Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Angelcare légzésfigyelő, de melyiket érdemes venni? Tapasztalatok? fórum

Angelcare légzésfigyelő, de melyiket érdemes venni? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2016. márc. 9. 11:29
8. hónapban vagyok, elkezdtem babaholmikat vásárolni. A légzésfigyelővel elakadtam. Kell, engedély, nem kell engedély? Miért TILOS bölcsőhalál megelőzésére használni az Angelcar-t??? Az angelcare.hu honlapon a használati útmutatóban olvastam. Így írva: TILOS.
2012. okt. 28. 14:34
Végül AC401-et vettünk és nagyon meg vagyunk elégedve vele. Beriasztott párszor ugyan, de nem tévesen, a gyerek olyan mélyen aludt, hogy elfelejtett levegőt venni. Doki a biztonság kedvéért tovább küldött minket, azt mondták rendben van. Azóta sem riasztott. Nekünk bevált! :) Köszi az ajánlást mindenkinek!
20. egypt (válaszként erre: 19. - 342bae44d8)
2012. márc. 14. 10:31
Halkan? Szerintem irtó éles hangja van, de ha jól emlékszem, ez is állítható. És mivel egy karika van a tetején, simán felakaszthatod bárhova.
2012. márc. 14. 09:38
én a baby sense légzésfigyelőt ajánlom! kisfiam 8 éves, korszülött volt akkor még csak ez volt meg a baby control. utána kezdtek el sorra konkurenciák megjelenni. nekünk most a másik gyereknél ac300al angelcare van, de baromi halk ha riaszt, tuti a konyhába se hallanám ki ( szomszéd helyiség), főleg ha a páraelszívó is megy. a baby sense-t sajna eladtam, azt a kiságyra lehetett akasztani, az angelcarenak meg külön hely kell, nem lehet felakasztani sehová, tehát ha a kiságy mellett nincs szekrény csak bukdácsolsz a madzagba
18. RockyRoad (válaszként erre: 9. - Moncsicsi83)
2012. márc. 14. 08:55

Nekunk AC401 van, nagyon jo, egyszer nem riasztott be tevesen.

Ha ujra vehetnek (es olcsobb lenne) akkor viszont azt hiszem LCD monitorsat vennek, neha jo lenne latni is mit csinal a gyerek.

De az AC401-el maximalisan meg vagyok elegedve, a monitor csak ilyen extra lenne :)

17. kacsa118 (válaszként erre: 9. - Moncsicsi83)
2012. márc. 13. 21:17
Bocsi, nekünk 300 van, nem 301! :)
16. homern (válaszként erre: 15. - Moncsicsi83)
2012. márc. 13. 10:08

a 301 tud csak hallgatni,csak légzést figyelni,hallgatni és légzésfigyelni, és van olyan funkciója hogy minden lélegzetvételnél csippan egyet a szülői egység.(ez az utolsó nagyon idegesítő,egyszer véletlenül erre állítottam,2 perc alatt az őrületbe kergeti az embert)

jól bírja a strapát,mi nagyon sokszor szét meg összeszereltük,utaztattuk a 2 év alatt( ahányszor nagyszülőkhöz ,nyaralni stb mentünk),még tökéletesen működik.

15. moncsicsi83 (válaszként erre: 14. - Szilvita)
2012. márc. 13. 09:02
A működési funkcióit néztük, hogy 4 féle van. Most meg nem találom hol olvastam, de be lehet állítani kattogó hangra a szülőegységet, meg hasonlók?
14. Szilvita (válaszként erre: 9. - Moncsicsi83)
2012. márc. 12. 18:26
Nekünk a 401 van, két és fél éves a fiam. A légzésfigyelő részét 1 éves koráig használtuk, soha nem jelzett, csak ha véletlen kikaptam a kiságyból a gyereket:) A bébiőrt a mai napig használjuk. Nem tudom, melyik funkciókra gondolsz, a hőmérsékletkijelzést én szeretem, mert látom, hány fok van nála, volt már hogy így jöttem rá, hogy letekerte a fűtést a szobájában. Ami felesleges, az a hőmérsékletbeállítás, hogy bizonyos hőfok alatt és felett jelez.
13. egypt (válaszként erre: 9. - Moncsicsi83)
2012. márc. 12. 18:05
Nekünk AC300 volt, 2 gyereket kiszolgált és tökéletesen működött, csak ajánlani tudom. Az érzékenységet jól kell beállítani, akkor nem lesz gond, és nagyon vastag matracot ne vegyetek, mert az alatt nem mindig érzékelnek a légzésfigyelők (egyik márka sem). Egyébként a legtöbb kórházban is ezt a típust használják a koraszülött osztályon.
2012. márc. 12. 18:03

Sziasztok!

Nekünk 401 volt, megbízhatóan szépen működött de kinyiffant kb 20 hónap után. Következő babánál valószínű más márkát keresünk. Nem hiszem, hogy csak ennyit kell bírnia:( (Nem itthon vettük, így ha garanciás lenne akkor se érné meg javíttatni nekünk)

2012. márc. 12. 17:55
Nekünk 300-as van, 3 hónapja használjuk. Eddig jól bevált, nem volt téves riasztás sem.
10. Reno77
2012. márc. 12. 17:48

Nekünk az AC300 van, ha 20 hónapja tartó kőkemény igénybevétel mellett (nálam a délutáni alvásnál is megy és a nagyikhoz is visszük) nem ment tönkre, akkor azt hiszem jószívvel ajánlhatom. :)

Nekünk külön angelcare bébiőrünk van, abból is a digitális kijelzős, de az olcsóbb változat.

Azért ajánlották a külön figyelős megoldást, mert a bolt tapasztalata szerint a 2 in 1 -ok hamarabb elromlanak.

2012. márc. 12. 17:32
Köszi a véleményeket. AC300 és AC401-ről esetleg valakinek vélemény? Ezt a hármat néztük... A 401-nél nagyon jó kis funkciók vannak, csak kérdés megéri e ebbe belefeccolni, vagy tényleg elég egy olcsóbb?
2012. márc. 12. 17:32

Jól kell beállítani és jó minőség kell belőle (az Angelcare nagyon jó), két vagy három lapos kell és akkor megbízható.

Nekünk is az van, soha nem riasztott tévesen, 20 hónapos a fiam, de még mindig használjuk, engem megnyugtat.

2 kisbaba is halt meg a környezetünkben bölcsőhalálban, egyik sem volt beteg, sem koraszülött.

Így vagyok nyugodt, nem kockáztatok. :)

Szerintem 2 éves koráig használjuk még, aztán leszokok róla.

2012. márc. 12. 17:16
Nekünk 301 R van,bébiőrrel kombinált.Szeretjük,nekünk is az elején volt téves riasztás,mert túl érzékenyre volt állítva,és nem pont a gyerek alatt voltak az érzékelők.Azóta minden rendben van vele,volt h figyelmeztető hang besípolt,de tényleg nem vett levegőt a babám,viszont a hangtól meg újra lélegzett.Túl mélyen aludt egyszer és 6x is sípolt.
2012. márc. 12. 17:08

Nekunk is a 301R van. Tokeletes! Elso ejszaka jelzett tevesen, mert az erzekenyseg nem volt jo beallitva! Soha semmi gond nem volt vele! Kislanyom ket es fel eves elmult, ma is hasznaljuk a bebior funkciojat. Azota "strapaljuk", visszuk mindenhova magunkkal. Marmint nem a legzesfigyeles miatt. :-)

Csak ajanlani tudom!

2012. márc. 12. 17:01
Nekem is 301-es van. (A legalapabb!) és eddig kopp-kopp nem volt téves riasztás, ha pedig kiveszem, jelez, szóval eddig ok. Mi 4 hete használjuk még csak. Amúgy nekünk ajánlotta egy ismerős anyuka, hogy ez a legjobb, az utána jövők már nem!
2012. márc. 12. 16:55
nekünk ac 301-es van.2 éve van a gyerek alatt és sosem volt téves riasztás.(vagyis egyszer,miután megvettük,még nem volt rendesen beállítva)ha megfelelően van beállítva a 2 érzékelőlap,az érzékenység,tökéletesen működik.a fiam nagy sarokbabújós,a kiságy 140x70-es,de még nem tudott olyat csinálni hogy ne érzékelje a gép.
3. Anatita81 (válaszként erre: 2. - Moncsicsi83)
2012. márc. 12. 16:44

Szia, nekünk az volt, de nem vennék még egyszer (semilyen légzésfigyelőt), hacsak nem koraszülött a baba vagy más okból veszélyeztetett.


A lányunknál sokszor akkor sem jelzett, ha kivettem az ágyból és akkor is visított, mikor békésen szunyókált, csak kicsit arrébb mozdult.

2012. márc. 12. 16:40

Sziasztok! Légzésfigyelő vadászatban vagyunk. Eddig az Angelcare légzésfigyelőiről olvastam a legtöbb jót. De vajon melyiket érdemes megvenni? Kinek melyik van, mennyire vált be?


Köszi, ha megosztjátok velem tapasztalataitokat.

2012. márc. 12. 16:39
Angelcare légzésfigyelő, de melyiket érdemes venni? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook