Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babakocsi fórum

Babakocsi (beszélgetős fórum)


2012. márc. 7. 17:06

Top Rider

[link]

2012. márc. 7. 15:29
nekünk esprit sun van, könnyű, vízzintesig dönthető, kicsire csukható, szeretem
2012. márc. 7. 15:26

Igen, nagyon nagyon hasonlóak! :)

Nekem coltom van, az sem nagy, és ezért is fontos a méret!

A magic-re azt mondták, 4 hós kortól használhatom, de elvileg már a 3 hós babát is beletehetem. :)

Akkor gyanús, hogy ennél jobbat nem is találok...

2012. márc. 7. 14:49
Megnéztem. Ez a bertoni omega teljesen olyan, mint az espiro magic. Árban is. Szóval... Eddig ezek a nyerők ezek szerint. :-)
2012. márc. 7. 14:23

szia,


nekünk ez van:bertoni omega


6hótól használhatómert csak 270fokig dönhető...


egy dolog miatt nekünk ez az álomkocsi!!mégpedig:

daewoo matizunk van és az országban fellelhető összes babakocsi közül ez az egy ami összecsukva befér a csomagtartóba!! nem hiszitek el de így van! hónapokig leveleztem több kereskedővel mire megtaláltuk hogy cm.re is jó legyen:DDD


szvl nálunk ez a nyerő,amúgyplusz pille könnyű ami most fontos mert 13kg a lnyom és 6hós kismama vagyok,de fel bírom tenni a régi bkvra egyedül:P a kocsi maga kb 2kg sztem:)

9. cooltim (válaszként erre: 8. - Kacsa118)
2012. márc. 7. 14:14
Én is elsőre beleszerettem, de a férjem olcsóbban gondolkozott. Megvettünk egy olcsóbbat. Nem vált be. Utána volt még kettő és végül emellett döntött Ő is, belátta, hogy ezen ne spóroljunk. :-)
8. kacsa118 (válaszként erre: 7. - Cooltim)
2012. márc. 7. 13:59
De jó, hogy ezt írod, köszönöm! Én is elsőre beleszerettem, csak nem akarom elkapkodni... :)))
2012. márc. 7. 13:52
Nálam hasonló kritérimuok voltak és az Espiro Magic 4 tökéletesen bevált. Előtte volt 3 babakocsink, mire erre rátaláltam. Mindet eladtam, mert szőrnyűek voltak. Mi kb. egy éves kora óta használjuk a lányommal, most két és fél éves múlt és imádjuk. (ugyan már nem használjuk olyan gyakran) Csak ajánlani tudom.
6. kacsa118 (válaszként erre: 4. - Leona79)
2012. márc. 7. 13:49
Most 1 hónapos. Olyat szeretnék, amibe 3-4 hós kortól már beletehetem.
5. KicsiBone (válaszként erre: 1. - Kacsa118)
2012. márc. 7. 13:42
Nekünk espiro metro van, esernyőre csukható, könnyű kocsi. Kisfiam 4 hós, 4 hós kortól használható. A másik, ami 4 hós kortól használható egy baby design model, de most nem jut eszembe a neve
2012. márc. 7. 13:38
Mennyi idős egyébként a Kicsid?
3. kacsa118 (válaszként erre: 2. - Leona79)
2012. márc. 7. 13:30
Igen, de elég kicsire csukható. Az autó miatt fontos ez!
2012. márc. 7. 13:28
A lapra csukhatónál eleve kisebbre lehet összecsukni az esernyőre csukhatót. Ez a babakocsi csak lapra csukható, ha jól látom.
2012. márc. 7. 13:08

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni!

Sport babakocsit keresek. Lehet lapra csukható és esernyő is. Van pár kritériumom:

-minél kisebbre csukható legyen

-masszív, strapabíró

-bolygó kerekes

-lehetőleg fektethető, de minél mélyebbre dönthető legyen, minél hamarabb szeretném használni!


Eddig az espiro magic-et találtam, de szeretnék minél többet megnézni.

Van tapasztalatotok esetleg mással?

Köszönöm a segítséget! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook