Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hófehér bőrre milyen alapozót használtok és milyen korrketort, iletve kőpúdert? fórum

Hófehér bőrre milyen alapozót használtok és milyen korrketort, iletve kőpúdert? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 14. 14:10
na ez engem is érdekelne igaz az én bőröm nem hófehér de világos nekem most egy avonos van de az a bajom hogy ha keveset kenek nem fed ha sokat akkor meg túlságosan eltömít:(.én inkább egy kevés púdert szoktam ami a homlokomon a zsírt mattítja
2012. márc. 14. 12:56
Úgy tudom, ott van sminktanácsadás is. Vagy nem mindben?
2012. márc. 14. 12:56

Ma jártam a Ros....-ban, hát mit is mondjak elég gyér a felhozatal. Én nem igazán láttam halvány színben, gondolom beállnak arra és azt rendelik, ami megy, de mi is létezünk.


De a Douglas nem marha drága?? 10 ezret nem adok egy alapozóért, max 4-5 ezret.

2012. márc. 14. 11:40

Solitentnek használom a legvilágosabb árnyalatát,de ha neked is annyira fehér a bőröd mint nekem akkor sajnos azt kell mondjam annyira világos alapozó nem létezik :)

Púderből nekem mindegy,korrektor márka is mindegy,a lényeg hogy a legvilágosabb legyen,és mindig használok pirosítót is,abból világos rózsaszínes vagy őszibarackos árnyalatot.

2012. márc. 14. 07:04

én is Douglas-ben vettem, egy csomót végigpróbált velem az eladó , nagyon kedves volt és korrekt.

Bár én nem vagyok fehér bőrű, de láttam nagyon halvány alapozókat is.

Nagyon ajánom az Estée Lauder márkát, szerintem a legjobb.

8. 814f8b8f23 (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2012. márc. 14. 00:32
Soliteint termékek, kőpúdert nem használok.
2012. márc. 13. 23:11

ha elmész douglasba, lesznek ott sminkelősök, akik tudnak ajánlani. szerintem az a legjobb, még ha nem is veszed meg.

egyébként egy jó alapozóval egy árnyalattal (valaki többel is) sötétebbet is választhatsz, főleg tél idején.

2012. márc. 13. 22:28
Hát azt nem tudom megoldani, nem tudok olyat a közelemben, aki oriflame-el foglalkozik.
2012. márc. 13. 22:25
Szia, én az oriflame studio artist alapozójának használom a legvilágosabb árnyalatát, az tök jó világos, nekem is hófehér a bőröm..:) Jó minőségű is, és nem is drága.
2012. márc. 13. 22:18

japánban madárszarból keverték ki a fehér arcfestéket :-D

bocsi, nem hagyhattam ki, ne haragudj :-D

2012. márc. 13. 21:46

Rossman-ban nem találtam megfelelőt.


Olyat keresek, ami passzol a fehér bőrömhöz, de nem maszk szerű.


Mi alapján válasszam ki az alapozót, korrektort és a púdert?

2012. márc. 13. 21:45

Hófehér vagyok, szeretném elkezdeni a sminkelést, eddig csak a szemem, szám fogalalkoztatott, de szeretnék alapozót használni.


Nézegettem, de nem láttam ilyen halvány színt.

Segítenétek?

2012. márc. 13. 21:44
Hófehér bőrre milyen alapozót használtok és milyen korrketort, iletve kőpúdert?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook