Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pink Fit Easy csomag fórum

Pink Fit Easy csomag (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. szept. 9. 23:09
Hahooo ... van itt még valaki?
304. bea614 (válaszként erre: 303. - Bea614)
2015. jan. 16. 08:03
És köszi a tanácsot, máris elgondolkodtatott!
303. bea614 (válaszként erre: 302. - Emagdi)
2015. jan. 16. 08:02
Igen, igazad van, nyilván egyrészt az se mindegy, milyen minőségű táplálékot viszek be, na meg a mennyiség... De mivel elég sokat szívtam anno szigorú diéták miatt (után), és hajlamos vagyok túlzásokba esni, ha már számolgatnék és méricskélnék is, tutira átesnék a ló túloldalára. Nekem most az a legfontosabb igazábból, hogy ,egtanuljak, illetve megszokjak normál adagokat enni, rendszeresen. Az első pár kilónál ez is elég már, mivel tényleg borzasztóan sokat ettem ezt megelőzően. Majd ha megáll a fogyás, akkor esetleg elgondolkozom máson, illetve hosszú távon szeretnék egészségesebben is étkezni, csak ez még nem az a afázis, úgy érzem. Meg szeretném tanulni a "bűnös kontrollt" :)
302. emagdi (válaszként erre: 300. - Bea614)
2015. jan. 13. 17:39

azért az nem hangzik túl jól, hogy napközben bármit megeszel :)


ki kellene szépen számolnod, hogy a testsúlyodnak megfelelően hány gramm a szükségleted fehérjéből, szénhidrátból, zsírból, és ennek függvényében kellene összeállítani tiszta ételekből a napi menüdet. a shake abban segít, hogy a fehérjebeviteled egy részét megoldja.


ehetsz csokit meg hamburgert, de nagy eredményekre nem kellene számítani akkor... sajnos. (pedig én is szeretem mindkettőt:))

2015. jan. 13. 17:33
Én csak a shaket ittam, de 1 hét után alig bírtam meginni, annyira édes volt (csokis). Jó volt amúgy, meg rögtönzött vacsorának tényleg nem rossz. Fogytam vele is, meg nélküle is, szóval passz.
300. bea614
2015. jan. 13. 11:15

Sziasztok, használja valaki mostanában ezeket a termékeket?

Én január 1-től igen, és bár eleinte még gyarapodott is a súlyom, 1 hét után elkezdett lefelé menni. Ami nekem jó ebben, az az, hogy a vacsora mindig egyértelműen meg van oldva, ugyanis ha gondolkoznom kell rajta, sajnos hajlamos vagyok oda jutni, hogy túleszem magam (főleg édességgel, volt bulimiás és "szimpla" túlevéses tapasztalatom...). Az esti órák kontrolljában tehát nagyon jól segít. Napközben pedig, amikor munkahelyen vagyok, nem tudok annyira kilengeni. :) Viszont mindenfélét megengedek magamnak, ha csokira vágyom, azt, ha hamburgerre, akkor azt. Így nagyon jó egyelőre, kb. 2 kilóval vagyok most kevesebb a starthoz képest, és szuper érzés az is, hogy laposabb a hasam és picit kényelmesebbek a régóta túlfeszülő nadrágjaim. :)

299. fairyjuice (válaszként erre: 293. - 9ba1034c54)
2013. jún. 4. 17:23
Én is ugyanerre jutottam. A shake-ek tényleg finomak, a tabletták se rosszak ízre, de nem váltak be nálam. Olyan szinten felpuffasztott, mintha terhes lennék, úgyhogy kb. 3 nap után abbahagytam. Nem beszélve arról, hogy ilyen sok vizet sem tudok meginni, amennyi ajánlott. Ebből kifolyólag én sem tudom megmondani, hogy hatásos-e egyébként, számomra elég nagy mínusz volt, hogy így felpuffasztott. Ezek után nem vagyok rá kíváncsi, hogy eredményezne-e bármit pozitív irányban. Az étvágyam sem csökkentette ez idő alatt egyébként a tabletta. Tehát ugyanannyi kiló vagyok, 52-53 között azóta is. Más termékkel nem próbálkoztam, nem is igazán szeretnék. Apránként a shake-eket megiszom, max. azt vennék másfajtát, a tabletták szerintem nem nekem valók. További kitartást és köszönöm a választ! :-)
2013. jún. 2. 14:26

Ezt az oldalt ajánlom végigolvasni, minden kedves "fogynivágyónak"!!!!:

[link]

297. Agnes1989 (válaszként erre: 290. - Cunoka)
2013. máj. 30. 20:29
Inkább mm nem? 2-3 cm 5 nap alatt az érdekes lenne.:)
296. Agnes1989 (válaszként erre: 295. - AlBundy)
2013. máj. 30. 20:27
Igen azt hallottam, hogy a tej lelassítja a fehérje és más anyagok felszívódását... Ezért érdemes inkább vízzel inni (igaz úgy pocsék:))...
295. AlBundy (válaszként erre: 294. - Agnes1989)
2013. máj. 30. 09:12
Ilyeneket jó olvasni. Nagyon rendben van ez így. Én mondjuk nem innék délután fehérjét inkább ennék szilárd kaját és nem tejjel iszom a whey prot. Amúgy tökéletes.
2013. máj. 29. 21:46

Sziasztok!


Én jelenleg ott tartok, hogy reggelire általában zabkorpát eszem natúr joghurttal és édesítőszerrel, vagy ugyanezt zabpehellyel. De van hogy sütök tükörtojást, és csak a fehérjét eszem meg egy szelet teljes kiőrlésű toast kenyérrel. Aztán elindulok edzeni (1 óra kardio, majd 1 óra edzés egyik nap alsó, másik nap felsőtestre, hasprés minden nap). Ha végeztem az edzéssel megiszom egy adag Scitec N. 100% Whey Protein fehérjét (ez az uzsonna). Majd ebédre rendes főtt ételt eszem (de ezt is megválogatva, lehetőleg fehérjedúsat). Uzsonnára egy adag Scitec N. Oat 'N' Whey fehérjét iszom, ami olyan jól eltelíti a gyomromat, hogy legalább 2-3 óráig nem vagyok éhes, és pluszban az édességet sem kívánom, hiszen olyan édes ez a cucc. Vacsorára pedig jöhet egy adag Scitec 100% Casein Complex, amit kifejezetten vacsi helyett fejlesztettek ki.:) De a nap bármely szakában fogyasztható. Hozzáteszem, hogy mindegyik készítményt tejjel iszom, vagy pedig fele-fele arányban tej és víz.:)167 cm magas vagyok, és 65 kg... Egy dkg-t sem fogytam, viszont a zsír szépen lassan átalakul izommá. Ezt az étkezést én személy szerint azoknak ajánlom, akik már elérték a kívánt testúlyt és izmosodni szeretnének, és/vagy alakot formálni. Mindezt a PF csomag nélkül.:) Lehet, hogy valakinek hatásos, de nekem nem igazán jött be. Viszont az biztos, hogy bármilyen készítményt is szedtek, semmi sem hatásos rendszeres edzés nélkül! Aki fogyni szeretne annak azt tudom ajánlani, hogy edzés előtt igyon L-Carnitine-t (pl. Scitec N. Liquid Carni-X), ez kiváló zsírégető (nekem bevált, és az edzést is jobban bírtam/bírom), majd edzés után egy fehérje turmix. Majd vacsora helyett is egy fehérje turmixot javaslok. Hozzáteszem még egyszer, hogy mindezt rendszeres edzés mellett (pl. futás, ami ingyen van)! Nem kell a fogyáshoz PF csomag, meg mindenféle csodabogyó, csak körültekintőnek kell lenni, és valamivel olcsóbban is meg lehet úszni! A PF csomagtól se várd a csodát, ha nincs meg mellette a mozgás, és itt nem arról van szó, hogy elsétálsz a boltig. :) Természetesen sokat kell olvasni, ismerősöket megkérdezni, kinek milyen tapasztalatai vannak, hiszen mindenkinek mások a céljai, és mások a lehetőségei a fogyáshoz. Ha bárkinek bármilyen kérdése van, nyugodtan írjon nekem, szívesen válaszolok. Itt nehéz lenne leírnom, hiszen annyi minden van még amiről lehetne beszélni, nem olyan egyszerű dolgok ezek, hogy pár sorban tömörítsem. :) Viszont eljutottam arra a szintre, hogy szeptembertől egy testépítő és fitnessedző tanfolyamra fogok járni, nekem most ez a következő lépcsőfok! :)

A lényeg, hogy mindig legyenek céljaid, hogy bizonyítsd magadnak (ne másnak), hogy képes vagy megcsinálni. Akarat és kitartás, ezek a legalapvetőbb dolgok, aztán jöhet a többi, hiszen ezek nélkül nem fogsz előrébb jutni, és nem fogsz lefogyni. Ja és még valami, sose foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak, magad miatt csináld, és ne mások miatt!

Most lehet, hogy úgy tűnik könnyen beszélek én, pedig én sem feszes, kerek popsival jöttem a világra.:)) Nagyon sokat kell tenni érte, küzdeni és kitartani a célodért...

Tehát ha valakinek kérdése van, szívesen válaszolok...!

293. 9ba1034c54 (válaszként erre: 291. - Fairyjuice)
2013. máj. 18. 10:32

úristen én ennyi kiló lennék,összetenném a 2 kezem... miért nem jó az az 53 kiló neked? gondold el,én ugyanilyen magassággal 70 kiló vagyok :( és már ígyis fogytam 5 kilót,szóval még többről indultam.. kb 15 évesen voltam utoljára 53 kiló,de ha még egyszer annyi lehetnék óóóó :D

egyelőre a célom a 60 kiló,aztán még lentebb is jó lenne menni,az 57 az ideális volna,de nemtudom lehetek e még egyszer annyi,mert most izmot is építek :)

Amúgy nekem is van pink csomagom,még tavaly vettem,de csak keveset használtam belőle,így konkrét véleményt nem tudok alkotni a hatásosságáról.. a rágótabletta nekem nem jött be, a porok viszont finomak,kár,hogy kevés fehérjetartalommal rendelkeznek :( (15 g)

Zsírégető tuti jó,érdemes olyat használni ha fogyni szeretnénk,de tényleg olcsóbban meg lehet úszni,ha saját magad válogatod össze a termékeket.

Én most a Peak girl oldalról vásárolgattam,és a vélemények alapján hatásosak a termékek :P

2013. máj. 7. 14:05

Sziasztok!


Melyik ízű a legfinomabb???

2013. ápr. 16. 18:16

Sziasztok! Kicsit megkésve csatlakoznék. Megrendeltem a csomagot, várom. Van valaki, aki kezdi? Cunoka neked hogy tetszett? Igazából túl nagy elvárásaim nincsenek vele, még soha nem próbáltam semmi ilyesmit. 25 éves - 168 cm, és azért vágok bele, mert 50-53 kg között ingadozok már 3-4 éve, az átlag 51-52 kg. Most is 53 vagyok, ami nekem felső határ, szeretnék végre tartós 50 kg maradni, ingadozás nélkül. Leginkább feszesebb szeretnék lenni, a fenekem minőségével nem vagyok megelégedve. Az edzés változó nálam, volt, hogy fél évig csináltam kb. minden nap, aztán jött fél év lustulás az őszi-téli időszakban. Most megint jó idő van, úgyhogy beindítottam magam edzés ügyileg. Remélem, ez a szett nem válik hátrányomra legalább, és ha jót hoz, annak csak külön örülök. :-)


Légyszi, ne értesetek félre, nem vagyok elégedtlen összességében, de 6 éve még 45 kg voltam, és persze azóta nőiesedtem, de valahol meg kell húzni egy határt, és azért gondoltam 50-re, mert az néha beköszön, így talán nem lehetetlen.

290. cunoka
2013. márc. 23. 15:54

Sziasztok!

Csinálja most valaki?:) Nekem ez az 5. napom!

A shake fimon, éhes nem vagyok tőle, centiben már lement 2-3! :)

289. AlBundy (válaszként erre: 288. - Agnes1989)
2013. márc. 5. 13:30
Príma összeállítás minden tekintetben!:)
2013. márc. 5. 12:03

Sziasztok!


Én Karácsony előtt használtam a PF csomagot, 21 nap alatt kb. 2,5-3 kg ment le, viszont ezt a csomagot nem fogom újra megvenni, mert ennyi pénzből egy sokkal jobb csomagot össze lehet állítani, ami valamivel olcsóbb is (Scitec N.). A PF csomagból nekem az étvágycsökkentő nem használt, mert ugyanolyan éhségérzetem volt, de egy almával vagy valamilyen gyümölccsel megoldottam az éhséget. Én jelenleg azt csinálom, hogy L-carnitine-t tartalmazó zsírégetőt használok edzés előtt, majd edzés után iszom egy fehérje turmixot, majd a vacsorát is egy fehérjeshakkel helyettesítem. Járok konditerembe mindennap, vasárnap kivételével, egyik nap alulra, másik nap felsőtestre gyúrok, mozgok, legalább 2 órát edzek. Nagyjából nekem egyelőre ezek a tapasztalatok, ettől is lehet fogyni, izmosodni, a fehérje pedig az izomzat fejlődéséhez fontos.:)

287. Momo847 (válaszként erre: 286. - Evih)
2013. márc. 4. 12:49
Sziasztok! Hogy megy Evih? Én is most szeretném elkezdeni a 21 napos csomagot, de még előtte kutakodom kicsit mások tapasztalatairól! :)
286. evih
2013. febr. 27. 12:28
Sziasztok, csinálja még valaki? Kicsit kihalt a fórum, én holnap kezdem újra. Nem az első alkalom, szeptemberben lement 4 kiló pedig nem mozogtam. Most 1 hónapja futok es szobabiciklizek rendszeresen és nagyon figyelek, mit eszek, de csak 2 kg ment le eddig, ami nagyon gyér. 170 cím és 70 kg vagyok, a cél 60 kg.
2013. febr. 7. 09:38

alexa, én sajnos nem tudtam csak kevésszer sportolni a diéta alatt, mert 3. hete vagyok beteg. remélem nem ennek a szedése és a fogyókúra okozza azt, hogy nem tudok meggyógyulni.

két hét alatt kb másfél kilót fogytam, de centikben jobban mérhetö az eredmény, a zsirégetö bevált, sokkal kisebb a pocakom, még ha a kilók maradtak is.

én sem fogom még egyszer megvenni! Max egy fajta zsirégetöt. És mérgelödök, mert megvettem a konditerembe a bérletet, de nem tudok menni.

2013. febr. 4. 16:04

no én múlt héten fejeztem be a 21 napot, de sajnos épp nem tudtam mérni a menzeszes puffadásos téma miatt, meg kíváncsi voltam visszajön-e ami lement. Büszkén jelentem, használt, 4 kiló ment le, bár a változás inkább centikben látszik, mert mellette heti négyszer 1-1.5 órát tornázok, úgyhogy izmot is építettem mellette.

Tapasztalat: az csomagot biztosan nem fogom újra venni. Az étvágycsökkentő nekem semmit sem használt, meg amúgy sem vagyok egy nagy étvágyú típus, az felesleges. A zsírégető tabletta az bevált, bár én minden testépítő oldalon azt olvastam, hogy a zsírégetőt edzés előtt fél órával kell bevenni, így az ebédemet is ahhoz igazítottam. Dőlt is rólam a víz rendesen edzés közben :D (amúgy gyanítom, hogy bár nincs ráírva azért ez, vagy az étvágycsökkentő elég durva vízhajtó anyagokat tartalmaz, normális esetben egy hét alatt nem járok annyit pisilni mint ettől egy nap). A pf zsírégetőt most tervezem kicserélni thermo drine-re, az erősebb és a vélemények alapján hatásosabb is. A shake-el meg voltam elégedve, jól telített és éhes sem voltam utána, bár ha vízzel kevertem olyan íze és állaga volt mint a janás ásványvíznek. Egy mogyorósat tutira beújítok vacsihelyettesítőnek.

Összefoglalva jó kis csomag ez, de már okosabban nézve a feléért össze tudnék állítani hatásosabb pakkot is.

2013. febr. 4. 09:39
összesen egy kilót fogytam eddig a csomagtól, igaz, beteg is voltam közben (meg állandóan éhes). 13. napja eszem...
2013. jan. 24. 10:37
egy kiló két nap alatt le is ment... betartom a szabályokat és annyit kell wc-re mennem, hogy csuda. biztos van benne vizhajtó is!
281. AlBundy
2013. jan. 22. 12:54
Amikor már kevés felesleged van nagyon nehéz megfelelő étrendet összerakni, grammra pontosnak kell lennie.
2013. jan. 22. 12:44
ha 59kilós szinizom csajszi lennék, én is örülnék, de izmot épiteni még nehezebb mint fogyni! nekem.
279. AlBundy (válaszként erre: 278. - Cf233dd106)
2013. jan. 22. 12:42
Nem értem, a kilók önmagában nem sokat jelentenek szerintem, engem az sem érdekelne ha 90 kiló lennénk ha teljesen száraz lennék (mondjuk se száraz se 90 kiló nem vagyok)..:)
2013. jan. 22. 12:40

csak teljes kiörlésü kenyeret eszem pl... azt is általában délelött. Eszem gyümölcsöt, almt meg narancsot, mandarint. Egyébként meg fött kaját, csak kis adagokat, este meg még kevesebbet.

az edzések az utóbbi egy hónapban csak futást meg taposógépet jelentettek, plusz hasazást, de most megint beiktatok 2súlyzós edzést a 3 "kardio" mellé. Az alakom sokat formálódott, nem is azzal van a baj, hanem a kilók számával.

277. AlBundy
2013. jan. 22. 12:37
Milyen étrendet folytatsz? Milyen edzést csinálsz a konditerembe? Aerob vagy intervall edzést végzel?
2013. jan. 22. 12:35
Bundy, ezt az 5kilót 3hónapja próbálom leadni, sikertelenül. az elsö 6kiló még ment, de 59nél megállt a mérleg. azért is fektettem be ebbe a csomagba. MIkor nem vagyok beteg, heti 4-5x eljutok konditerembe és kb egy órát edzek.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook