Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy csináljak céklalevest? fórum

Hogy csináljak céklalevest? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 14. 10:05

köszönöm a válaszokat.

többször is ettem céklalevest, 4 hónapig éltem kint, mindig volt benne ilyen kis húsos táska, úgy nézett ki, mint a tortellini. :-)

5. 2100
2012. márc. 14. 05:30
En is ettem ceklalevest (Hollandiaban), meg volt reszelve benne a cekle, kisse savanykas ize volt, tetejere plusz tejszin kerult. Semmi mas zoldseget, tesztafelet nem tartalmazott. Masra nem igazan figyeltem fel ezzel kapcsolatban.
2012. márc. 14. 00:02

Én is ettem Lengyelországban borscsot, de nekem nem volt benne semmilyen táska. Nemhogy tortellini...

Viszont nagyon finom pogácsafélét adtak hozzá, amiben valami ott készült májkrém volt. Isteni! Sajna sosem tudtam hasonló ízű borscsot főzni :(

2012. márc. 13. 22:45
A tortellinit,kulon fozd ki,es talalaskor tegyel mindenkinek a tanyerjaba.A cekla leve befogna a kis husos taskakat,es ha kulon teszed bele,szerintem gusztusossabb.Talalsz a googleban,ukran,lengyel stb borscs recepteket.
2012. márc. 13. 22:40
borscs neven nezd meg a googleben.
2012. márc. 13. 22:17

Céklalevest szeretnék főzni, mikor Lengyelországbn voltam, kis húsos táskák voltak benne, nagyon finom volt, én is így szeretném csinálni, de nem tudom hogy készítsem el? Főzzem ki előre a tortellinit és úgy tegyem bele a levesbe? Vagy a levessel együtt főzzem meg?

Valaki nem tud jó, bevált céklalevest?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook