Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fabianni tea fórum

Fabianni tea (beszélgetős fórum)


10. lombibébi (válaszként erre: 9. - 840bd70224)
2012. márc. 14. 13:10
Szivesen, majd írj, hogy bevállt-e nálad! sok sikert!!
2012. márc. 14. 13:02
Rendben! Köszönöm mégegyszer..:))))
8. lombibébi (válaszként erre: 7. - 840bd70224)
2012. márc. 14. 12:55
egy két éve, én kb 800Ft-ért vettem és azt hiszem 20 filter volt benne. De az igazi fabianni tea a méregzöld dobozos, a többi mályvatea nem olyan hatékony. ez a legerősebb. Sztem most kb 1000Ft max. Bioboltban, és gyógynövényesnél találsz ilyet, néhol gyógyszertárba is van. neten is utána bírsz nézni...
2012. márc. 14. 12:47
És milyen árban van ez a tea? :)
6. lombibébi (válaszként erre: 5. - 840bd70224)
2012. márc. 14. 12:44
Nekem nem igazán volt hasmenésem tőle. este megittam, reggel elmentem wc-re, kijött ami ki akart jönni és aztán azegész napom kényelmesen telt, viszont végig amíg használtam, 4-5 hónapig is néha, szóval amíg használtam addig végig volt hatása, minden reggel. Nem szokott hozzá a szervezetem, nem lett kevésbé hatékony... viszont nekem 1-2 hónap altt segített leadni amit akartam, s aztán már csak azért ittam, mert úgy éreztem könnyebb és frissebb vagyok tőlw, hisz teljesen kitisztított.
2012. márc. 14. 12:38

Igen, nagyon sokat segítettél. :) Köszönöm a választ...:)

Hasmenésed meddig volt kb tőle? :)

4. lombibébi (válaszként erre: 1. - 840bd70224)
2012. márc. 14. 12:32
Szia, igen és ismertem és használtam is. Nekem nagyon jó volt!! este ittam, egy, két filtert forráztam le, kb 4dl vízzel, hagytam kihűlni és mindig tovább áztattam, hogy erős legyen. Aztán meg befogott orrol ittam meg mert az ízre rémes, de tény, hogy sikeresen kitisztított, és pár nap használat után, annyira nagy könnyebbséget érzetem.. reggel munka előtt mindig jött az inger és kitisztított, a gyomrom összeszűkült, így nem voltam éhes, koplalás nélkül, gyümölccsel, zöldséggel, fehérhússal, kenyér és tészta elhagyással, gyorsan és hatékonyan edtam le azt a pár kilót amit akartam... nem voltam kövér, de ez segített hogy a tornázás hamarabb láttassa hatását, hamar előjöttek az izmaim, és gyorsan leszálkásodtam. Ma már nem használom, mert babát szeretnék, úgyhogy most eszek mindent és nem bánom ezt a pár kiló pluszt. Nekem jó volt ez a tea, de ha fájni kezd tőle a hasad, ne használd... nekem sokat fájt, mert túl sokat ittam és erős is volt... erre nagyon vigyázz, nehogy tönkretedd vele a gyomrod! Remélem segítettem, sok sikert hozzá! :)))) szia
2012. márc. 14. 12:30
Értem. Akkor olyan, mint a mályvatea kapszula is..?
2012. márc. 14. 12:25

Mályvateára gondolsz?

Sima hashajtó tea,semmi extra.Lefogyni nem lehet tőle,sokat a budin ülni annál inkább:-)))

2012. márc. 14. 12:10

Sziasztok!


Ismeri/használta valaki a Fabianni teát? Vélemény róla?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook