Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ultra Diet Quick diétás por fórum

Ultra Diet Quick diétás por (beszélgetős fórum)


2012. márc. 9. 18:37
köszi mindenkinek
8. secret! (válaszként erre: 6. - Judo74)
2012. márc. 7. 06:56
Igen, nagyon finom, kevés kalória, és magas aránylag a fehérjetartalma.
7. simple (válaszként erre: 3. - E97cfd7dcd)
2012. márc. 6. 20:22
Ó, ezt ki lehet váltani sima fehérjeporral, amit a testépítők szoktak inni. Ezek isteni finomak, és laktatóak is, kb. ennyi kalóriával. Férjem is ezt issza, én is szoktam néha.
2012. márc. 6. 19:34
A B.i.o.t.e.c.h termékét ajánlanám (ultra loss), jót hallottam róla. Én a csokisat iszom és finom.
5. e97cfd7dcd (válaszként erre: 4. - Icuska538)
2012. márc. 6. 19:25
Igen, csak annyira borzasztó ízük van. Úgy csináltam, hogy reggeli helyett ittam, meg vacsi helyett. Ebédet ettem, meg 2 gyümit egy nap kb. Azért volt jó, mert nem voltam fáradt, míg csináltam, szemben sok fogyókúrával, ez energiát adott.
4. Icuska538 (válaszként erre: 1. - E97cfd7dcd)
2012. márc. 6. 19:15
Sziasztok ! Drogériában többféle ehhez hasonló terméket lehet kapni , vagy egyes kozmetikai hálózatban , vagy egészséges életet reklámozó hálózatokban is sok ilyen termék van , de áruk igen igen borsos . Azt viszont én kérdezem , hogy elég egy étkezés helyett ?
2012. márc. 6. 18:50
Igen, tejben. 278 Kcal-t tartalmazott, két deci tejben feloldva. Volt benne egy csomó vitamin, vas is és aszpartammal volt édesítve.
2. simple (válaszként erre: 1. - E97cfd7dcd)
2012. márc. 6. 18:46
Nem sima fehérjepor volt az is? Én gyanítom igen. Tejben kellett feloldani?
2012. márc. 6. 18:39

Emlékszik valaki az Ultra Diet Quick fogyókúrás italporra? Kb. 13 éve használtam, volt csokis, epres és vaníliás ízben. Napi 2x kellett kiváltani vele egy-egy étkezést. Talán német gyártmány volt, de ez nem biztos. A csokisnak isteni íze volt, ezzel fogytam le 10 kilót két hónap alatt.

Már nem gyártják. Aki ismerte, tud ajánlani helyette finom és hatékony italport? Kösziiii

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook