Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rossz lehellet mögött állhat-e ki nem nőtt bölcsességfog? fórum

Rossz lehellet mögött állhat-e ki nem nőtt bölcsességfog? (tudásbázis kérdés)


6. 2100
2012. márc. 7. 18:05
Fajni csak az injekcio fajt, de az nagyon. Utana mar semmit nem ereztem, csak nagyon nehez volt tartani a fejem, amig a furoval eroteljesen nyomta lefele, hogy 2fele furja a fogat, a konnyebb kiszedes vegett. Utana napokban elegge fel volt dagadva 1-2 advil ultra, es nem ereztem semmit (bar szajzaram lett).
5. 2fba804d68 (válaszként erre: 4. - 2100)
2012. márc. 7. 13:49
Azta... és a műtét mennyire fájdalmas, hogy zajlik egy ilyen?
4. 2100
2012. márc. 7. 13:33
Nekem teljesen iny alatt volt/van a 2 bolcsessegfogam. semmi gondom nem volt/ van vele. Viszont a szajsebesz azt mondta, hogy a mellette levo fognal le tud szivarogni az etelmaradek, ezert erdemes kimuttetni (hogy ne romoljon meg iny alatt, es ne okozzon gondot a kesobbiekben. Ezt szemleltette is, hogy az allo fogamnal lenyomott egy fem eszkozt az iny ala, hogy igy tud leszivarogni az etelmaradek is. Mivel tomettem az egyik iny alatt levo fogamat, igy a mellette levo bolcsessegfogamat kimuttettem ( a masik meg mindig megvan). Igy az en valaszom a kerdesedre igen, okozhatja, de nem maga a fog (bar, ha romlik az allapota, akkor az is), hanem az oda szivargo etelmaradek.
2012. márc. 7. 13:20
Nem lehet.Íngyulladás v. a mellette lévő lyukas.
2012. márc. 7. 13:19
Illetve egy kis része kinn van, de panoráma röngten szerint ép, csak totál ferdén nő. Fogmosásnál elég fura szaga van, de nem tudom, hogy annak-e, vagy a mellette levő fognak, ami be van tömve, de kis repedés van rajta. Melyik a valószínűbb?
2012. márc. 7. 13:18
Rossz lehellet mögött állhat-e ki nem nőtt bölcsességfog?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook