Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen könnyen kezelhető könyvelőprogramok vannak otthoni használatra? fórum

Milyen könnyen kezelhető könyvelőprogramok vannak otthoni használatra? (tudásbázis kérdés)

7. emagdi (válaszként erre: 6. - Petrikek)
2007. dec. 21. 18:57
az ingyenes program nem kerül semmibe, és a papírnál biztos jobb:)
6. petrikek (válaszként erre: 4. - Ibi75)
2007. dec. 21. 17:08

Igazából most is én könyvelek itthon, csak kézzel, őskori megbízható módszerrel. Mivel a cégnél, ahol dolgozom, van könyvelési osztály, főkönyvelő, így mindig kérdezhetek, ha változás van, vagy valamit nem tudok, de azt hiszem, hogy azért géppel gyorsabb lenne.

Én még bérszámfejtettem kézzel, de géppel azért jobban szeretem. A jogszabályokat, határidőket ugyanúgy tartom és ismernem kell. A könyvelő már 18 ezer forintot elkér mifelénk havonta ezért a kis munkáért. Így ezt legalább megspórolom.

2007. dec. 21. 12:14
Szerintem is olcsóbb ha könyvelőre bízod, mert a könyvelőprogramnak drága a bérleti díja, és 1 felhasználó esetén nem éri meg.
2007. dec. 21. 10:59

Ezekkel a programokkal az a baj, hogy fizetni kell érte, sőt utána még a frissítések is pénzbe kerülnek :(

Sajnos sok a határidős bevallás, még követni is elég, meg ott vannak a jogszabályok, ezért én nem kockáztatnám meg az otthoni programot. Bízd inkább könyvelőre.

2007. dec. 21. 09:58

szia!

vannak ingyenes szoftverek, írd be a gugliba, hogy ingyen könyvelőprogram, és ki fogja dobni:)))

ha nem kell semmi extra, szerintem egy ilyet érdemes lesz kipróbálni. végülis vesztenivalód nincs vele:)

2007. dec. 21. 09:53

Sziasztok!

KÖnnyen kezelhető könyvelőprogramot keresek itthoni használatra. Egyéni vállalkozó férjem könyvelését kézzel végzem itthon. Ennek elvégzésére keresek valami egyszerű, jó és megfizethető programot! Ha tudtok ilyet ajánlani, azt megköszönném...

2007. dec. 21. 09:52
Könyvelők segítsetek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook