Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mivel lehetne felgyorsítani a fogyást? fórum

Mivel lehetne felgyorsítani a fogyást? (beszélgetős fórum)


20. Criscito (válaszként erre: 18. - Kitty1975)
2012. ápr. 10. 20:24
Maradjunk annyiban, hogy én értek hozzá, te meg nem ;) Egyszerre sosem csökkentünk a kaján és növelünk az edzések mennyiségén, ez alapszabály ;)
2012. márc. 15. 04:59
A fő, hogy a szénhidrátot amennyire lehet, száműzd az étrendedből.
18. Kitty1975 (válaszként erre: 16. - Criscito)
2012. márc. 15. 04:57
Már 3 hónapja fogyózik, semmiféle stressz nem fogja érni a szervezetét, ha növeli a mozgásadagját és akár valamennyivel csökkenti a bevitt élelmet.
17. Kitty1975 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2012. márc. 15. 04:55
Az átmeneti stagnálás teljesen természetes. Folytasd tovább ugyanúgy, mint eddig és meglesz az eredménye. Ne a kilókra figyelj, hanem a centikre! (Derék-, mell- csipő-, kar-, combkörfogat). Meglátod, hogy az alakod formálódik tovább. Salátamixet olivaolajjal és citrommal ízesítsd, só nélkül. A gyümölcsöket reggel éhgyomorra fogyaszd, ne étkezések után. Sok-sok vizet igyál.
16. Criscito (válaszként erre: 13. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 14. 18:07

Alapszabály: Egyszerre sosem növeljük a mozgást és csökkentjük a kaját, mert az túl nagy stresszt jelenthet a szervezetnek, és felesleges is az ilyen szintű drasztikus megoldás.

Vagy ez, vagy az!

2012. márc. 14. 18:05

Nem tudom mennyit eszel most, szal ha mondjuk már nagyon kis adagokat eszel, akkor abból nem érdemes még visszább venni.

Szerintem két megoldás van:

- 2-3 napig egyél nagyobb adagokat, ami felgyorsítja majd az anyagcserédet. De ilyenkor is csak normális dolgokat. Én a sovány húst javaslom rizzsel, esetleg krumplival, vagy durumtésztával, és sok zöldséggel


VAGY


- beiktatsz heti 3-4 alkalom 40 perces közepesen gyors tempójú gyaloglást ( tehát nem sétafikálást! ) a 3 edzésed mellé.


Ez a két módszer jut eszembe, de ezek tuti tippek, mindkettő működőképes ;)

2012. márc. 14. 16:58
Nálam az idegesség bevált! :DDD
13. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2012. márc. 14. 16:23

Még több mozgással, még kevesebb kajával.

Teával aligha.

12. Lencsy (válaszként erre: 10. - Kálbá)
2012. márc. 14. 13:07
Bocs, hogy beleszólok , de a szűztea nem zöld tea ..hacsak nem zöld szedésű szűz teára gondoltál :) A szűztea kapszula összetevői :szűztea kivonat, lótusz levél, lótuszmag. Az viszont igaz, hogy kitűnő az anyagcsere gyorsításra éppen ezért okoz hasmenést .
11. rantidi (válaszként erre: 7. - Bucóka20)
2012. márc. 14. 12:46

Bucóka!? tképp miért kell sütit enni? ha igényled, betolsz egy kiskanál mézet...

titokban azért elárulom, mikuláscsomagom tartalmát együltőben legyűröm, de ezzel éves édességigényem le is van tudva... nna jó, még a nyuszitojásból is bebűnözök néhányat, aztán meg jön a gyümölcsszezon, kezdve szamóca, amit ismereteim szerint minden nőnemű imád... :)) a tej is hizlal, főleg ha házi és netán kecskétől származik... nem vicces ugyan, de röhögőgörcsöt kapok, mikor előveszem kecsketej-korszaki nacikat... épp kétszer férek bele, pedig most is verem a kilencvenet :))

10. Kálbá (válaszként erre: 7. - Bucóka20)
2012. márc. 14. 12:37
Akkor esetleg probáld meg a szűztea kapszulát, mert az zöld tea, és segít az anyagcsere folyamatnál,hogy ne álljon le. De vigyázz, mert eleinte sokaknál hasmenést okozhat.
2012. márc. 14. 12:19
A privikre is válaszolok majd,csak lassan mennem kell.De köszönöm a segítsége azoknak akik eddig írtak.:)
2012. márc. 14. 12:17
A züld táét lehet almaecetes vízzel egyszerre fogyasztani vagy nem?:)
2012. márc. 14. 12:15
A pár napos pihenő nem mene,mert akkor elkezdenék össze vissza enni,abból meg utána semmi jó nem származna.Szoktam 2 hetente 1-1 napot úgy csinálni,h akkor eszek sütit vagy iszok üdítőt,mert am csak vizet meg tejet iszok néha.
2012. márc. 14. 12:14
Én úgy hallottam , de tényleg csak hallomás ,hogy az elején azért van a "hirtelen "és viszonylag sok súlyvesztés, mert a szervezet először a vizet adja ki és után jön csak a zsír . Nyilván nem volt benned kiadni való vízből 15 kiló , így nálad már a zsírvesztés is elkezdődött ami jóóóó ! Azt is halottam, hogy a folyadékbevitel nagyon fontos mert segít a zsírt üríteni . Az egyik megrögzött fogyókúrás ismerősöm szerint..akinek állítólag orvos mondta.. langyos vagy meleg folyadékot , mondjuk zöld teát érdemes inni, mert hogy a meleg is segít oldani a kiválasztódott és a bélben úgymond ürülésre váró zsírt . Az orvos a mosogatáshoz hasonlította, mert ugye a hideg víz a tányérról sem szedi le a zsírt :)
2012. márc. 14. 12:04
mikor észreveszed a hízást, azt kell abbahagyni... ennyire egyszerű :))
2012. márc. 14. 12:01

Szia! Én Dukanozok és sajnos nálam is stagnálás van egy ideje. A Dukanban ezek a tippek szerepelnek stagnálás esetére:

- beiktatni 4 egymást követő protein napot

- lecsökkenteni a sóbevitelt

- több vizet inni

- többet aludni (23h előtt lefeküdni)

- zöld teát inni

- legalább 4 egymást követő napon napi 60 percet tempósan gyalogolni

2012. márc. 14. 11:56
Tarts egy pár napos pihenőt, amikor kicsit többet eszel. A szervezeted lenyugszik, hogy na vége a bőjtnek és ezzel kicsit becsaphatod. Utána mehet tovább a fogyi. Nálam ez már bevált:)
2012. márc. 14. 11:53

Szia,

a nagy fogyás c. műsorban láttam/hallottam régen, hogy általában ez így szokott lenni, h egyszerre fogysz sokat, és látványosan, aztán megáll. Ekkor még néhány kiló vissza is szokott jönni. Ne ijedj meg és ne add fel!

Fontos, hogy az anyagcseréd rendben legyen. Én folyton zöldteát iszok, üresen :)

A fogyózós teákat nem ismerem.

Kitartás!!

2012. márc. 14. 11:50

Diétázok,sportolok heti min. 3 alkalommal.

96kgról kezdtem 3 hónapja kb,eddig lement 15kg,de már 1-2 hete szinte meg sem mozdul a súlyom.Át akarom lépni ezt a bizonyos 80kg-os határt.

Tudnátok ajánlani valami teát vagy bármit..?!


Előre is köszi!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook