Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit vegyek 50 éves pasi születésnapjára, közeli, majdnem a fiam? fórum

Mit vegyek 50 éves pasi születésnapjára, közeli, majdnem a fiam? (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 13. 18:56
Egy dvd-t, ha vannak régi képeitek róla, egészen a születésétől máig. Zenei aláfestéssel. A szülinapján nézzétek meg együtt. Elérzékenyül majd:) és elteszi emlékbe.
2012. márc. 13. 18:39

Ez szerintem jó ötlet, bekötve aznapi újságokból, amik aznap jelentek meg, amikor született:


[link]

12. ujlany
2012. márc. 13. 18:18

en vennek ket kozuti tablat valamelyik "bigyo"-boltban.

Egy 50-es sebessegmerot es egy megallni tilost es osszeragasztanam oket!

2012. márc. 13. 18:16
Hasonló az ötletem, mint Zsú-é, csak fényképekkel díszítve, kronológiai sorrendben az életéről egy fotóalbum, vagy egy tablókép élete kedves pillanatairól. Én csináltam a barátnőm 40. szülinapjára, a hatás leírhatatlan volt. csak egy üveglapos képkeret kell hozzá...és persze megszerezni a fényképeket. Megszerkesztheti egy fényképész is, de simán berakhatóak a képek az üveglap alá. :)
10. Zsú1965 (válaszként erre: 1. - Kati.papne)
2012. márc. 13. 17:23

Ha ismered a közeli hozzátartozóit, néhány barátját, mindenki írjon egy-egy szép papírra néhány mondatot az ünnepelthez, valami személyeset, és köttesd be.

Egyedi, személyre szóló, és nem túl drága, ha nem bőrbe kötöd. A szervezés a macerás.

2012. márc. 13. 17:18

Attól (is) függ, milyen habitusú. Egy kollégám kapott hintaszéket, mellé egy képet, ami messziről egy kép, közelről pedig a család fotóiból összeállított mozaikokból kirakva (van ilyen program a neten)és kapott egy "szükség esetén feltörni" dobozkában egy szem viagrát:)

Volt ebben emlékezetes, hasznos és vicces is.

2012. márc. 13. 17:17

Annyi mindentől függ, így nem is tudnék adni tanácsot, nem ismerem az érdeklődési körét és az arra szánt összeget sem.

Mindentől elvonatkoztatva, kedvenc csapata mezét, jó könyvet,DVD-t számítógéphez kütyüt, fittnesz bérletet, kedvenc piáját, lányokat akik elénekelik neki a boldog szülinapot, újság előfizetést, kocsijához kütyüt. Egy vacsora meghívást,stb....stb

7. b235ac96d5 (válaszként erre: 1. - Kati.papne)
2012. márc. 13. 17:14
Névre szóló üveg bort!
2012. márc. 13. 17:13
karóra
2012. márc. 13. 17:05
Bocs, üvegpóló akart lenni
2012. márc. 13. 17:05

Attól függ.....komoly vagy inkább vicceset akarsz.


Anyukám barátnőnek olyat vett, hogy megvette a kedvenc italát, és ajándékboltban lehet kapni üvegpülót. Azon volt, hogy boldog 60. szülinapot, meg még valami szöveg volt rajta.

2012. márc. 13. 17:00
Annyi születésnapi ajándékos fórum van, nézz körül ott.
2012. márc. 13. 16:57
Szia! Attól függ, hogy mennyit szánsz rá.
2012. márc. 13. 16:53
Sziasztok! Mit vegyek 50 éves pasi születésnapjára, közeli, majdnem a fiam!!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook