Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Spinning: Vastagítja vagy fogyasztja a combot? (Lehet tőle fogyni?) fórum

Spinning: Vastagítja vagy fogyasztja a combot? (Lehet tőle fogyni?) (tudásbázis kérdés)


7. AlBundy (válaszként erre: 1. - Bountyblue)
2013. febr. 13. 12:10

Hülyeség a kérdés..

Mit akarsz? Kevesebb kiló lenni? Akkor ne egyél egy hétig, vagy szedjél hashajtót (nem gondolom komolyan). Garantáltan kevesebb kiló leszel, de semmi értelme.

Fogyasztja a zsírt, növeli az izomzatot. Nem épp ugyanaz..

6. mongi (válaszként erre: 5. - Cindyke)
2013. febr. 13. 11:31
Tényleg így van,jó hasonlat!:DD
2012. nov. 26. 14:24
Nekem soha nem volt olyan formás combom, mint mikor spinningeltem. Most kezdtem újra, biztos hogy vékonyabb lesz mint most! Azért a szobabiciklizés meg a spinning külön fogalmak, nem lehet egy lapon említeni, olyan mint ha valaki sétálgat a belvárosban, vagy hosszútávfutó.. :-)
2012. márc. 13. 19:16

Megvastagítani nem fogja a combod, csak abban az esetben, ha már nincs rajtad (vagy alig van rajtad) zsír.

De amíg súlyfelesleged van, szépen szálkásít, feltéve, ha mellé diétázol.

3. b235ac96d5 (válaszként erre: 1. - Bountyblue)
2012. márc. 13. 19:03
Szia! Én nem spinningezek, csak egyszerűen itthon van egy szobabicajom és azon tekerem le a magam napi 20km-erét:) Én úgy tapasztaltam, hogy fogyott tőle a combom. Alapvetően körte alkat vagyok, a combom elég erős (de inkább elhízott). Szóval a "kerekezés" nekem pont ott rázza, ahol kell. Mérhető cm-ben a változás. Pl. nálam 6 hónap alatt: -12cm ment le. Én teljes körfogatot mérek, ott ahol a legszélesebb.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Bountyblue)
2012. márc. 13. 19:03

Izmosítja, erősíti.

Én nem fogytam tőle, de ettől függetlenül nagyon szeretem. Igaz, nem is volt jelentős feleslegem.

2012. márc. 13. 18:54
Spinning: Vastagítja vagy fogyasztja a combot? (Lehet tőle fogyni?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook