Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Divatból használod az okostelefont? fórum

Divatból használod az okostelefont? (beszélgetős fórum)

18. 814f8b8f23 (válaszként erre: 17. - Anname)
2012. márc. 8. 16:32

hűűű én is, milyen ideges voltam, hogy sose azt csinálta amit akartam. :))

2 hétig azt mondtam, én kivágom, nem kell, macerás.

17. Anname
2012. márc. 8. 10:05
igeeeen! :) vagy a fene se tudja! :) megtetszett nagyon,es bar napokig csak kinlodtam vele,mostmar nagyon szeretem!
2012. márc. 8. 09:57
nem, nincs is okos telefonom
2012. márc. 8. 09:13

Köszönöm a sok választ:) Én is ig yvagyok vele... a sok alkalmazás, menetrend, és az internet.... elengedhetetlen. gyorsabb, egyszerűbb praktikusabb, min egy "szimpla" telefon :)


Ha jól gondolom akkor szinte mindegyikőtöknek van rajta internet, tehát egyből tudtak mellé nektek értékesíteni szolgáltatást....

2012. márc. 7. 23:44
Nem divatból, megtetszett egy, így megkaptam. Viszont minden szir szart ezen tárolok, ebben van a fél életem, ha nem az egész. Igyekszem kihasználni, ha már van. Azért van. :)
2012. márc. 7. 23:32
Telefon részét szinte nem is használom. Amire használom: net (msn, twitter), edzés, ritkán zene, játék, számológép, bank, jegyzetfüzet, távirányító:)
2012. márc. 7. 21:44
Nem divatból használom, csak ez van, megtetszett optikailag. Viszont nem használom ki, 90%-ban csak telefonálok. Netet utálom rajta, mert picike, GPS van a kocsiban, fényképezőgépként "szánalmas", viszont használom pendrive helyett és futáshoz idő-táv-sebbesség mérőként, meg tárolok rajta 28 órányi zenét
2012. márc. 7. 21:23

Sosem használnék divatból.

Praktikusságot nézek mindig. Nekem azért kell, hogy legyen e-mail, Skype, nem árt a navigáció, és több egyéb, ami számomra hasznos.

2012. márc. 7. 21:21

Ha kilépek a lakásból, egyből be van kapcsolva rajta a net, és sokszor nagyon hasznos. Vagy csak simán elütöm vele az időt, amikor várok, buszozok.

Sok alkalmazást használok, van rajta például BKV-menetrend alkalmazás, meg országos is. Sőt, mivel nem egy városban élek, hanem állandóan utazok, (volt, hogy három város között ingáztam), nagyon jól jönnek ezek a menetrendek, akár alkalmazásként, akár könyvjelzőben elmentve.

Bevásárlásnál is használom, csak pipálom ki sorra a dolgokat, amiket már levettem a polcokról. :)

A gps is segített már, főleg kirándulásnál jó. Tanultam is már rajta, amikor nem volt más lehetőségem, hogy a vonaton elolvassak egy jegyzetet.

Szórakozáshoz is sok lehetőség van, sok játék, sok közösségi oldalas alkalmazás.


Szóval nekem ki nem esik a telefon a kezemből. :)

2012. márc. 7. 21:20
Nem tudom mennyire "divat" vagy sem az okostelefon?! Én használom szinte az össze s szolgáltatást rajta gps-t főleg..
8. 88132238c8 (válaszként erre: 4. - B.Brigi88)
2012. márc. 7. 21:19

így már értem :))


minden funkcióját használom... amire egy B..ckBe..y képes, az nálam mind akcióban van!


0-24-ben!

7. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 4. - B.Brigi88)
2012. márc. 7. 21:14
Semennyire igazából.Néha netezek ugyan vele,néha használom a helymeghatározót is.De kb ennyi.Marad a szokásos:telefon és sms.
6. 88132238c8 (válaszként erre: 1. - B.Brigi88)
2012. márc. 7. 21:14

divatból? :-)


ezen most jót röhögtem. én nem találom trendinek, hogy 10 percenként csipog, visít, hogy email jött, vagy éppen egy találkozón kéne ülnöm :-D


divatból 18 karátos vertut használnék, ha a telefont kiegészítőként használnám, nem pedig munkaeszközként :-D

5. B.Brigi88 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2012. márc. 7. 21:12
Nyilván azokhoz szól a kérdés, akik használják.... Azért köszi
4. B.Brigi88 (válaszként erre: 2. - 6ee0ffb012)
2012. márc. 7. 21:12

:D.

És mennyire hazsnálod ki az alkalmazásokat, és szolgáltatásokat amik az okostelefonnal elérhetők? :)


Prezentációt kell készítenem ebből, azért a kérdés :

2012. márc. 7. 21:10
Haszálom?
2012. márc. 7. 21:10

Nem.Hanem mert ilyet kaptam :) Megfelelne egy buta is.


De hiába okos a telefon,ugyanazok a hülyék hívnak rajta...

2012. márc. 7. 21:09
Divatból használod az okostelefont?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook