Yves Rocher (beszélgetős fórum)


2014. szept. 26. 15:43

Sziasztok!

Kicsit off már a topic, de mindegy. Én régebben használtam Y.R. termékeket, de abbahagytam mivel amikor bevizsgálták, kiderült, hogy bizony közel sem olyan "bió" mint amilyennek mondja magát. Illetve volt néhány terméke ami egyáltalán nem vált be, és ahhoz képest kissé drágának találtam. Azóta már túl vagyok az Oriflam.-es korszakomon is. És egyet bizton állíthatok. Az Oriflames arckrémeknél, biztosan jobb termékeket kapni az Yves Rochernél. Bár ez az árukon meg is látszik... :)

17. erixon
2012. jan. 16. 12:10

Egyik legjobb minőségű kozmetikum,kiváló:-)

nekem rengeteg van,sokat használok,sőt termékmintám is van.......

Era

2010. szept. 23. 22:12

Volt anno egy isteni parfümjük,ha jól emlékszem akkor Venice?

Az nagyon tetszett és tartós volt az illata is.

15. zsuzso100 (válaszként erre: 12. - Zzsuzsi)
2010. szept. 22. 20:52
Ha törzsvásárló vagy, akkor születésnapodkor, névnapodkor és ilyenkor ősszel kapsz kupont, amivel olcsóbban tudsz vásárolni és kapsz ajándékot is.
14. tyityu (válaszként erre: 12. - Zzsuzsi)
2010. szept. 22. 16:09
Nekem sok Yves Rocher termekem van: alapozo, szemfestek- spiral, ruzs, stb. Szinte mindent naluk veszek. nekem bejon, jo a minosege. Bar en Franciaorszagban elek, itt vasarolok, de gondolom otthon ugyanazokat a termekeket lehet kapni. A kuponra nem tudok mit mondani, itt nincs ilyen.
13. zsuzso100 (válaszként erre: 12. - Zzsuzsi)
2010. szept. 22. 15:54
Nekem csak pirosítóm van, de a hónap végéig el kéne néznem...
2010. szept. 22. 12:02
a smink termékeik milyenek? ilyen 40%-os kupont hogyan lehet szerezni?
11. emagdi (válaszként erre: 10. - Edi821)
2009. aug. 15. 19:07

az árakról nem hiszem hogy adnak ki listát.

egyébként sem lenne sok értelme szerintem, mert az az a bolt, ahol tipikusan akkor érdemes vásárolni, amikor az embernek van 40%-os engedmény kuponja, vagy amikor az adott termék egyébként akciós. :)

(na ezeket az akciókat tehetnék fel a netre, hogy az ember meg tudja nézni mikor érdemes menni:))


szerintem amúgy nagyon jó a mattító arckrémük, és én is nagyon szeretem a különböző virágillatú tusfürdőket:)))

10. edi821
2009. aug. 15. 18:57

van valakinek árlistája a termékekről?

érdemes az üzletet akkor is meglátogatni, ha nem kívánsz vásárolni, beszerezhetsz kuponfüzetet ;)

2008. okt. 29. 12:36
Hát felénk nem tudok róla - sajnos. Mert én is nagyon szerettem ezt a terméket. Nem is tudom miért szüntették be. Szép, látványos katalógusuk is volt. A termékek meg egyedülálló, nagyon jók.
8. zsuzso100 (válaszként erre: 6. - 80ad0c0949)
2008. okt. 29. 11:54
És mitől más a tusfürdő, arclemosó...?
2008. okt. 29. 11:52

Én most arckrémet vettem vízhiányos bőrre....ennél jobb krémem még nem volt!

És van a győri Árkádban is.

2008. okt. 15. 20:21
Hali!!ha még aktuális a kérdés,Pécsen is van az Árkádban Yves Rocher bolt.nagyon jo minöségü,viszont elég drága:((szerencsére én külföldröl kapom a termékeket)érdemes kipróbálni a tusfürdőket,az arclemosót,a masszázsolajokat,testápolókat,van egy nagyon jó árnikás kézkrémük,amit októbertöl februárig használok,és fitten tartja a bőrömet:)))
5. contu (válaszként erre: 4. - Maruszja)
2007. dec. 23. 13:54

Szia!

Nincs mit! :) Valamikor volt vidéken is egy üzlet, ahol lehetett a termékeiket kapni, de már nem emlékszem, hogy hol.

Nagyon boldog ünnepeket Neked is!

4. Maruszja (válaszként erre: 3. - Contu)
2007. dec. 23. 13:11

Köszi Contu!

Sajnos ritkán járok Pesten. Legközelebb, ha arrajárok megnézem, úgy sem láttam még a Mammutot.

Szerintem is jók a termékek, ezért is szóltam hozzá.


Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánok!

3. contu (válaszként erre: 2. - Maruszja)
2007. dec. 22. 13:33
Még létezik a cég. A Mammutban és az Árkádban biztosan van boltjuk és a Teréz körúton is. Én valamikor dolgoztam a cégnél. Szerintem nagyon jók a termékeik.
2007. dec. 22. 13:17

Szia Deszty!

Valamikor használtam ezt a kozmetikai terméket, de már azt sem tudtam, hogy van. Hol lehet kapni? Régen nagyon jónak tartottam. Akkor még kis katalógusok is voltak ezen termékekből. Van-e még ilyen?


Szép pár vagytok! Kellemes ünnepeket: Maruszja

2007. dec. 22. 11:49
Ki mit tud az Yves Rocher termékekről???Engem az rc lemoso érdekelne,de tudni akarnám milyen is mielőtt vennék

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook