Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen jogai vannak egy nagymamanak? fórum

Milyen jogai vannak egy nagymamanak? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 5. 15:49
Még olvasni is szörnyü.
18. sheffieldibabamama (válaszként erre: 17. - RockyRoad)
2012. márc. 15. 17:14
Hat igen az mar megtortent:)
17. RockyRoad (válaszként erre: 16. - Sheffieldibabamama)
2012. márc. 14. 16:22
csak kerdeztem. gondoltam, ha esetleg egyutt laktok igy elsore ki kellene dobni a lakasbol.
16. sheffieldibabamama (válaszként erre: 15. - RockyRoad)
2012. márc. 14. 15:55
hala istennek mar nem. miert?
2012. márc. 14. 15:36
veletek lakik?
14. sheffieldibabamama (válaszként erre: 9. - O.melinda)
2012. márc. 14. 14:28
magyarok vagyunk. hat tobb szemtanu, tobben ettunk ezekbol..amikor meg jo volt pl a bableves adtunk baratoknak nekik meg 6 napig isteni volt nekunk aznap estere ismet gyogyszerizu volt es behabosodott.. a ko meg meg megvan mint bizonyitek..ferjem volt a szemtanu hogy anyosom adta..meg a korhazbol a vedono.
13. sheffieldibabamama (válaszként erre: 11. - Judit0625)
2012. márc. 14. 14:25
NEM NEM biztos rosszul fogalmaztam de miutan kihoztuk azutan mergezett meg... es hat igen ezt en sem ertem mert viseli el meg erolteti rank az anyjat.... pontosan tudja miket csinalt es meg mindig miket csinal de o mindenaron azt akarja hogy lassa mert a nagyanyja heti 1-2 alkalommal akart jonni havi 1re sikerult lealkudnom...
12. sheffieldibabamama (válaszként erre: 10. - RockyRoad)
2012. márc. 14. 14:20
Miutan kihoztuk mergezett meg ...:(
2012. márc. 14. 14:15

Te jó ég!!! Ha jól értem, az anyósod megmérgezett benneteket, és ezek után te még kivitted magatokhoz Angliába!!!????

Hát már elnézést a durva megfogalmazásért, de NORMÁLIS VAGY??? Valaki, aki nem csak ellenem, és az anyukám ellen, de a gyermekem ellen is ilyet tett, az számomra nem ember!!!!!!!!!!!! Nem hogy még pátyolgassam... Na de kérdés, hogy a férjed miért ment bele a dolgokba, neki fontosabb az anyukája, mint a saját gyereke, és a felesége????????? Még

egyszer elnézést, de ezt nem tudom ép ésszel felfogni!!!

10. RockyRoad (válaszként erre: 7. - Sheffieldibabamama)
2012. márc. 14. 13:47

En ugyan nemtudom mi a mergezo ko, de azok utan, hogy teged, anyukadat meg a fiadat is megprobalta megmergezni meg kihoztatok magatokhoz??? Hat en ilyenek utan szoba nem allnek a sajat anyammal, nemhogy kihozom magamhoz angliaba.

Konkretan a kerdesedre valaszolva pedig, szerintem semmit nem tehet, foleg ilyen mergezeses balhek utan. Ja es igen, a birosag eltilthatja a gyerektol foleg ha veszelyes.

2012. márc. 14. 13:43

Ha ezt bizonyítani is tudod,akkor távoltartást is kérhrtsz.Leveledből ítélve Angliában éltek,és te nem is vagy magyar állampolgár?

Ebben az esetben nézzél utánna az ottani törvényeknek.

2012. márc. 14. 13:34
marmint a terhesseg alatt mergezett meg tobbszor .. de nem csak engem anyamat is..
2012. márc. 14. 13:33
ERtem koszonom. Hat eleg durva eset az anyosom tobbszor megmergezett a alatt meglopott(rengeteg penz,ruhak, a kajankat ellopta, ferjem munka ruhait..merthogy chef)vegig azzal nyuzott, hogy meleg lesz a gyerek a korhazba meg egy hercegnos rozsaszin zacskoban hozott a fiamnak egy lila egyszarvut amin szivarvany minta van.. meg egy mergezo kovet hogy adjam a gyereknek de elotte jol dorzsoljem en is a kezembe.. atkozodik folyamatosan tonkre akarja tenni a hazassagom ami egyebkent gyonyoru soha nem veszekszunk kizarolag az anyjan mert napi 5-10 x hiv hogy valamit hisztizzen...kihoztuk angliaba mert sirt, hogy ki akar jonni inteztunk neki fix munkat bank szamlat stb.. de mi vagyunk meg igy is a szemetek.. ferjem munkahelyen kapott allast ahol mar mindent ellopott tanyer, evoezkoz, az osszes szakacs OSSZES ruhaja.... most ezen megy bent a haboru... direct le akarja jaratni a ferjem.. csak az a "baj" hogy bent mindenki tudja hogy o l;egszorgalmasabb es legtisztessegesebb... nagyon jol megvoltunk anyosommal mig ossze nem hazasodtunk onnantol kezdve megbolondult az eskuvomet szet akarta cs..szni mindent megtett hogy rossz legyen... mar egy kicsit kezdek kilenni attol hogy folytonosan ostromozva van a gyerekem elete az enyem es meg a hazassagomat is tonkre akarjak tenni... most megmondtuk neki hogy csak havi 1x lathatja a gyereket erre megfenyegetett, hogy akkor utana nez a jogainak es birosag stb... DEHAT MILYEN JOGA LENNE AZ EN GYEREKEM FELETT?????? menjen a .... remelem ha birosagmegy akkor eltitltjak egy eletre a gyerektol.. olyat lehet kerni, hogy soha tobbe ne lathassa?? marmint mig nagykoru lesz?
6. mumster (válaszként erre: 2. - Sheffieldibabamama)
2012. márc. 10. 12:52
Attól függ. Kérhet nagyszülői láthatást/kapcsolattartást, amit megítélhetnek neki és akkor azt köteles vagy betartani. Addig viszont nem vagy köteles semmire vele szemben.
5. 2100
2012. márc. 10. 06:56
En is ugy gondolom, hogy nem. Esetleg szuloi gondatlansag, es halal eseten( de ott a tobbi egyenesagu rokon is ugyanugy szoba jon). Csak nem kulon jogot akar formalni a gyermekedre?
4. urbanszkyviki (válaszként erre: 2. - Sheffieldibabamama)
2012. márc. 9. 21:30
Ha a szülővel történik valami, csak akkor kerül képbe a nagymama.
2012. márc. 9. 21:29
Ha a szülő neveli a gyereket, akkor én úgy tudom semmilyen. :S
2012. márc. 9. 21:29
Marmint igazabol torveny szerinti jogai lehetnek az EN gyerekem felett egy nagymamanak??
2012. márc. 9. 21:28
Milyen jogai vannak egy nagymamanak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook