Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan tudom megállapítani, az alapozó melyik színe lenne számomra a legmegfelelőbb? fórum

Hogyan tudom megállapítani, az alapozó melyik színe lenne számomra a legmegfelelőbb? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 14. 09:27
oké.:D köszi:)
2012. márc. 14. 09:13
Ja, es ha javasolhatom mindig ecsettel vidd fel az alapozot. A folyekonyat is meg a pudert is ha mindkettot hasznalsz (ket kulon vastag ecsettel). Legalabbis nekem csak ez valt be, ujjammal, vagy szivaccsal nem lesz szep a smink, ecsettel nagyon szep, egyenletes.
2012. márc. 14. 09:08
ezzel én is bajban voltam sokáig,aztán egy sminkes mondta,hogy a kézfejen kell nézni,amelyik jobban beleolvad,az lesz az jó,viszont púderből az áttetszőt kell választani,vagy még világosabbat,mint az alapozó. Ez is oké,de akkor muszáj egy pirosító is. Viszont így legalább nem lesz foltos...
2012. márc. 14. 09:05

eddig mindig az ujjammal vittem fel és mikor a szobámba megnéztem a tükörbe magam tök jó volt.:D de ahogy megnéztem magamat természetes fénybe láttam, hogy milyen csúnya:| alapból pattanásos az arcom:|

köszi a választ!! :)

7. Anne33 (válaszként erre: 4. - Noémii.96)
2012. márc. 14. 08:51
Alapozó szivaccsal próbáld, vagy vegyél olyan alapozót amin van felvivő aplikátor.
6. hidewatch (válaszként erre: 3. - RockyRoad)
2012. márc. 14. 08:50

Az én kezem ott legalább 3 árnyalattal világosabb :)


Én inkább azt javasolnám, hogy próbáld ki a tesztert a drogériában az arcodon, és menj ki benne a fényre. Tudom, ez macerás, de eddig nem találtam jobb megoldást, mert a drogériában a mesterséges fény nagyon meg tud viccelni. Egyébként kb a nyak-áll-arccsont vonalára szoktak húzni ujjal egy függőleges vonalat az alapozóval, és amelyika legkevésbé látszik ezen a helyen, az szokott a nyerő lenni.

5. Anne33 (válaszként erre: 1. - Ministry)
2012. márc. 14. 08:50
Szia! Igen a csuklón kell kipróbálni.
2012. márc. 14. 08:50
és, hogy szoktad felvinni az alapozót? mert én mindig foltos leszek:/
2012. márc. 14. 08:45
a csuklo belso reszen (nemtudom jol irom-e, ahol az erek vannak) szoktak kiprobalni, az allitolag olyan szinu mint az arc.
2012. márc. 14. 08:42
Akárhányszor veszek, mindig vagy túl sötét vagy túl világos. A kettőt pedig nem tudom szépen összekeverni.
2012. márc. 14. 08:41
Hogyan tudom megállapítani, az alapozó melyik színe lenne számomra a legmegfelelőbb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook