Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kamasz szerelem fórum

Kamasz szerelem (beszélgetős fórum)

2012. márc. 12. 17:31
Egyébként meg nekem is olyan fura ez a nagy akcelerációóó! :) Én 14 évesen még babáztam és 16 évesen is csak próbálgattuk a szerelmet egy nagyon kedves fiúval - nem ugrottunk fejest az ágyba, nem hagytuk ki a lépcsőfokokat...
2012. márc. 12. 17:28
Kedves tinamama, segít közelebb kerülni és "megnyitni" a lánykádat, ha egy nevetgélős beszélgetés során felidézed neki a te tinikorodat, hogy volt, mi volt, mit gondoltál, hogy élted meg stb. :)
2012. márc. 11. 22:03
hat en is babaztam ebben a korban, igen, ma mar a lanyok ott terdelnek a fiuknak a diszko elott...:)
2012. márc. 11. 19:11
Köszi mindenkinek,igyekszem palástolni a parámat,és vele együtt örülni :)))
17. Lencsy (válaszként erre: 1. - Tinamama)
2012. márc. 11. 18:21
Az én kislányom 14 éves :) Beszélgessetek sokat , mondd el neki , hogy mire kell vigyázni stb ..de ne tiltsd a fiútól / fiúktól . Ha nem tiltod hanem mint barátnő vagy jelen a "szerelmi életében " akkor megfog bízni benned és elmondd mindent . Ebben a korban természetes hogy nem a korabeli hanem a picit idősebb fiúkat veszik észre, mert a fiúk lassabban érnek , és őket 13 évesen még csak a bohóckodás érdekli , míg a lányok már vágynak arra ,hogy " nőnek" tekintsék őket :) Fiam is van hasonló korú ...ő 12 éves múlt , tudom miről beszélek :)
16. a14deb9047 (válaszként erre: 9. - Pinkyke)
2012. márc. 11. 18:15

Azok már nem járnak diszkóba.

Sajnos gyakran hergelik egymást, brahiból olyasmit is megtesznek, amit nem kellene...

Dolgoznak a hormonok, az alkohol meg ugye oldja a gátlásokat :(

Jobb lenne, ha nem lennének ilyen "szórakozó helyek".

15. 2c8b615588 (válaszként erre: 14. - Tinamama)
2012. márc. 11. 17:15

Hello:) Kamaszokhoz köt a foglalkozásom. Szerintem tüneményesek, minden kis lehetetlenségeikkel egyetemben. És ők is különbséget tesznek ám a könnyen kapható lány (fiú) és másik mellett kitartó, valóban szerelmes emberke között. Kíméletlen kritikusok, de nemcsak a felnőttekkel szemben.


De amúgy tény,hogy nagyot változott a világ, mert 13 évesen én még ránézni sem mertem egy fiúra, nemhogy...(itt tegye mindenki hozzá, ami ide kívánkozik :))

2012. márc. 11. 16:49
Szerintem jó a kapcsolatunk,természetes hogy vannak titkai,de azt is elmondta,hogy kipróbálta a cigit a barátnőjével,meg erről a fiúról is mesél de csak annyit amennyit akar.A szex se tabu nálunk,bár még nem volt nagy beszélgetés a témáról de ha kérdez mindenre válaszolunk.Köszi a támogatást mindenkitől!
13. pinkyke (válaszként erre: 10. - Tinamama)
2012. márc. 11. 16:44

Nálunk is anyukája pánikolt ( nem egy az anyukánk) és látta rajta és soha nem neki mondja el először, hanem mindig hozzám jön és csak utána az anyjához. Nyugalom és csak természetesen :))))

Válaszolj minden kérdésére, ha sír vígasztald, ha boldog örülj vele.

12. andi6020 (válaszként erre: 9. - Pinkyke)
2012. márc. 11. 16:43

Ó, bazd, az komoly.

Hát igen, hallom én is, hogy a 14 éves szopós csajokat bármikor fel lehet szedni, mindenféle erőlködés nélkül. Nagyon komoly :SS

11. andi6020 (válaszként erre: 10. - Tinamama)
2012. márc. 11. 16:42

Ne pánikolj. Főleg, ha normális, megbízható a lányod.

Olyan aranyosak. :)

10. tinamama (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2012. márc. 11. 16:40
Nincs vész vele,jó tanuló csak az én anyai szívemben van vész,mert tudtam hogy majd eljön ez az idő,csak most hogy tényleg eljött bevallom egy kicsit bepánikoltam...
9. pinkyke (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2012. márc. 11. 16:39
Most 8.-os , de sokszor olyan dolgokat mond, hogy majd kihullik a hajam. Szilveszterkor pl. a diszkóba ott voltak az osztálytársai (lányok) hát amit ott leműveltek , egyik részegebb volt mint a másik és hol ezzel, hol azzal csókoloztak stb. Kérdem én hol a anyuka és apuka??????
8. andi6020 (válaszként erre: 6. - Pinkyke)
2012. márc. 11. 16:37

4?? jesszus.

Hányadikos a húgod?

2012. márc. 11. 16:35
A kamasz fura katagória: ha tapintatos a család, nem törődnek vele; ha törődnek vele, nem hagyják élni, beleavatkoznak az életébe, stb. :(
2012. márc. 11. 16:35
Egyébként ha finoman rákérdeztek, hogy mi újság a fiúval, akkor dalol magától ha nincs ott senki rajtunk kívül. De én örülök, hogy elmondja. Mert amiket mesél, hogy az osztályba már csak 4 szűz lány van. Hát uram isten és 13 évesen még majdnem babáztam.
2012. márc. 11. 16:33
Bocsi, nekem nincs ennyi idős gyerekem ( fura lenne) de húgom igen. Nála is most került ez képbe, sok tapintattal, mert ha túl tolakodó vagy akkor nem fog semmit mondani. Csak finoman és te tiltsd !!! Ja és ne cikizétek ezzel, velem azt csinálta annó a bátyám és borzasztó volt.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Tinamama)
2012. márc. 11. 16:31

Mi ezzel a gond?

Barátkoznak, bontogatják a szárnyaikat.

Ez azért nem borzalmas.

Nem értem, mit kellene ezen átvészelni. Vész van? :)

2012. márc. 11. 16:30
Rengeteg tapintattal.
2012. márc. 11. 16:29
Bocsi: beteg volt a fiú :)
2012. márc. 11. 16:28
Sziasztok!Kamaszlányok anyukáinak a tanácsát kérem.A lányom 13,5 éves, és mostanában észrevettem,hogy egyre többször beszél egy fiúról aki nyolcadikos,vele egy suliba jár.A héten veteg volt,így minden nap híva a lányom telefonon.Ma is felhívta délelőtt,hogy holnap meddig ér rá,mert odaadná neki a nőnapi ajándékot.Mivel ő az első gyerekem,aki ebben a korban van, egy kicsit féltem,emiatt kéerk tanácsot ti hogyan vészeltétek át ezt az időszakot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook