Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Igaz Barátnő Kereső! :) fórum

Igaz Barátnő Kereső! :) (beszélgetős fórum)


1 2
34. Monesz48 (válaszként erre: 33. - Monesz48)
2022. dec. 9. 19:12
wmoni74@citromail.hu
33. Monesz48 (válaszként erre: 23. - 916b30c84d)
2022. dec. 9. 19:11
Szia nem tudom aktuális e még a barátnő keresés én is Veszprém megyében lakom 48 éves vagyok.udv Mónika
2021. szept. 17. 13:15

Sziasztok Moncsi vagyok Tatabányán élek (39)férjem(50) van egy 20 éves nagylányom egy 4 éves kisfiam és egy 3 hónapos kisfiam.

Legjobb barátnőmet keresem de olyat akinek nem csak akkor vagyok jó ha kell valami hanem bármikor,bármit meg lehet vele,velem beszélni,úgymond igaz tiszta szívből lenne mellettem, és érdekelné a gondjaim bajaim,ez oda vissza teljes mértékben kölcsönös is lenne egy közös kávé, találkozások beszélgetések csajos nap akár a hugommá is vagy nővéremmé is fogadnálak, ugyanis csak fiú tesójaim vannak Űgy igazán szívből szeretnék egy igazi barátnőt akit nagyon megbecsülnék. Sajnos az eddigi akik barátoknak mondták magukat átvágtak kihasználtak. Ha szimpatikusnak találsz és nem érdek barátságot keresel ne habozz felvenni velem a kapcsolatot. Leginkább 35-40-es korosztályból keresem és örülnék ha a közelben laknál

monamano25@citromail.hu

31. ccf4053991 (válaszként erre: 29. - New(l))
2021. jún. 19. 23:01
Én is dohányoztam régen és mióta leszoktam annyira nem bírom a szagát, hogy beszélgetésnél is zavar és mivel programhoz keresek barátnőt, azzal beszélgetni is szoktam, de úgy szeretnék hogy nem leszek rosszul.
30. Bless the child (válaszként erre: 29. - New(l))
2021. jún. 19. 20:35
Talán azok nem eléggé intelligensek?🤔
29. New(l) (válaszként erre: 28. - Ccf4053991)
2021. jún. 19. 20:26
Pusztán kíváncsiságból kérdezem, mert annyiszor kiemeled, a dohányzó barátnő miért kizáró ok nálad?
2021. jún. 19. 20:09

Sziasztok!


66 éves nem dohányzó, vidám nő vagyok.


Szeretnék barátkozni, ismerkedni, beszélgetni,


programozni, budapesti nem dohányzó, intelligens,


vidám nővel, vagy akár társaságot is alkothatunk....


Korom ellenére fiatalos vagyok, szeretek sokat


nevetni és jól érezni magam.


Szimpátia esetén szívesen szervezek érdekes


programokat is...

2021. máj. 24. 19:34

Sziasztok! 51 éves vagyok.Budapesten XVII.kerületben Jásszágban élek.Mobil vagyok nem számít a távolság.

Van párkapcsolatom gyermekeim.Szeretem a zenét kirándulást

múzeumokat.Vízparti szép helyek érdekelnek. Minden jó programra kapható vagyok.Szeretek beszélgetni akár egy jó kávé mellet de akár egy jó séta is szóba jöhet. Keresem a barátnőmet.ha felkeltettem az érdeklődésedet kérlek írj.

email:baratno50@gmail.com

2021. márc. 7. 16:09
Sziasztok,42 éves leszek nemsokára. Egri vagy Eger közelében lakó korombéli barátnőt/barátnőket keresek. Szeretem az állatokat. Szeretek netezni,sétálni irándulni nyáron strandolni. Írjatok bátran. Üdv:Tünde tunde.111111@gmail.com
2021. márc. 7. 15:55
Szia nagymamó! Ha még keresel beszélgetőpartnert, írj hartaimarcsi@gmail.com Én 64 éves vagyok, barátnőt keresek Samuanyu
2020. aug. 29. 09:13

Sziasztok,64 eves vagyok,fokeppen netes baratkozast,beszelgetopartnert keresek.

Vidam,optimista.

2019. nov. 29. 10:31
Szia! 45 éves vagyok barátkoznék ismerkednék veszprém megyei vagyok
22. Almácska (válaszként erre: 20. - Kisritu)
2019. okt. 18. 01:04
Szia. 37 éves vagyok. Két kisgyerek anyukája. Szívesen megismerkednek veled.
2019. szept. 3. 23:56

Sziasztok! 🙂

Debrecenből keresem hasonló korú (28-32) emberkék jelentkezését, akik olyan barátra vágynak, akik szeretnek sportolni, lelkizni, enni-inni, vásárolni, stb. ☺️

Persze az sem akadály, ha (egy idő után) tudunk egymásra számítani, megvan a bizalom és az empátia.

Ha Te is hasonló cipőben jársz, bátran írj üzenetet! 😘

2019. aug. 5. 09:59
Sziasztok. 30 éves nő vagyok egy csodás kisfiú anyukája. Esküvő es szülés óta megfogyatkoztak a baráti kapcsolataink. Szivesen beszélgetnék privátban
19. Molnár Judit (válaszként erre: 18. - Candi1228)
2019. júl. 11. 15:05
Kedves Andi! 44 éves újpesti nő vagyok. 18 éve én is boldog házasságban élek, de a férjem minden nap reggeltől estig dolgozik, magányos vagyok. Imádok jó filmeket nézni, el fogok menni egy jóga tanfolyamra. A természetben sétálni nem szeretek, mert elég kövér vagyok és egy hosszabb sétától nagyon elfáradok. Írtam egy könyvet, 2 kiadó már visszaírt, hogy érdekli őket. Most írom a 2. könyvemet. Írjál! Ha van kedved hozzá. :)
2018. jan. 9. 12:12
Sziasztok! 34 éves, budapesti nő vagyok, boldog párkapcsolatban élek.Imádok a természetben sétálni, szeretem a jó filmeket, és az önfejlesztő dolgokat. Szeretnék hasonló érdeklődésű lányokkal megismerkedni barátság céljából:) E-mail: andrea.csikos83@gmail.com
17. korteforma (válaszként erre: 16. - 6736f94fb9)
2012. márc. 13. 22:03

Nem akartalak letámadni :) Kezdeményeztél egy ilyen témát, ami jól is elsülhet :)

Régebben tényleg sokkal többet beszéltek az emberek. Utcán, tömegközlekedve, stb.


Fel kell rázni a népet :D


Nem baj, ha extrém ízlésed van, legalább nem vagy tucatnő!

2012. márc. 13. 14:26

Egyébként nem kell ezt véresen komolyan venni. Csak kíváncsi voltam kik írnánk ide. Ezt hívják kommunikációnak...

Nem tudom, mi a baj ezzel. Szerintem nincs ebben semmi rossz.

A mai világban az emberek annyira barátságtalanok már egymással, hogy talán ez furcsán hat. De talán nem nekem kellene változtatnom a hozzáállásomon. :)

15. 6736f94fb9 (válaszként erre: 14. - Korteforma)
2012. márc. 13. 14:24

Imádom a divatot. :) Elég egyedi ízlésem van ezen a téren... :D

Nagyon szeretek olvasni, sétálni. Mindenem a Zene. Mindenféle zene. :)

Szeretek enni, de csak keveset tudok. :;

2012. márc. 13. 14:16
Mi lenne, ha írnál pár dolgot magadról. Érdeklődés, hobby, mi fontos számodra. Hm? :))
2012. márc. 13. 14:14

A barátságra is az igaz, mint minden másra, nem szabad görcsösen akarni.


Az is igaz, sok nő ha "bepasizik" hanyagolja a barátokat - de ez sem igaz mindenkire.


A közös érdeklődés-téma pedig segít összehozni az embereket. Pusztán "vaktában lövöldözni" nehezebb. Ettől függetlenül alakulhat az is jól.



Hozzáteszem, nekem is van még mit tanulnom ezen a téren. :)

2012. márc. 13. 14:02

Ezt a fórumot külön megnyitottam, mert úgy gondoltam jó lehet.

Nem csak kimondottan nekem... Találkoztam már itt hasonló cipőben járó leányzókkal.

És barátkozunk is, de más fórumokon...és más témából indult az egész.


Persze, hogy más egy gyerekként és egy felnőttként kötött barátság. De ettől még mindegyik ad valami pluszt.:)


Nekem velem mindenkinek, de leszólni sem azért, mert elindítottam ezt a fórumot.

2012. márc. 13. 13:55

Én társkeresőn ismerkedtem és több olyan barátom lett onnan, akikkel nem jöttünk össze mint pár, mert valami nem stimmelt, de sokat beszélgettünk, összejártunk, tanácsot kértünk egymástól stb..

Ez tartott addig, amíg be nem csajoztak.. vagy meg nem tudták, hogy lett pasim.

Hiába tartottam volna én fent a barátságot, nekik már nem volt rám szükségük, vagy ha már nem voltam lehetséges "préda" már nem volt érdemes fenntartaniuk a kapcsolatot..


A nők is hasonló módon működnek.. barátkoznak mindenfelé és mennek a barátnőkkel bulizni amíg szinglik, mert unatkoznak, de ahogy bepasiznak már nem lesz olyan fontos a barátnő..

Hacsak nem lesz mindkettőnek pasija és nem járnak össze együtt (ehhez persze az is kell, hogy a pasik is jól kijöjjenek egymással), vagy ha nem egy régi, gyerekkori barátságról van szó.

Kivételek persze léteznek biztosan, de én nem annyira hiszek abban, hogy egy frissen szerzett barátnő nagyon kitartó lenne..

10. Szissz
2012. márc. 13. 13:52

Igen, én is találtam interneten nagyon jó barátokat!! Bár nem úgy, hogy kerestem, hanem véletlen volt, hogy rájuk találtam :)De nagyon szuper, mert azóta "elválaszthatatlanok" vagyunk.

És hát nem egy városban élünk, még csak nem is egy megyében, de mindig megoldjuk, hogy találkozzunk. Szóval simán lehet, hogy te is találsz itt jó barátnőt! :)

2012. márc. 13. 13:17
Mondjuk én 2-3 éve interneten találtam 2 nagyon jó barátra.Akikkel azóta napi rendszerességgel beszélgetek,és hetente-kéthetente járunk bulizni.Azóta 2-szer voltunk együtt nyaralni.És elmondhatatlanul sok élmény az amit együtt átéltünk.
8. a31cf0fa6a (válaszként erre: 7. - Delfinkeke5)
2012. márc. 13. 13:12
A barátokat a közös téma hozza össze. Tehát aki magányos, annak első körben nem barátot kell keresni, hanem témát. Ami lehet akármi.
2012. márc. 13. 13:06

Igaz barátokat neház találni:( Ahogy párt is nagyon nehéz...sajnos már nem úgy van mint régen...

De miér baj az,hogy barátkozni szeretne? Én szívesen beszélgetek veled:)

6. a31cf0fa6a (válaszként erre: 4. - 6736f94fb9)
2012. márc. 13. 13:04
Ma már a kispadra sem kell kiülni hozzá. :)
5. e12ac2bb5c (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2012. márc. 13. 13:02
Mint ahogy sok mindent ,és nagyon vigyázni kell rá
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook