Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tejérzékenység, ekcéma és tisztítókúra végül romló állapot... fórum

Tejérzékenység, ekcéma és tisztítókúra végül romló állapot... (beszélgetős fórum)


2012. márc. 8. 15:46

A kérdésedre nem tudom a pontos választ, de logikusnak tűnik. Nincs valamilyen gyulladás a szervezetedben (fogak, petefészkek...)? Lelki háttér, stressz, halogatott nagyobb feladat, kudarc?

Nekem is van a kezeimen ekcéma, allergiateszt negatív, takarítás kesztyűben, a stressz bedurrantja nálam nagyon, olyankor jönnek a hólyagok, az égető, viszkető bőrpír. Foggyökér kezelésem óta sokat javult, igaz nem 100%-os, de klasszisokkal jobb.

Mielőbbi gyógyulást, jobbulást kívánok!

2012. márc. 8. 12:03

Sziasztok!


Több mint 2éve szenvedek ekcémától..Tudom hogy most sokan ajánlanátok krémet,orvost,természetes cuccokat,de Nem ez lenne a kérdésem..én ezeken már túl vagyok..bőrklinika már az utolsó vizsgálatnál jár,ha az is negatív..feladják..Nos a problémám annyi,hogy terjed folyamatosan,elmentem egy gépi allergia tesztre,ahol tejérzékenységet mutattak ki.Vérből vett tesztnél ez negatív lett.Gondoltam 1 próbát megér és abbahagyom a sajtot,tejet,joghurtot,csokit stb..Ennek már több mint 1 hete és rosszabb a kezem mint valaha,sőt mostmár a csuklómra is átment.Bementem a gyógynövényboltba és azt mondta a hölgy,hogy a tisztulásnál lehet az,hogy ahogy ürül ki a szervezetemből romlani kezd az állapot,de ez csak jót jelent mert ezek szerint tényleg lehetséges hogy tejérzékenységem van.Van valakinek e téren hasonló tapasztalata?Köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook