Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Berlini utazás fórum

Berlini utazás (beszélgetős fórum)


2012. márc. 15. 13:36

Szia!


2 éve jártam ott, nekem nagyon tetszett. Az emberekkel nincs baj, lehet kreatívabban is öltözködni anélkül, hogy megbámulnának. :) Az Erotika Múzeumot ajánlanám megnézni, tényleg klassz élmény. :) Ezen kívül persze a szokásos nevezetességeket sem érdemes kihagyni (ezeket nem írom le, mert biztos van útikönyved, ami részletesen kitárgyalja), és javaslom a tömegközlekedési eszközök használatát. Ne csak a centrumban nézelődj, ha kicsit kijjebb mész egészen más látvány fogad, mintha vidékre érkeztél volna (persze attól is függ, hogy a város melyik pontján vagy). Nézd meg a bevásárlóutcákat, illetve most nem jut eszembe a neve, de van egy nagy bevásárló központ, ahol világmárkák vannak, kevésbé megfizethető kategória, de érdemes megnézni. Az állatkertet pedig nagyon erősen tudom javasolni!:)

2012. márc. 14. 16:59
senki?:((
2012. márc. 14. 16:25

Sziasztok!

A hétvégére ki kell utaznom Berlinbe. Aki már járt ott,megírná,milyen város?Milyenek az emberek?Milyen a hangulata a városnak,van e érdemes amit megnézzek?

Köszi!!

A főpályaudvar mennyire nagy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook