Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Villámdiéták alatt elvesztett kilók fórum

Villámdiéták alatt elvesztett kilók (beszélgetős fórum)


25. s.irma
2008. máj. 22. 19:22
Soha nem fognék ilyendiétába. A kilók kín keservesen lemennek majd több visszajön. Csak a tartós tudatos súlyvesztésnek van értelme. Ez időigényes munka. Életmód változtatás kell hozzá.
2007. szept. 27. 12:28
A villámdiéták alatt leadott kilókkal az a félős, hgy ha később az illető nem figyel étkezésére, mozgására nagyon hamar visszajönnek a leadott kilók, sőt több is.Idősebb korban pedig már ha tornával ki is egészítik ,akkor is látványos bőr petyhüttség jelei mutatkoznak. Nagyon szerencsés az aki ezt nem tapasztalja. Igaz csodákra képes gépi bőrkorriágáló dolgok vannak, de ez anyagilag sajnos nem mindenki engedheti meg magának. Hiszen ezeknek csak rendszeres használata tudja javítani a bőr ruggalmaságát.
23. sizsu
2007. márc. 15. 16:54

Két éve koplalással sikerült két hét alatt leadnom 9kg-ot. Jól akartam kinézni a haverom esküvőjén. Sikerült. :) Akkor voltam 71kg. Aztán szépen lassan végigfogyóztam az elmúlt két évet. Atkins, tojásdiéta, Norbi(csak update 1-est ettem), 90napos, meg a koplalgatás, léböjt......

91kg-ra tornáztam fel magam a sok-sok diétával. Bő két hete nekiálltam ésszerűen életmódot váltani. Rendes kaja+sok torna. 89kg-ról már lefogytam 86kg-ra ez alatt a két hét alatt, jól érzem magam, és rengeteget izmosodtam. Nagyon remélem,hogy sikerül kitartanom e mellett!

22. helenhadsell (válaszként erre: 21. - Eve20)
2007. márc. 15. 09:52
Nagyon ugyes vagy, megnéztem a naplod. :-)
21. Eve20
2007. febr. 23. 13:58
De egyébként annyit még hozzátennék, hogy nekem pajzsmirigy alulműködésem van, tavaly nyár óta kezelnek, és csak nemrég jött helyre. Na amíg nem derült ki mi bajom, fogyózhattam ahogy akartam, egy deka se ment le! Jajj borzasztó volt!:(
20. Eve20
2007. febr. 23. 13:48
Én majdnem fél éve fogytam 6 hét alatt 11.5 kilót, és szerencsére csak 2 kiló jött vissza. Azóta már tőlük is megszabadultam.
19. helenhadsell (válaszként erre: 15. - Pfifferzs)
2007. febr. 23. 13:36
A 90 napos utàn mindenkinek akit ismerek visszajottek a kilok. En lefogytam egyszer akupunkturaval 20 nap alatt 8 kilot 3 honap mulva 12 visszajott. :-( Remelem a Norbi kilok tartosak lesznek :-)
18. 'szti (válaszként erre: 17. - Cleopátra)
2007. jan. 10. 15:31
ráadásul minnél idősebb vagy, annál nehezebb leküszködni a fölösleget
2007. jan. 10. 13:20
Szerintem ami évek alatt rakódgat, nem túnik el nyom nélkül " gyorsan"
16. 'szti (válaszként erre: 15. - Pfifferzs)
2007. jan. 7. 18:51
Igazad van, mindenféle diéta befejezése után visszakúsznak a leadott kilók, ha visszatérünk az azelőtti életmódhoz. Vagy mozogni kell, vagy megreformálni az elfogyasztott kaját, vagy csökkenteni a mennyiségét, optimális esetben meg ezek kombinációja.
2007. jan. 7. 18:47

Sziasztok!


Nem feltétlenül a hirtelen leadott kilókkal van a gond, hanem azzal, hogy utána nem változtatunk az életmódunkon. Én tavaly a 90 napost csináltam(111 napig),lefogytam 14 kilót, de nem változtattam az élet vitelemen, és mostanra, mind visszajött.

14. zena01
2006. szept. 23. 15:39
A diéta alatt elvesztett kilók rohamosan jönnek vissza a kúra befejezése után.
13. 'szti
2006. máj. 28. 08:45

Köszi, hogy leírtad a tapasztalataidat Mókica!

Várom a többiekét is, sokat, sokat!

Egymás hibáiból is tudunk tanulni, nem? ;-)

2006. máj. 27. 18:24

Én annyit bevallok, hogy a 20-as éveim elején mikor lefogytam 72-ról 58 körülire 1, másfél hónap alatt, nagyon drasztikus fogyival és hashajtással több mint 2 évig tartottam, sőt mikor már többet ettem héha, akkor se jött vissza, fogytam inkább...voltam 52-54kg is.

Majd eltelt 3-4 év....cigileszokás, és feljött 5-7 kiló..ami lehet nem is felesleg, inkább csak egészségesebben nézek ki....


De most,igy 6 éves folyamatos fogyival a hátam mögött, tapasztaltam, hogy ha gyorsan fogyok le az már sajna pikk-.pakk visszajön:( Megváltozott a szervezetem...

Felesleges a szervezetet ennek kitteni..ja és csak mellékesen megjegyzem, hogy a bőrömön sajna meglátszik minden ilyen hirteln fel-le ment kilócska....csak óvatosan csajok!

Igy utólag már bánom, hogy igy alakult!

De ez van, változtatni nem lehet rajta! Tanultam belőle, tuti nem fogom elkövetni ezt újra!!!

11. 4726e582cf (válaszként erre: 10. - 'szti)
2006. máj. 27. 15:31
Megcáfolhatatlan :), ami gyorsan lemegy, nem feltétlen a háj elvesztése. Pusztán lehet vízveszteség is, ami meg ugye normális étekzésnél visszajön, vagy normálisabb étkezésnél.
10. 'szti
2006. máj. 27. 11:07
Újra előrehozom...nagyon nem hiszek a gyors fogyásban, cáfoljatok meg.
9. 'szti (válaszként erre: 8. - Venes)
2006. máj. 23. 09:44
iiiigen...vmi ilyesmiért indítottam ezt a fórumot, hogy mások tapaszalataiból okulva próbáljunk kicsit előbbre nézni két hétnél
2006. máj. 23. 09:33
Hm ezt így olvasva...lehet hogy nagyon rá kellene magam venni egy egészségesebb életmódra, hogy kéőbb ne legyenek problémáim.
2006. máj. 23. 09:10

Akkoriban kb. 23 éves koromig nagyon nagyon könnyen fogytam. 1 napos böjttel volt, hogy lement 2,7 kg. :) Hol van az már!

Igen, fiatalon sokkal gyorsabb az anyagcsere, 30 fölött még lassabb. Szerencsére ezt lehet ellensúlyozni sporttal. :)

6. 'szti (válaszként erre: 5. - Brigitte)
2006. máj. 23. 09:02
Fiatalon gyorsabb az anyagcsere, talán azért, vagy a szervezetdnek az még az első sokk volt, másodszorra már nem volt ismeretlen és alkalmazkodott. Lehet, hogy többet ártottál vele, mint használtál? Nem egészségi ártalomra gondolok, csak fogyókúrás szempontból.
2006. máj. 23. 08:48

20 éves koromban 2 hetes böjt alatt fogytam 10 kg-ot és nem híztam vissza. De ez sajnos csak 20 évesen sikerült.

24 évesen 1 gyerek után már csak 4 kg ment le ugyanezzel a módszerrel.

30 fölött meg még nehezebb fogyni, szerintem.

4. 'szti (válaszként erre: 2. - Venes)
2006. máj. 23. 08:24

Attól fórum, hogy mindenki leírhatja a véleményét.

A Tiédre is kíváncsi vagyok :-))

2006. máj. 23. 08:04
Jah még valami...amikor egyszer szintén fogytam, de mellette normálisan ettem, csk annyi volt a kulcs, hogy nem mértem magam és nem törődtem magammal és ment le pár kiló.:)
2006. máj. 23. 08:03

Tudom...nem az én váleményemre vagy kíváncsi.

Bár én betegség révén, meg sportolás abbahagyásával (kézilabda) fogytam olyan 5kg-t. Nem látszom vékonyabbnak, sokkal. Mellette, a betegség mellett nem ettem sokat, de nem gyomor jellegű probléma volt. Mégsem híztam azóta sem vissza. Sem kilóban, sem alakban.

2006. máj. 22. 20:20

Szeretném, ha olyanok mondanák el itt a tapasztalataikat, akik 1-2 hetes diétával 5-10 kilókat leadtak és utána nem híztak vissza.

Miért hiszetek még mindig abban, hogy ez hosszú távon célravezető?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook