Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A barátnőm ma mutatta a korpatablettát, és elgondolkoztam rajta hogy nekem is el kellene kezdenem szedni, persze mellette ennék.Hatásos? fórum

A barátnőm ma mutatta a korpatablettát, és elgondolkoztam rajta hogy nekem is el kellene kezdenem szedni, persze mellette ennék.Hatásos? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 7. 18:07

Ha nem akarsz bajlódni őrölgetéssel,akkor nyugodtan megveheted.

1 doboz 10 napig elég,napi 50egynehány forint csak magadra.Érdemes betartani az adagolást.

Van almás ízesítésű is.

Ha fogyókúra miatt szeretnéd,ahhoz erős akarat is kell és tudatos táplálkozás, ez csak könnyít kicsit az éhségérzeten.

De nem találták még fel azt a csodaszert amihez lehet falni és fogyunk is tőle :).

Pedig jó volna :).

2012. márc. 7. 18:00

Igaza van Agostinának.

Én is vettem,3x4 szemet kell szedni.1 doboz ötszáz valamennyi 120szemes.

Tény és való,hogy nagyon jó,de ha a zabkorpát valamilyen úton módon finommá tudod őrölni (pl.kávédarálón) többre mész vele étkezések előtt 1 kanállal.

Azért kell sok folyadékot inni hozzá,mert vizet von el,könnyebbé téve ezáltal a rendszeres nagy dolgot,így méregtelenít is.

Tényleg telít,de ha nem iszol utána 1 nagy bögre vizet(3dl) a patikus szerint szorulást okozhat.

Hasonlóan jó a lenmagzselé is 2dl hideg vízbe 2ek 4 órán át állni hagyni,majd fogyasztani.

Ezután is utánaolvashatsz.

2012. márc. 7. 17:46

Pénz kidobásnak tartom, mert sokkal olcsóbb, ha sima korpát veszel. A táplálkozásszakértők egy része viszont egyáltalán nem javallja a korpa fogyasztást, mert nagyon durva szemcsés, és irritálhatja a belet. Inkább időszakos segítségnek érdemes használni pl. székrekedés esetén.


Természetesen enni kell mellette, különben éhen halsz. :o)

2012. márc. 7. 17:41
A barátnőm ma mutatta a korpatablettát, és elgondolkoztam rajta hogy nekem is el kellene kezdenem szedni, persze mellette ennék.hatásos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook