Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van itt valaki, akit nem engedtek be az USA-ba? fórum

Van itt valaki, akit nem engedtek be az USA-ba? (beszélgetős fórum)


11. 1d97508455 (válaszként erre: 2. - 2f8d4f38f0)
2012. okt. 31. 08:22
Mi lett végül a barátoddal?
2012. márc. 8. 00:40
hat nem hiaba vannak a szabajok aztan meg pislogunk h mivan aki nem tartsa be annak igy is kell
2012. márc. 8. 00:09
Azert ha van hir rola irj legysze, kivancsi vagyok mi tortent vele :S
2012. márc. 7. 07:07
Én úgy tudom, hogy a fogda 24 óra. De szoktak néha "rendesek" lenni és hamarabb elengedik. Felteszik egy gépre hazafelé.......
2012. márc. 7. 07:00

Biztosan van mobilja. Próbáltátok már hívni? Egyébként ha nem engedik be amerikába, az csak annyit jelent, hogy a repülőtéren meg kell várni a következő repülőt, ami hazaviszi. Ugyanis a reptér még nem amerika. Az amolyan "vámmentes" területnek minősül, ami nem tartozik semelyik államhoz.


(Erről van is egy film, a címére sajnos nem emlékszem, de ott egy hónapot kellett a repülőtéren várnia a pasinak, a következő gépére.)

2012. márc. 7. 06:59
ha valaki túltartózkodik, akkor azt 5 évig utána nem fogják visszaengedni. 3 hónapig lehet maximum kint lenni vizum nélkül, utána illegális bevándorló lesz.
2012. márc. 7. 04:59
Huu pedig ha egyszer tultartozkodik valaki akkor azt kitiltjak. Nagyon keves eselye van annak, hogy beengedik ujra :S Sajnos segiteni nem tudok, mi is nagyon paraztunk, hogy nem fognak beengedni, de szerencsere minden siman ment, ennek mar egy eve, azota is itt vagyunk. Ha nem inditjak rogton vissza, akkor viszont fogdaba vittek. Van kulon ahova a "bevandorlokat" viszik. Tud angolul a baratnod? Ez csak egy otlet, de mi lenne ha a szulei felhivnak a nagykovetseget? Hatha tudnak segiteni... ?
2012. márc. 7. 04:51
émn úgy tudom a legközelebbi visszafelé tartó gépre felteszik ahol van hely. De ez mondjuk akkor volt amikor volt haza közvetlen járat.
3. csengecsen (válaszként erre: 2. - 2f8d4f38f0)
2012. márc. 7. 04:32
Ha tudod, milyen indokkal utasították el, akkor ezek szerint te beszéltél vele? Az biztos, hogy addig úgymond felügyelet alatt tartják, amíg fel nem száll a hazafelé induló gépre - lehet, csak arra teszik fel, amelyikre van jegye, ha csak 1 hét... Biztosan ki lehet deríteni , hol van, de talán csak ügyvédi segítséggel.
2012. márc. 7. 02:37

Baratnom,vasarnap erkezett az USA-ba.Mivel,7 honappal ezelott tovabb tartozkodott itt,nem engedtek be.Most a csaladja idegeskedik otthon,hogy

nem tudnak semmit rola.1 hetre vette meg,visszafele,a repulojegyet.Akkor 1 hetig fogva tartjak,es a megvett repulojeggyel kuldik haza?

2012. márc. 7. 02:32
Van itt valaki, akit nem engedtek be az USA-ba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook