Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elhagytam a telefonom, van valami követőrendszer, ami alapján megtalálhatom? fórum

Elhagytam a telefonom, van valami követőrendszer, ami alapján megtalálhatom? (tudásbázis kérdés)

2008. okt. 2. 13:16

A rendőrségnek van vmilyen,ezért mindenképp jelenteni kell.

Nekünk működött,mert kb.3 hónap múlva szóltak,hogy meg van.Egy kereskedő adta el vkinek,aki elkezdte használni,így akadtak a nyomára.

Örültünk,mivel nem sokat bíztunk benne,hogy valaha is meg lesz.

Ja,és ezúton tudnám javasolni,hogy senki ne vegyen használtat,mert sosem lehet tudni...

16. cc8d148370 (válaszként erre: 14. - Cukilany)
2008. febr. 28. 08:41
a múlt héten kaptam meg egy borítékban :S Mivel mindent, ami létező, letiltottam róla, gondolom nem tudták használni. És valszínű, hogy volt egy kis lelkiismeret-furdalás is. Csak kérdés, hogy én tudom-e használni még, még nem jutottam be a Vodába, hogy megtudakoljam, meg már beszereztem egy új telót is azóta.
15. esztella100 (válaszként erre: 13. - Cc8d148370)
2008. febr. 28. 07:30
Örülj neki!!
14. cukilany (válaszként erre: 13. - Cc8d148370)
2008. febr. 27. 22:56
hogyan? annyira kiváncsi vagyok rá...
2008. febr. 27. 21:55
meglett!!
2007. dec. 22. 21:54

azt hiszem, elég nagy a valószínűsége, hogy feltörték az IMEI számot :)

Rendőrségen hülyének néztek, pedig közel 100 ezres a telefon értéke, a szolgáltató sem kecsegtetett semmi jóval...

2007. dec. 22. 11:15

Szerintem is mindenféleképpen jelentsd be a rendőrségen és azután menj el a szolgáltatóhoz is, és jelentsd be, hogy elveszett a telód és körözés alatt van. Ilyenkor a szolgáltató értesíti a használt mobil értékesítőket, hogy körözik a telefont és megadják nekeik az IMEI számot, amin be tudják azonosítani, és ha valaki megkísérli eladni náluk a készüléket értesítik a rendőrséget. Azonkívűl a szolgáltató is figyeli, hogy használják-e a telót és ha igen ők is szólnak a rendőröknek. Ha le akarod tiltatni a kártyád azt is megteheted ott helyben. Sajnos ha kiüttetik a telefonból az IMEI számot, akkor ne számíts rá, hogy megtalálják.

Az én lányomnak is elveszett a telefonja, mi letiltattuk a kártyát, így kénytelen volt az illető másik kártyát tenni bele, hogy használni tudja és így be tudták azonosítani, hogy kinél van a telefon. Jó három hónap múlva szólt a rendőrség, hogy menjünk be, mert úgy látszik sikerűlt megtalálni a készüléket.

Remélem neked is ilyen szerencséd lesz mint nekünk volt.

2007. dec. 22. 10:33
elvileg az új telókban van GPS azon lehet követni, ha be van kapcsolva
2007. dec. 22. 10:16
Ja a rendőrség se foglalkozott az enyémmel
2007. dec. 22. 09:41

Jelentsd be a rendőrségen. A rendőrség továbbítja a mobilszolgáltatód felé az információt. Ha be van kapcsolva, akkor ők megtudják mondani, hogy hol van a telefonod. A rendőrség pedig ez infó alapján megpróbálja megkeresni. Még jobb a helyzett, ha más SIM kártyát raknak a telódba, mert akkor lakcímet is kap a rendőrség.

Szerintem van egy kicsi esélye, hogy vissza kerüljön hozzád.

2007. dec. 22. 08:17
Ha rendőrségen bejelented, hivatalból megkeresik, ha bekapcsolják, azonnal meg lehet találni (hacsak nem ütötték ki a kódot belőle). Nekem egy év után lett meg a telóm, már teljesen lemondtam róla, mikor hirtelen jelzett a rendőrség.Azért én a helyedben szereznék egy használhatót míg meg nem lesz. : )
2007. dec. 22. 08:17
Nem próbáltál rácsörögni?Mert ha szerencséd van egy normális emnber találta meg.De úgy egyébként ahogy már az előttem levők írták keresztet vethetsz rá:(Sajna:(
2007. dec. 22. 05:12
kizárt dolog.
2007. dec. 22. 02:11
Van, de nem nagyközönség számára. Ha bejelented, akkor annyit teznek, h ha rábukkanak a telóra vhol hivatalos helyen, tudni fogják kié, vlamint le is tilthatják, h más szolgáltató kártyáját ne fogadhassa el, de őszimtén szólva esélytelen! Aki ezzel foglalkozik pillanatok alatt kikódolja, sztem kezdhetsz új teló után nézni. SAJNOS!!!
2007. dec. 21. 23:04
Sajnos nem foglalkoznak ilyesmivel.
2007. dec. 21. 22:58
vagy ha bejelentem a szolgáltatónál, tudnak ilyen esetben segíteni?
2007. dec. 21. 22:57
Elhagytam a telefonom, van valami követőrendszer, ami alapján megtalálhatom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook