Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vérző aranyér problémám van, természtes gyógymódot tud valaki ajánlani? fórum

Vérző aranyér problémám van, természtes gyógymódot tud valaki ajánlani? (tudásbázis kérdés)


8. Kék
2012. márc. 11. 20:40
Kb. fél kád víz!:-)és természetesen utánna tiszta vízzel letusolni!
7. bertaerzs (válaszként erre: 4. - 41fdab80c1)
2012. márc. 11. 20:36
kösz, igen ezt is próbáltam, de azt tapasztaltam, hogy időnként váltanom kell a receptúrákat, mert hamar megszokják beleim.
6. 41fdab80c1 (válaszként erre: 3. - Kék)
2012. márc. 11. 20:36
????? Az a só nem nagyon sok?? 2 dl egy lavornyi vízbe? Mert gondolom a lavor lenne a célszerű és nem a kád. Vagy rosszul gondolom és kádhoz írtad a mennyiséget?
5. bertaerzs (válaszként erre: 3. - Kék)
2012. márc. 11. 20:33
...nem sok az a só mennyiség?
2012. márc. 11. 20:29

Írtam privit, csináld meg, segíteni fog!!


Erzsikém, nem székletlazítót kell használni, mert az megint valami vegyi tyar. Minden este utolsónak egyél egy pohár kefírt, vagy joghurtot 1 púpos tk.lenmaggal, vagy korpával, vagy zabpehellyel. Nem kell elrágni, csak lenyelni. A rost segíti a székletet.

3. Kék
2012. márc. 11. 20:25

Konyhasós melegvizes ülőfürdőt próbáltad már?

Este 2dl-es bögrényi sót kéne feloldani annyi vízben amiben kényelmesen beleférsz.kb 20 percig ücsörögni,utánna neogranormonnal bekenni és lefeküdni.

2. bertaerzs (válaszként erre: 1. - Kalendula)
2012. márc. 11. 20:23
jaj, az nekem is, egyértelmű, hogy nálam a lusta bélmozgás az oka (öröklött és gyerekkorból megmaradt helytelen szokásból), újabban székletlazítóval próbálkozom.
2012. márc. 11. 20:15
Vérző aranyér problémám van valami természtes gyogymodot ki tudna ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook