Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levelezés kezelés fórum

Levelezés kezelés (beszélgetős fórum)


6. vmágika (válaszként erre: 5. - Gigibaba)
2008. máj. 27. 15:47
Szerintem az egy másik fórum,de mindenképp keress fel egy dokit!:))
2008. máj. 27. 15:00

A Candida-diétával kapcsolatban lenne egy kérdésem.

5 hónapja küszködöm folyamatos csalánkiütésekkel. Minden bőrgyógyászati allergia teszt és az immunológiai vérvétel eredménye negatív. Más tünetem nincs, csak az állandó és redkívüli módon viszkető kiűtések.

Azt kérdezném, elképzelhető-e, hogy ezeket a tüneteket gomba okozza? ( gyakran volt nőgyógyászati gombás fertőzésem )

4. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Csajszika25)
2008. jan. 1. 12:48
A freemailból autómatikusan törlődik,hiszen mikor a kilépésre kattintasz,megkérdezi,hogy törlöd e a kukában lévő leveleket.Igen,vagy mégse!
2008. jan. 1. 10:30

Ha magán a Webes felületen törlöd akkor az ottani kukába megy és nem éred el klienssel.

A levelezöklienst viszont be lehet úgy állítani, hogy ne törölje.

Outlook ill Outlook Expressz: Eszközök / fiókok/ tulajdonságok / spec fül alul üzenet egy egy másolata maradjon a kiszolgálón.

2007. dec. 22. 06:10
szerintem ez beállítás kérdése! keresd meg a kimenő üzenetek tárolása részt az oldalon:) a gmail pl menti nekem a kimenőket is, hiába törlöm az outlookból. a djuice (pannonos) nem mentette. mást nem nagyon használok. freemailos cimem a publikus, a spam gyüjtő, igy azzal nem is törödök :D
2007. dec. 21. 09:40
Nem tudom, hogy ha van egy saját levelező rendszered a gépedben és ebbe kapod a freemailos meg minden egyéb leveled és valaki küld neked egy levelet a freemailba, és abból kitörlöd attól még megjelenik a levelezőrendszerben?Vagy ha a freemailből kitörlöd akkor automatikusan törlődik a lev, rendszerből is??? Tudan ebben valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook