Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatt szabad hasra feküdni? fórum

Terhesség alatt szabad hasra feküdni? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 10. 16:04
Én mikor nem éreztem mozgást,mindig úgy feküdtem.Ez nem tetszett a babának és mindjárt jelzett is.Amíg Neked és a babának is kényelmes miért ne.
8. Anne33 (válaszként erre: 1. - 1ed3f06a90)
2012. márc. 6. 22:58
Persze, addig aludhatsz úgy ameddig jól esik, vagyis inkább ameddig ez kivitelezhető. :)
2012. márc. 6. 20:21
Én 24 hetes vagyok, de még hason fekszem, mert jól esik. Persze az egyik lábam felvan kissé húzva, így inkább fél hason fekvésnek nevezném, de emiatt nincs rossz érzésem. Úgy nagy általánosságban én is nagyon félős vagyok, és félek hogy valami gubanc lesz, próbálom elhessegetni a gondolatot, de sokszor felbukkan.... Sajnos. Ez az egy dolog "keseríti" csak meg ezt a szép időszakot!
2012. márc. 6. 07:12

Én világ életemben hason aludtam.A várandósság elején is,aztán ahogy nőtt a pocak nem ment :)

Úgyhogy csak nyugodtan. élvezd ki,mert utána jó sokáig nem tudsz :)))

2012. márc. 6. 05:32

lehet:)

egy idő után meg úgy se tudsz:)

2012. márc. 5. 12:52
amíg tudsz igen:) de nem fogsz sokáig:) én is 12körül nem is figyeltem és hasra feküdtem aztán fél perc se telt el és már minden bajom volt:DDD
2012. márc. 5. 12:46
amíg nem kényelmetlen, addig nyugodtan
2012. márc. 5. 12:42
Amíg nem akadályoz a pocak a hasra fekvésben addig lehet. Én kb a 10. hétig feküdtem hason utána félhason.
2012. márc. 5. 12:40
Szerintetek terhesség alatt szabad hasra feküdni?Nem nyomom meg a babát? Mert jól esik hasra feküdni hasam felé egy pokóccal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook