Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőrtelenítés után mit csináljak, hogy ne maradjak pöttyös? fórum

Szőrtelenítés után mit csináljak, hogy ne maradjak pöttyös? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 29. 21:14
Pont ma mondta egyik ismerősöm, hogy babahintőport tesz rá, és nem pirosodik ki. Valaki próbálta már?
20. Anda39
2012. márc. 27. 20:37
Nekem az Aloe verás First vált be, ha ezt ráfújom a bőrömre, nem lesz piros pöttyös.
2012. márc. 24. 21:06
És a nemi szerveteket mivel szőrtelenítitek?
2012. márc. 18. 22:56
Nekem még időszámításunk előtt :) volt egy szőrtelenítés utáni, nyugtató krémem a Zeptertől, de fogalmam sincs, hogy még lehet-e kapni. Pedig az tényleg bevált, sosem lett pöttyös a bőröm epilálás után, és nem pattogtam ki a borotválást követően, ha azt használtam.
17. mkriszti81 (válaszként erre: 16. - Ac2a415cbb)
2012. márc. 18. 12:16

én borotválom, ki nem bírnám az epillátort


viszont utána nagyon csúnya, benőnek a szőrszálak, ahogy lentebb is írtam :S

veet krémet használok utána, de nem sokat segít

2012. márc. 15. 21:57

Szóval akkor este, fürdés után érdemes szőrteleníteni, és utána babahintőport használni.

Én még sohasem epiláltam a bikinivonalamat, se a nemi szervemet (borotváltam mindig). Viszont elegem lett belőle, így inkább epilálom. A lábam bírja, kijön minden szőrszál szerencsére, viszont pöttyös vagyok. Borotválás után szó szerint fáj a bőröm utána.. És nincs időm nekem kétnaponta borotválni :S


Ti a nemi szerveteket mivel szőrtelenítitek?

Használ valaki epilátort?

15. mkriszti81 (válaszként erre: 13. - MelisUK)
2012. márc. 14. 11:02

köszi

hol lehet kókuszolajat beszerezni?

2012. márc. 14. 10:44
Veet szőrtelenítés utáni krém
13. MelisUK (válaszként erre: 2. - Ac2a415cbb)
2012. márc. 14. 09:58

Érzékeny a bőröd, neked nem igazán való sem az epillálás, sem a gyantázás. Válts át borotvára vagy szőrtelenítő krémre, ez lesz az egyetlen megoldás a számodra.


Nekem pl gyenge világos szőreim vannak, a gyanta mégsem szedi ki, mégcsak a szemöldököm se, nemhogy a lábamon! Valamennyi kijön persze, de sok megmarad. Az epillátor ugyanúgy kiszed valamennyt, a többit csak leszakítja. Csúnya pöttyös lesz a lábam mindkettőtől, minden szőr ki se jön, sőt, utána szőrbenövéseim is lesznek. Ja, meg borzasztóan fáj, meg úgyis utána kellett borotválnom, hogy minden szőr lejöjjön, így én a borotva mellett döntöttem. A szőrtelenítő krém se az igazi nekem, mert az sem szedi le a lábam rendesen, a karomat igen, viszont utána 2-3 napig érzékeny a bőröm, fáj...


Szóval ami nekem bevált, az a borotválkozás, utána meg vagy érzékeny bőrre való testápolót használok, olyat, amibe nincs színezőanyag, illatanyag, allergizáló dolog, vagy pedig kókuszolajat. Így gyönyörű a bőröm. :)

12. MelisUK (válaszként erre: 11. - Mkriszti81)
2012. márc. 14. 09:51
Bikinivonal borotválás után érzékeny bőrre való testápolót, vagy kókuszolajat használok. A kókuszolaj a legjobb rá, gyönyörű a bőr utána. Na meg persze a legfontosabb, hogy ne női borotvát használjak, hanem férfit, azok sokkal jobb minőségűek. (Gillette Mach3 Turbo-t használok, isteni.)
2012. márc. 14. 09:46

köszi a bikinivonalra a tippeket, kislányom babahintőporát kipróbálom :)


nekem nemcsak utána, hanem kb egy hétig csúnya (mire visszanőne a szőr, addigra lesz szép, de akkor borotválhatom újra)

2012. márc. 14. 09:42

Én is este szoktam epilálni és reggelre elmúlnak a pöttyök! :)

Bikinivonalra pedig babahintőport használok, attól szépen megnyugszik.

9. pethoevi (válaszként erre: 8. - Noémii.96)
2012. márc. 14. 09:31
szerintem ez egyénfüggő is.Nekem szerencsére nem vészes.:-)
2012. márc. 14. 09:30
nekem nagyon sokáig pöttyös marad a lábam epilálás után:/
7. pethoevi (válaszként erre: 6. - Mkriszti81)
2012. márc. 14. 09:30

bikinivonalra próbáltátok már a szőrtelenítő krémet?


A pöttyök ellen nem sok mindent lehet tenni.Vannak nyugtató zselék,azok meggyorsíthatják a bőr megnyugvását,de szerintem 1-másfél óra akkor is kell.Este a legjobb,vagy mikor tudod,h nem mész sehová.:-)

2012. márc. 14. 09:28

Epilálást én is este, fürdés után szoktam, utána Veet szőrtelenítés utáni krémet használok, az elvileg megakadályozza a pöttyöket.


Epilálás után nem is szoktak nagyon lenni, viszont bikinivonal borotválása után nagyon csúnyán nézek ki, arra a veet krém se segít :(

(ott nem bírom az epillálást, csak borotválni tudom)

Erre van tippetek??

5. Ylush (válaszként erre: 3. - Ministry)
2012. márc. 14. 09:11
Én is így csinálom... :)
2012. márc. 14. 09:11
én azt vettem észre,hogy kevésbé leszek pöttyös,ha fürdés után epilálok,kiázva..
2012. márc. 14. 09:10
Nekem pár óra múlva lenyugszik a bőröm. Este epilálok, reggelre szép lesz a lábam.
2012. márc. 14. 09:09
Epilátort használok.
2012. márc. 14. 09:09
Szőrtelenítés után mit csináljak, hogy ne maradjak pöttyös?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook