Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valakinek Espiro Atlantic 3in1 Air babakocsihoz magyar nyelvű használati utasítása? fórum

Van valakinek Espiro Atlantic 3in1 Air babakocsihoz magyar nyelvű használati utasítása? (tudásbázis kérdés)


9. Titánia83 (válaszként erre: 7. - Laurka85)
2012. máj. 6. 22:05
Nem tudnád elküldeni a magyar nyelvű leírást?
8. Cs.Anita (válaszként erre: 7. - Laurka85)
2012. márc. 11. 15:23
Nahhh örülök h lett hozzá! :-))
7. laurka85 (válaszként erre: 6. - Cs.Anita)
2012. márc. 8. 11:16
Nem gond! Végül csak elküldte a forgalmazó, még jó, mert volt pár dolog amit nem jól gondoltunk... de azért fura, miért nem rakják bele egyből a csomagolásba...
6. Cs.Anita (válaszként erre: 5. - Laurka85)
2012. márc. 7. 13:26
Nem gondoltam h 2tipus között ekkora a különbség.... Ráadásul, az enyém eggyel korábbi. Neharagudj... :-/ Sajnálom.
2012. márc. 6. 17:10

Hát köszi azért!

Igen, írtam e-mailt oda is. Bízom benne hogy válaszolnak :)

2012. márc. 6. 17:05

Nekem egy korábbi tipus van. De igazából hasonló. Én megvagyok elégedve vele. Talán írhatnál e-mailt ahol vettétek h nem volt benne vagy teljes máshol, ahol árulnak ilyet h küldjék már el. Sajnos fogalmam sincs ha pálca hova való...


Itt a képen nem látod esetleg?


[link]

2012. márc. 6. 16:00

Hát az jó lenne. Nagyjából összeraktuk, de volt a csomagban egy fém pálca szerűség, aminek két oldalán mintha akasztó lenne és tulajdonképpen rá is lehet rakni a vázra keresztben, de hogy mikor kell és pont hova rakni, az rejtély.

Érdekelne hogy a lábtartót le lehet venni, amíg csak a mózessel használjuk? Így elég idétlenül néz ki.

A sportrészt még meg sem próbáltuk felrakni rá, mert az még soká kell, meg hát elég bonyolultnak is látszott...

Amúgy te meg vagy vele elégedve?

2012. márc. 6. 14:32
Mit nem tudsz? Leírásom nincs, de tudok róla (remélem) mindent.
2012. márc. 6. 11:39
Van valakinek Espiro Atlantic 3in1 Air babakocsihoz magyar nyelvű használati utasítása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook