Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kerékpárra gyerekülés. Milyet érdemes venni? fórum

Kerékpárra gyerekülés. Milyet érdemes venni? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 9. 19:56

Rövid leírás a termékről

Belleli Pepe Standard

Kb. 8 hónapos kortól ajánlott, 22 kg-ig, hátsó vázcsőre, csomagtartó nélkül felszerelhető, szerszám nélkül könnyen feltehető-levehető, mosható betéttel, 3 pontos övvel, állítható lábtartóval.

2012. márc. 9. 18:47

Köszi a válaszokat! Pont ilyet néztem én is, ami szimpatikus volt cooltim. :)


Még egy kérdés... Én azt hittem, hogy ezeket a csomagtartóra kell fogatni, de ezek szerint nem. Akkor nem is kell csomagtartó a bicóra?

2012. márc. 9. 18:37
Megnéztem a márkát. Belleli Pepe Standard.
5. Yulcsy (válaszként erre: 1. - 1d97508455)
2012. márc. 9. 18:34

De jó,hogy indítottad ezt a fórumot,én is most akarok venni.Véget vetek lassan a babakocsis korszaknak...

Figyelni fogom a fórumot,hogy mit ajánlatok!!

2012. márc. 9. 18:34

Nekünk is olyan van, mint Panna33- nak. Meg vagyunk vele elégedve. A tapasztalatom hasonló, picit nehezebb vele tekerni, de meg lehet szokni. Egy picit a kanyarodás is elsőre fura, de meg azt is meg lehet szokni.

Nekem sajna sikerült egyet esnem a kislányommal. :-( Szerencsére nem lett baja, picit megijedt, de azonnal vissza is ült, szóval nem hagyott mély nyomot benne.

Óvatosnak kell lenni, az biztos.

2012. márc. 9. 18:25

Nekünk hátra szerelhető van, olyan, aminek a tartóját az ülés csövére kell rögzíteni, és maga a gyerekülés levehető.

Női vázasra célszerűbb rakni, hacsak fel és leszállásnál nem akarod a gyereket lerúgni;)


Nekem csak ilyenről van tapasztalatom, nekem tetszik. Persze kicsit nehezebb ezzel tekerni, de ez teljesen normális. Be lehet a gyereket csatolni, szóval biztonságos - kiugrani nem fog

2012. márc. 9. 18:22
Ja, ez kimaradt: kisfiam 10 kiló, tehát ezért kérdeztem, h kormányra szerelhetős, vagy csomagtartós a jobb. :)
2012. márc. 9. 18:20

Elég sokat szoktunk a szabadban biciklizni párommal, itt a jó idő, ideje venni egy gyerek ülést a biciklire.


Kinek melyik vált be? Mennyire könnyű evvel bringázni, vagy mennyivel nehezebb, ha nehezebb, miért? Mire kell oda figyelni vásárlásnál?

Láttam kormányra szerelhetőset, és hátra a csomagtartóra tehetőt is. melyik a jobb, biztonságosabb?


Válaszokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook