő társ,...)

2012. márc. 16. 04:53
Én gyermekkorom óta csak kislányban gondolkoztam. Úgy gondoltam, hogy nekem csak az lehet (talán még most is bennem van kicsit). De most már bármi lenne örülnék neki csak már jönne így két év sikertelen próbálkozás után :( Sokakat ismerek akik nagyon ragaszkodtak valamelyik nemhez.... hát... akárhány gyerekük is lett egyik sem lett olyan nemű amit szerettek volna, ettől függetlenül nagyon boldogok. Biztosan te is megnyugszol ha majd a karodban tarthatod :)
94. egypt (válaszként erre: 91. - Mazsola33)
2012. márc. 15. 22:18
Sok előnye is van az azonos nemű gyerekeknek, kezdjük pl. a ruhákkal, amik egy az egyben örökölhetők... Na meg a játékok, stb... És szerintem kis korkülönbség esetén sokkal jobban kijönnek egymással, és jobban el tudnak játszani együtt. Én nagyon szeretném, ha a gyerekeim jó testvérek lennének, és kicsit tartok tőle, hogy mivel különböző neműek, nem lesz köztük olyan szoros kapcsolat.
93. Clau26 (válaszként erre: 92. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 15. 20:32
ja hát azt én innen nem láttam:-)..egyébként hidd el én is megőrülök a 2évesemtől ma pl:délelőtt 4x délután 2x csapta magát a földhöz..na ilyenkor rohadt nehéz magam visszafogni..de azzal nyugtatom magam,hogy majd kinövi..
92. a31cf0fa6a (válaszként erre: 90. - Clau26)
2012. márc. 15. 20:27
Az itt van az arcomon. :)
91. mazsola33 (válaszként erre: 89. - F1e23b97ee)
2012. márc. 15. 20:26

Örülök is, hidd el, nem az van, hogy nem örülök, csak az érzés azért bennem van, milyen lenne az élet, ha egy kislány is érkezne a családba.

De tudom, hogy nagyon szerencsés vagyok így is, hiszen van egy csodálatos kisfiam, és biztosan a másik is az lesz.

90. Clau26 (válaszként erre: 88. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 15. 20:08
egy smile-t oda rakhattál volna a végére..mert gondolom ezt nem komolyan írtad..
89. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Mazsola33)
2012. márc. 15. 19:40

Úgy gondolom, hogy nagyon sok szülő illetve anyuka annak is örülne, ha hosszú próbálkozások után sikerülne összehozniuk a babát.


Neked sem szabadna keseregni, hanem teljes szívből örülnöd kellene, hogy van egy egészséges kisfiad, és nemsokára érkezik a második is.


Vigyázz magadra, magatokra :-))

2012. márc. 15. 19:38

Nekem lányom van, de megőrülök tőle (nem érte).

Nem kell valakinek?

2012. márc. 15. 19:35
Nekem fiam is van és lányom is, mindkettőt egyformán szeretem. Teljesen mindegy, milyen nemű, a gyermekünk örökké a gyermekünk marad. Ha 3 fiam, vagy 3 lányom lenne, akkor az lenne benne a szépség. Sokszor elmosolyodom, mikor három azonos nemű kismanót látok, soha nem jutott eszembe, hogy baj lenne, ha nekem csak fiam vagy csak lányom lenne.
86. 04fcdde522 (válaszként erre: 1. - Mazsola33)
2012. márc. 15. 14:51

Teljesen nem múlik el,szerintem!

Nekem most is elszorul a szívem ha egy szép kislányt látok! :(

De hozzá lehet szokni idővel,meg ezek a rosszcsont fiúk és tudnak boldoggá tenni! :)

85. mazsola33 (válaszként erre: 84. - Clau26)
2012. márc. 15. 14:48

Köszönöm, remélem minden rendben lesz.

Egyébként fura, mert annak ellenére, hogy kislányra vágyom, azt hiszem nehéz lenne a kisfiam után átállni a csajos dolgokra.

Igen, szerintem is hamar belejövök megint, mert már van fiam:)

84. Clau26 (válaszként erre: 41. - Mazsola33)
2012. márc. 15. 14:30
Nagyon megértelek..tudod rajtam minden anyuka kiakad amikor megkérdezik tőlem miért nem lesz a kislányomnak tesója és az a válaszom,h azért,mert benne van a pakliba hogy fiú és épp ezért inkább nem szülök..el lehet engem ítélni de ha nézzük a másik oldalát:Ha fiú lenne,egyszerűen kizártnak tartom hogy tudjam úgy szeretni mint a kislányomat és nem fogok azért szülni,h szegény ezt érezze..inkább lesz 1 akit a világon mindennél jobban szeretek..Miután neked van már 1 kisfiad így te már hozzászoktál a szokásaihoz,fiús anya lettél,ezért szerintem 1perc se kell majd és megszokod a gondolatot ha megszületik,h a másik is kisfiú lett..sok boldogságot és egészséget kívánok!
83. mazsola33 (válaszként erre: 82. - 2a69f78972)
2012. márc. 15. 14:24

Köszönöm, büszke is vagyok rá nagyon!!!

Igen más is mondja milyen szép! Bár ő is nagyon nehezen bújt ki, most meg magzatvíz-vizsgálatra kellett mennem, szóval azt hiszem még évente se vállalnám!

Bár szívem szerint lenne 3 gyerekem, és most nem azért írom ezt, mert megint kisfiam lesz.

2012. márc. 15. 14:19

Láttam az új képeket!:)


Változatlanul gyönyörű ez a gyerek!!!


Akinek ilyen gyereke sikeredik, kötelessége lenne havonta szülni egyet! :):):):):)

2012. márc. 15. 14:14

Köszönöm mindenkinek, már sokkal jobban érzem magam.

Lehet, hogy fura, de nekem úgy látszik ez kellett: leírni, másokat meghallgatni, átgondolni.

80. 2a69f78972 (válaszként erre: 79. - Egypt)
2012. márc. 15. 11:58
Így van! Nekem is ez a véleményem!:)
79. egypt (válaszként erre: 73. - Mazsola33)
2012. márc. 15. 10:13
Szerintem csak akit lehet. Én úgy tapasztalom, hogy a férfiak sokkal anyásabbak, sokkal jobban ragaszkodnak az anyjukhoz, mint a nők. Pl. a férjemnek az anyja szent, még most is nagyon ragaszkodik hozzá.
2012. márc. 15. 08:43

Én megértelek. Nem baj az, ha valaki szeretne egy kislányt. Én egy lány és egy fiú után azt gondoltam, még bevállalnék egy gyereket, de csak kislányt. Amikor összejött, nem lehetett tudni mi lesz, mert nem látszott az uh-on. Aztán a 41. héten megszületett: kislány lett. Hozzáteszem: csak lány nevünk volt.

Viszont azt nem tudnám elképzelni, hogy 3 fiam legyen.

77. zsakagi (válaszként erre: 76. - 2a69f78972)
2012. márc. 14. 20:47

Mondtam a legnagyobbamnak, h nekem mindegy, milyen barátnője lesz, cs szeressék egymást :)

De ha hülyének nézik, akkor azért szólok.

76. 2a69f78972 (válaszként erre: 75. - Zsakagi)
2012. márc. 14. 20:33

Meg lehet tenni, hidd el !

Csak emlékezni kell, hogy mi milyenek voltunk fiatalon, mikor és mennyit hibáztunk, míg "felnőttünk" :)


És a legfontosabb : Nyitott szívvel, szeretettel kell fogadni, akit a fiúnk hoz.

Szeretni kell benne, hogy annyira szereti a mi gyerekünket, a többi meg majd kialakul.


Persze én most nem a kirívó esetekről beszélek, amikor minden igyekezet ellenére is tönkre mennek kapcsolatok.

De nagyon sok függ a fiú anyjától, azaz az anyóstól. Neki kell okosabbnak lenni, már csak a kora és az élettapasztalata miatt is.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook